Jump to content

Peikiu Sveiki_Draugai


Rekomenduojami pranešimai

Pavaduotojo skundo rašymo forma:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Darius_Bond

Žaidėjo kuris nusižengė taisyklėms Vardas_Pavardė ir pareigos: @Sveiki_Draugai Policijos departamento pavaduotojas.

Kokiai taisyklei nusižengė šis pavaduotojas: Šį pavaduotoją peikiu todėl, nes yra pavaduotojas ir pažeidinėją teisėsaugos taisykles surakino mane sudėjo star, turėjo transporto priemonę, bet ėmė ir nušovė, kad nereikėtu vežti į kalėjimą, nors galėjo įsodinti ir nuvežti į jaill, taip man nebuvo galimybės pasipriešinti teisėsaugai. Ir uždėjo star už tai, kad dalyvavau vagystėje, nors nuo vagystės buvau gal 1 km atstumu, na nežinau gal nuo šiol taip galima daryti jums spręsti. Aišku aš pradėjau šaudyti jį, nes pradėjo jisai į mane lesti, todėl atsišaudžiau, ir jau per visą dieną šiandien ne pirmas toks atvejis 😞

Įrodymai(foto/video): https://imgur.com/a/pV4iw1a

Žinau, kad yra laikinas pavaduotojas, bet nemanau, kad taip derėtu elgtis gerbiamam pavaduotojui, kuris prižiūri pareigūnus, turėtu kaip tik jiems rodyti deramą pavyzdį. 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 29 minutes (-čių) , Darius_Bond parasė:

Pavaduotojo skundo rašymo forma:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Darius_Bond

Žaidėjo kuris nusižengė taisyklėms Vardas_Pavardė ir pareigos: @Sveiki_Draugai Policijos departamento pavaduotojas.

Kokiai taisyklei nusižengė šis pavaduotojas: Šį pavaduotoją peikiu todėl, nes yra pavaduotojas ir pažeidinėją teisėsaugos taisykles surakino mane sudėjo star, turėjo transporto priemonę, bet ėmė ir nušovė, kad nereikėtu vežti į kalėjimą, nors galėjo įsodinti ir nuvežti į jaill, taip man nebuvo galimybės pasipriešinti teisėsaugai. Ir uždėjo star už tai, kad dalyvavau vagystėje, nors nuo vagystės buvau gal 1 km atstumu, na nežinau gal nuo šiol taip galima daryti jums spręsti. Aišku aš pradėjau šaudyti jį, nes pradėjo jisai į mane lesti, todėl atsišaudžiau, ir jau per visą dieną šiandien ne pirmas toks atvejis 😞

Įrodymai(foto/video): https://imgur.com/a/pV4iw1a

Žinau, kad yra laikinas pavaduotojas, bet nemanau, kad taip derėtu elgtis gerbiamam pavaduotojui, kuris prižiūri pareigūnus, turėtu kaip tik jiems rodyti deramą pavyzdį. 

Kaip tu mane jau pradėjai užpist su tais savo versksmais 😄

Visos vagystės vidosas, prašom.

2:45 pirmą kart jus pamatau, vėliau dėl veiksmo atvažiuojat dar 5:25, tai gal čia nepisk proto, kad nedalyvavai vagystėje?

Tave specialiai nušoviau, nes žinojau, kad iš ligoninės kartu turi išeiti Vilius_Drag (vėliau už tave, nes tu turi MOD, o jis ne (5:50 net patikrinau jo pilietybę ir pasiruošiau surakinimo komandas)), tai vis tiek man būtų reikėję vieną asmenį nušauti, tad nusprendžiau iškart tave nušauti, tačiau stebuklingai sugebėjau nepamatyt Vilio, kaip jis į /tdm išėjo greičiau, nei spėjo atsiteleportuoti, tai lol konkrečiai (nuo 6:30 galima stebėti mano veiksmus).

Redaguota Sveiki_Draugai
dauniuks
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 3 minutes (-čių) , Sveiki_Draugai parasė:

Kaip tu mane jau pradėjai užpist su tais savo versksmais 😄

Visos vagystės vidosas, prašom.

2:45 pirmą kart jus pamatau, vėliau dėl veiksmo atvažiuojat dar 5:25, tai gal čia nepisk proto, kad nedalyvavai vagystėje?

Tave specialiai nušoviau, nes žinojau, kad iš ligoninės kartu turi išeiti Vilius_Drag (vėliau už tave, nes tu turi MOD, o jis ne), tai vis tiek man būtų reikėję vieną asmenį nušauti, tad nusprendžiau iškart tave nušauti, tačiau stebuklingai sugebėjau nepamatyt Vilio, kaip jis į /tdm išėjo greičiau, nei spėjo atsiteleportuoti, tai lol konkrečiai (nuo 6:30 galima stebėti mano veiksmus).

Tai, kad mes susišaudėme su gaujomis, tavęs net nekabinau, bet, kad pradėjai į mane šaudyti tai jau atsišaudyti atgal pradėjau, nes VTFK norėjom mes su Viliu jums padėti, bet pradėjai iš oro lest ir mus.

 

Bet vis tiek nepasiteisinsi dėl to, kad mane nušovei iškart, net nevežęs į kalėjimą, sudėjai star ir nušovei, nors turėjai transportą...

Redaguota Darius_Bond
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Teisėsaugos taisyklės ir informacija. Už daugelį parašytų dalykų jums prasižengus – galite būti nubaustas už „Darbo kontrakto nusitraukinėjimą“, o galbūt net ir už „Serverio klaidų pasinaudojimą“

 

  • Draudžiama policijos departamento darbuotojams sodinti nusikaltėlius nušaunant (Dėl ko yra draudžiama? Nes 1. Policininkų darbas yra – ne SWAT‘ų. 2. Pasodinus nusikaltėli policijos departamento bazėje jis kali kalėjime už 1 star'ą – 100 sekundžių , o nušaunant nusikaltėlį jis kali už 1 star'ą – 120 sekundžių. Žinoma yra ir išimčių: nusikaltėliui bando padėti kiti asmenys; esate toli nuo policijos departamento bazės ir neturite darbo transporto; norite pasodinti 2 nusikaltėlius (Tokiu atveju jums tektu pasodinant nušauti 1 nusikaltėli – kuris turi mažiau starų, o antrąjį nusikaltėli jums tektu vežti į policijos departamento bazę)).

Kaip supratau buvo tik noras pagauti antra nusikaltėlį, bet to nebuvo....

Visu pirma siūlyčiau pasiskaityti šią taisyklę iki galo, nes dauguma ant jos pakimba, nukentėjusysis @Darius_Bondšiuo atveju yra teisus, todėl pavaduotojas @Sveiki_Draugai yra šalinamas nuo pareigų (dėl pasikartojančių skundų ir turimų baudos balų) pasikartojus situacijai ir iš darbo. Pasikartosiu, kaip ir praeitame skunde, jog kontrakto bausmė yra per griežta ir žaidėjas blokuojamas nebus. Pagal vaizdo įrašo medžiagą matosi, kad viskas buvo atlikta gerais norais, bet deja šiek tiek skubotai.

Tema rakinama.

Redaguota Ivan_B
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...