Jump to content

Peikiu Sveiki_Draugai


Rekomenduojami pranešimai

Pavaduotojo skundo rašymo forma:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: T_W

Žaidėjo kuris nusižengė taisyklėms Vardas_Pavardė ir pareigos: S_D PD pavaduotojas

Kokiai taisyklei nusižengė šis pavaduotojas: Davė fragą SWAT'ams, kad sedėčiau ilgiau ;x nors pačių taisyklėse yra, kad negalima atiduoti frag'o swat'ams

Įrodymai(foto/video): Nuo šiol policijos departamento darbuotojams bus draudžiama atiduoti savo auką (nusikaltėlį) SWAT būrio darbuotojui, jog šis pasodintu nusikaltėlį nušaudamas. https://imgur.com/a/iM0TOsA

Redaguota The_Whiteman
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prigavai, nei aš, nei Laimis nenusifotkinom, kad Laimis tave pirmiau gaudė ir spam'ino /pastiprinimas. Tiesiog padėjau jam tave sugauti, nes vis tiek jis ilgiau gaudė tave nei aš, todėl biški man atrodo nelogiškai, kodėl aš turėjau pasiimti skill'ą, o ne Laimis, tai lol. Anyways, turiu tik chatlogus, bet kažin ar jie padės, nes neatsimenu, kad chatlogai būtų traktuojami kaip įrodymai.

Redaguota Sveiki_Draugai
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Šiuo atveju pareigūnas buvo neteisus ir pažeidė teisėsaugos taisyklės, užblokavimo bausmė yra šiek tiek per griežta, bet pareigūnas yra baudžiamas:

  • Už stambaus mąsto papeikimą (ar resursų trūkumą) jums skiriama 7 baudos balai. (nes yra pavaduotojas).

Taip pat, pagal kalėjimo laiką fūristui @The_Whiteman turi būti atlyginta 6000eur turtinė žala per 24h arba susitarus. 

Jei jei nori atiduoti darbą SWAT rakinti negali, geriausiu atveju peršauti ratus, naudoti spyglius, blokus ar net šaudyti jei turi dideli nusikaltimo lygį @Sveiki_Draugai.

 

Tema rakinama.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...