Jump to content

Prisistatau Extazy_Leet


Rekomenduojami pranešimai

Žaidėjo prisistatymo forma:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Extazy_Leet

Jūsų nuotrauka: https://imgur.com/a/scTKsjc (daugelis sako jog esu labai panašus į Darius_Bond)

Jūsų tikrasis vardas: Maksimas

Kaip atradote mūsų serverį: Labai senai 2011 metais. Čytindavau dar nuo tų laikų kai dabartiniai žaidėjai gimę nebuvo.

Kokie jūsų tikslai šiame serveryje: Mano tikslas yra gauti pavaduotoją iš saulytės @Caitlyn_Hensley kuri vis man dar jo nesuteikė jog esu geriausias barankos sukiotojas.

Kiek laiko žaidžiate SA-MP: Nuo 2009

Papasakokite apie save (Laisva forma): Esu homoseksualus ir tai yra tiesa. Mėgstu sukinėti baranką ir čiešinti @Lie_Pa. Taip pat mėgstu važinėti su rožiniu limuzinu, atiduoti pagarbą @Darius_Bond bei žemai lenkti galvą prieš @Ivan_B . Taip pat norėčiau artimiau susipažinti su @Auguste_San bei kitomis merginomis (homoseksualus artimas draugas daug geresnis nei paprastas).

Keiksmažodžių tekste nėra, todėl manyčiau jog ši tema išsilaikys bent 24 valandas kol vis tiek ras priežastį ją ištrinti.

Ačiū už dėmesį.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 3 valandas (-ų) , Ricky_Vasquez parasė:

Nu zdarova labai malonu, dar ilgai teks laukt to pavo tau 😀

Labas labai malonu ir man, esu nusitaikęs ir į kitos gražuolės @Lie_Pa vergiuko postą 😉

prieš 3 valandas (-ų) , Kevin_Harlow parasė:

Sveikutis Maksimai, gal butu galima pasiteirauti kodel pirmoje ir antroje nuotraukuose tavo bicepso raumuo labai skiriasi? 

Labas, labai malonu, atvirai pasakius pats nemačiau o ir šiaip užtenka tokių byckių jog mergikių turėčiau jeigu ką.

prieš 2 valandas (-ų) , Artur_Sanchez parasė:

Sveikas kaip bulka eina dar 🤔

Labas eina gerai, aš dabar lavonini prasmirdusi dyzelini e60 nusipirkes, bulka jau pavėsy.

 

prieš 2 valandas (-ų) , The_Whiteman parasė:

Zdarova, pavaduotojo neatiduosiu, draugeli 😘

Labas draugeli nieko tokio aš myliu @Caitlyn_Hensley , tik dėl jog noriu tapti pavaduotoju.

prieš 1 valandą , Niom_Ugne parasė:

Sw, mano simpatija

Labukas, jeigu nori artimiau susipažinti parašyk man fb: Aleksejus Mustafinas

prieš 1 valandą , Marius_Dyleris parasė:

labas kaip baliuje buvom ir as sakiau kad tu i bonda panasus :DD 

Labas neneigsiu aš dalyvauju visur.

prieš 1 valandą , Lie_Pa parasė:

Rawr

Labas saule.

prieš 48 minutes (-čių) , Leo_Frizenzo parasė:

Nepanašus į ta bondą, 2 skirtingi žmonės ir tiek.

Supratau, man tik kiti taip sakė, aš pats manau, bondas dabar bmwistas, aš labiau prie audiniu

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...