Jump to content

Pukis_Balbou Prašau pagalbos


Rekomenduojami pranešimai

 

Forma:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pukis_Balbou

Pagalbos kurios jums reikia aprašymas: Esu policijos departamento darbuotojas , atstovauju labai svarbia serverio frakciją teisėsaugos sritį. Bet dėl tam tikrų aplinkybių neturiu galimybės , tiksliau buvo atimta ta galimybė, komunikuoti su savo kolegomis. Kalba eina apie discord , taip buvau užblokuotas discord platformoje ,o kokia ta priežastis ? Na nebuvo nei reklamavimas ,nei negraži leksikona ar kažkoks didelis žinučių srautas. Tiesiog buvo pagal pačia administratore priekabiavimas prie jos , nors ta administratorė ten atrodo kaip aš , tik be barzdos. Reziume yra toks dalykas ,kad tas mergaičius nesupranta juokelių , kurie yra aukštesnio brandos lygio , o kitas dalykas dar ne tokių apsižodžiavimų būna ,bet ten vyriškos lyties atstovai , tad niekas nekreipia dėmesio. Bet čia gi buvo įžeista serverio kabutės - panelė - kabutės. Tai išvada tokia ,kad serveryje pajaučiau nelygybę , kaip serverio naujokas buvau įžeistas ir neteisėtai užblokuotas. Bet dabar dėl šios problemos turi kentėti pats žaidimas , o tam tikroje situacijoje tas žaidimas negali ir vykti dėl šios problemos. Manau sutiksit , kaip brandus žmonės ir neieškosit problemos , problemai neišsisprendus busiu priverstas palikti serverį , dėl tokios menkos priežasties.

Video ar SS kas nutiko(Jei reikia):

Redaguota Pukis_Balbou
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 6 minutes (-čių) , Marian_Ace parasė:

Douchebag - A pretentious, egotistical jerk. Anyone who has an over-inflated sense of superiority.

/sup 3

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...