Jump to content

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tiesiog_Faustas

Žaidėjo kuris nusižengė taisyklėms Vardas_Pavardė ir pareigos: @Marco_Diaz

Kokiai taisyklei nusižengė šis pavaduotojas: Ramiai imu teritorija burger shot, matau jog prisijungia į serverį policijos departamento pavaduotojas @Marco_Diaz po kiek laiko nesuprantu kas čia šaudo į mane kol nepažiejau į logus aišku aš irgi pradėjau į jį šaudyti, nes jis pirmas pradėjo leisti kulkas į mane tik nelabai supratau už ką gal kad nuo vakar (paieskomas) bet teturejau tik 10star. Policijos departamento pavaduotojas, o dirba kaip swat darbuotojas ar taip gražu?

Įrodymai(foto/video):  https://streamable.com/n8p0y2

Redaguota Tiesiog_Faustas
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 6 minutes (-čių) , Tiesiog_Faustas parasė: dirba kaip swat darbuotojas ar taip gražu?

Kaip ir minėjau pats suklydau kadangi nemačiau jog Lakeriukas swatas ir jis paieškomas. Atvažiavau pagal jo buvimo vieta ir net nespėjau sureaguot kad ne tą žmogų pašoviau 🙂

Galėjai visa videka įmest kaip susirašinėjom ten mano atsakymas buvo 

 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 1 minute , Marco_Diaz parasė:

Kaip ir minėjau pats suklydau kadangi nemačiau jog Lakeriukas swatas ir jis paieškomas. Atvažiavau pagal jo buvimo vieta ir net nespėjau sureaguot kad ne tą žmogų pašoviau 🙂

Galėjai visa videka įmest kaip susirašinėjom ten mano atsakymas buvo 

 

Nu šiaip jeigu nematei aš esu S.W.A.T darbuotojas ir pavaduotojas, tai kokiu tikslu mane tu gaudei? 😄

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Dabar, Lakeriukas_Dinas parasė:

Nu šiaip jeigu nematei aš esu S.W.A.T darbuotojas ir pavaduotojas, tai kokiu tikslu mane tu gaudei? 😄

Nežiūrėjau kas prisijungę tiesiog atėjau į serveį ir persižiūrėjau /paieskomi  buvo gal 5 paiesškomi ir tarp jų buvai tu. Nesuprantu kodėl paieškomas netgi aš  nors vakar įsidarbinau turėdamas 0 star o dabar 19 😅😅😅

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Šią situaciją galime traktuoti, kaip grubų taisyklių nesilaikymą, nes:

1. Policija - Ne SWAT, kad būtų galima pasodinti nusikaltėlius į kalėjimą nušaunant. Pavaduotojas visiškai nesusipažinęs su darbo veikla.

2. Teisėsaugininkai negali turėti nusikalstamumo lygio. Jei pasitaiko toks atvejis: vienas iš darbuotojų privalo įspėti, jog paieškomumo lygis turi būti anuliuotas per 5 minutes. Kitu atveju - privaloma rašyti skundą darbuotojui, kuris piktybiškai neklauso jūsų nurodymų.

Esu priverstas nuspręsti, ar šis žaidėjas tikrai tinkamas direktoriaus pavaduotojo pareigoms. Dabar gauna 7 baudos balus.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...