Jump to content

Prisistatau Stanley_Howard


Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Stanley_Howard

Jūsų nuotrauka: https://imgur.com/a/oCR58PU

Jūsų tikrasis vardas: Gabrielius

Kaip atradote mūsų serverį: 2017 metų gale Nojus_Shadow užrodė šį projektą. Tai buvo mano pirmasis GRP serveris, kuriame pradėjau savo sa-mp karjerą.

Kokie jūsų tikslai šiame serveryje: Puikus projektas, su puikia bendruomene, tačiau turi nemažai spragų ties sistemomis bei administracine sritim. Norėčiau kuo daugiau prisidėti prie projekto, artimiau susipažinti su žaidėjais ir smagiai prisiminti senus laikus.

Kiek laiko žaidžiate SA-MP: Maždaug nuo 2014 metų pirmąkart parsisiunčiau samp'ą ir karts nuo karto su draugeliais pasijungdavom į visokiausius freeroam serverius, bet rimčiau pradėjau žaisti nuo 2017 m.

Papasakokite apie save (Laisva forma): Esu 16 - metis vaikinukas, turintis nemažai tikslų realybėje bei šiame projekte. Kaip ir kiekvienas paauglys mėgstu leisti laiką su draugais, šeima. Mėgstu įvairiausias sporto šakas, lankau plaukimą jau apie 8 metus, domiuosi kompiuterine, transporto technika. Moku greitai prisitaikyti prie aplinkos, esu draugiškas, lengvai bendraujantis žmogus. Tačiau turiu ir blogų savybių - sunkiai susitaikau su pralaimėjimu, galiu greitai susinervinti.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Po 3 savaičių...

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...