Jump to content

Peikiu The_Whiteman


Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Theo_R

Administratoriaus kuris nusižengė taisyklėms Vardas_Pavardė: The_Whiteman

Kokiai taisyklei nusižengė šis administratorius: norėčiau pamatyti įrodymus už kuriuos buvau nubaustas.

1-01 | Prieš baudžiant žaidėją privaloma pasidaryti įrodymus. 

Įrodymai(foto/video):https://www.part.lt/perziura/e8e5c6f1e459e8a1e0460c12d269b077540.png

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

3-02 | Šaudymas kitos gaujos bazėje ar prie jos gaujų karų metu (19:00 grobimai), bazių grobimai į tai neįeina, taip pat kitas piktybinis trukdymas sandėlių grobimų metu, kaip kad mašinų stumdymas/išmetimas iš mašinos/trukdymas išvažiuoti iš ligoninės teritorijos ar bazės | 10000 sekundžių įkalinimas.

Nei vieno iš čia išvardintų punktų nepažeidžiau, nes žinojau kas už tai gresia + tavo kaip administratoriaus atsakomybė yra bausti tik nusižengelius, šiuo atveju nusižengiau tik įžeisdamas Dyleri + nuo kada administratorius gali bausti žmogu be įrodymų? Jeigu matyčiau įrodymus, tai viso šito nebūtu

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 1 minute , Theo_Raeken parasė:

3-02 | Šaudymas kitos gaujos bazėje ar prie jos gaujų karų metu (19:00 grobimai), bazių grobimai į tai neįeina, taip pat kitas piktybinis trukdymas sandėlių grobimų metu, kaip kad mašinų stumdymas/išmetimas iš mašinos/trukdymas išvažiuoti iš ligoninės teritorijos ar bazės | 10000 sekundžių įkalinimas.

Nei vieno iš čia išvardintų punktų nepažeidžiau, nes žinojau kas už tai gresia + tavo kaip administratoriaus atsakomybė yra bausti tik nusižengelius, šiuo atveju nusižengiau tik įžeisdamas Dyleri + nuo kada administratorius gali bausti žmogu be įrodymų? Jeigu matyčiau įrodymus, tai viso šito nebūtu

Kaip ir sakiau, palieku viską spręsti Augustei. Tyčia šaudei, pats buvau tuo metu, pats mačiau viską bei mačiau kaip buvo rašyta į /admin ir patys gražiai prašėm, kad nešaudytum.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Dabar, The_Whiteman parasė:

Kaip ir sakiau, palieku viską spręsti Augustei. Tyčia šaudei, pats buvau tuo metu, pats mačiau viską bei mačiau kaip buvo rašyta į /admin ir patys gražiai prašėm, kad nešaudytum.

tu pirmą parodyk vietą kurioje aš "šaudžiau" tada bus galima svarstyt ar pažeidžiau taisykles, ar ne.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 36 minutes (-čių) , Theo_Raeken parasė:

3-02 | Šaudymas kitos gaujos bazėje ar prie jos gaujų karų metu (19:00 grobimai), bazių grobimai į tai neįeina, taip pat kitas piktybinis trukdymas sandėlių grobimų metu, kaip kad mašinų stumdymas/išmetimas iš mašinos/trukdymas išvažiuoti iš ligoninės teritorijos ar bazės | 10000 sekundžių įkalinimas.

Nei vieno iš čia išvardintų punktų nepažeidžiau, nes žinojau kas už tai gresia + tavo kaip administratoriaus atsakomybė yra bausti tik nusižengelius, šiuo atveju nusižengiau tik įžeisdamas Dyleri + nuo kada administratorius gali bausti žmogu be įrodymų? Jeigu matyčiau įrodymus, tai viso šito nebūtu

 

Tu nieko nepazeidei  nes zinojai kas uz tai gresia.

Norint gauti irodymus gali paprasyti tiesiog administratoriaus

Dabar Rasai "Peikiu The_Whiteman,, (Tai yra skundas , ir sieki to jog The_Whiteman gautu administratoriaus ispejima)

2-19 | Draudžiama mėginti pakenkti žaidėjui, rašant melagingą/nepagrįstą skundą | Užblokavimas 10 valandų.

Papildoma video medziaga 

 

Prasau duoti man 50 kreditu dvieju ispejimu nuemimui, reikalauju.

Jei turi papildomu klausimu galim paprasyti savininku jog patikrintu tavo atsijungimo vietas (Vietas kur tave iskickinau)

 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 1 minute , Marius_Dyleris parasė:

 

Norint gauti irodymus gali paprasyti tiesiog administratoriaus

Dabar Rasai "Peikiu The_Whiteman,, (Tai yra skundas , ir sieki to jog The_Whiteman gautu administratoriaus ispejima)

 

 

 

 

 

įrodymų aš prašiau, bet administratorius sakė kelti papeikimą, todėl aš tą ir padariau.

Kategoriškai neigiu tavo pasakymą!

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...