Jump to content

Peikius Jim_Corres


Rekomenduojami pranešimai

Skundo rašymo forma:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Darius_Bond

Administratoriaus kuris nusižengė taisyklėms Vardas_Pavardė: @Jim_Corres

Kokiai taisyklei nusižengė šis administratorius: Užblokavo už turtinį apgaudinėjimą, net nežinau realiai kokį, parodžiau serveriui gerą širdį, t.Y; direktoriams visiems paaukojau solidžią sumą eurų į fondus gali paliudyti, kas buvo serveryje, už tai gavau bloka, išleidau ant darbų virš 300 k ir už tai banas. prašau paliudykite, kad nieko blogo nepadariau. @The_Whiteman @Lie_Pa @Dom_Harrison @Marco_Diaz @Kataitis_Hero

Įrodymai(foto/video): https://imgur.com/a/VaYjiox

Norėčiau, kad atsakytu @Auguste_San @Gytas_Gytas ir prašau nuspręskit, jei tas banas neteisėtas buvo, tai prašau šalint nuo adminu, bet nieko blogo nepadariau 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nežinau, glušas tu ar ne, bet tikrai vienu iš tokių apsimeti. Prie ko čia direktoriai? Prie ko čia aukojimai? Debil? Debil, krč. Anyways, jaučiu baną gavai dėl to, kad man skoloj buvai, t.y. apipisai ant 40k €, 2 kartus lažinomės iš 20k, abu kartus pralaimėjai, paprašius duoti man mano laimėtą pinigų sumą arba atsitrenkdavau į sieną, nes ignor belekokį dėdavai, arba vos ne ant 3 raidžių pasiųsdavai, tai blec, biški žemas lygis, Bond'ai, tokiai dalykais nejuokaujama. 

Sutartis Nr. 1

Sutartis Nr. 2

Įrodymai, kad abu kartus pralaimėjai (jaučiu, tik kad laikai biški atsilikinėja dėl kažko). Anyways, pirmoj sutarty lažinomės iš to, ar pasieksi 1 - ą vietą ar ne. Jei būtum buvęs pirmas, tai jo, būčiau tau davęs 20k, bet nelaimėjai, tai tu man 20k palikai skoloj. Antroj sutarty lažinomės iš to, kas laimės. Aš ir laimėjau, kame problema?

Dar nebūtų tokios didelės problemos, jei bent neignoruotum, o čia net piktybiškai tai darei, tai idk. Galbūt Korešas paskubėjo banindamas tave, bet iš kitos pusės aš admino vietoj dvigubai būčiau dėjęs už tokius prikolus, kurie net iš šono belenkaip sunervuoja. Tai tiek.

2--11 | Turtinis apgaudinėjimas (jei yra įrodymai), taikoma visiems vertę turintiems dalykams serveryje (pinigams, kreditams, automobiliams, verslams, gaujoms, pagarboms) | Užblokavimas nuo 100 iki 500 valandų, jei po užblokavimo žala nėra kompensuojama - baudžiama ir vėl.

b)    25 000 e - 100 000 e - 200 valandų užblokavimas.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

https://imgur.com/a/HF91o3H - įrodymai, kaip tu mane ignoravai tyčią, paklausus vis apie skolos grąžinima.

Jeigu nebūtum išsidirbinėjęs su ignoravimu, būčiau davęs dar laiko grąžinti skolą, bet kadangi pats nenorėjai to, tai dabar turėkis užblokavimą. Kitam kartui žinosi, kad skolas reikia grąžinti. Galit mane ir nušalinti, bet akivaizdu, kad jis yra kaltas ir bausmę gavo teisingai, pateikiau įrodymus už ką buvo nubaustas + pateikė pagrindinius įrodymus. Dėl visa ko pažymėsiu ir @Dom_Harrison kuris matė gyvai kaip klausinėjau jo, ar grąžinsi. Pateikiau įrodymus, daugiau į temą neatsakysiu ir laiko negaišiu, peace. ✌️

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Aš net nežinau kokiu jus skolu norite blemba kiekviena diena jau kokia savaite liko kada skola kada skola ir panašiai blemba jau ižknisot 

Ir realiai pats Valia pasakęs yra ir pats ivanas yra sake už burtu žaidima ar kažkokiu kitų azartiniu žaidima neatsako nes net nera jokiu taisykliu prašau @Ivan_B @Valia_Abdulovnes gavau bana grįnai veltuo

Ir tau blemba jim paaukojau i fonda 50 k tai kokiu tu euru nori nzn

Redaguota Darius_Bond
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 8 minutes (-čių) , Darius_Bond parasė:

Aš net nežinau kokiu jus skolu norite blemba kiekviena diena jau kokia savaite liko kada skola kada skola ir panašiai blemba jau ižknisot

Mldc, konkrečiai debilo pavarą įsijungęs bičas kimarina, nice, keep goin'! 🤘✌️

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Prieš 1 valandą, Jim_Corres parasė:

https://imgur.com/a/HF91o3H - įrodymai, kaip tu mane ignoravai tyčią, paklausus vis apie skolos grąžinima.

Jeigu nebūtum išsidirbinėjęs su ignoravimu, būčiau davęs dar laiko grąžinti skolą, bet kadangi pats nenorėjai to, tai dabar turėkis užblokavimą. Kitam kartui žinosi, kad skolas reikia grąžinti. Galit mane ir nušalinti, bet akivaizdu, kad jis yra kaltas ir bausmę gavo teisingai, pateikiau įrodymus už ką buvo nubaustas + pateikė pagrindinius įrodymus. Dėl visa ko pažymėsiu ir @Dom_Harrison kuris matė gyvai kaip klausinėjau jo, ar grąžinsi. Pateikiau įrodymus, daugiau į temą neatsakysiu ir laiko negaišiu, peace. ✌️

Nu ir kas, kad ignorinu tave, tiesiog nesiveliu į konfliktus, labai paprastą, ir jei už tai dedamas banas tai ką aš žinau 

 

prieš 1 valandą , Sveiki_Draugai parasė:

Nežinau, glušas tu ar ne, bet tikrai vienu iš tokių apsimeti. Prie ko čia direktoriai? Prie ko čia aukojimai? Debil? Debil, krč. Anyways, jaučiu baną gavai dėl to, kad man skoloj buvai, t.y. apipisai ant 40k €, 2 kartus lažinomės iš 20k, abu kartus pralaimėjai, paprašius duoti man mano laimėtą pinigų sumą arba atsitrenkdavau į sieną, nes ignor belekokį dėdavai, arba vos ne ant 3 raidžių pasiųsdavai, tai blec, biški žemas lygis, Bond'ai, tokiai dalykais nejuokaujama. 

Sutartis Nr. 1

Sutartis Nr. 2

Įrodymai, kad abu kartus pralaimėjai (jaučiu, tik kad laikai biški atsilikinėja dėl kažko). Anyways, pirmoj sutarty lažinomės iš to, ar pasieksi 1 - ą vietą ar ne. Jei būtum buvęs pirmas, tai jo, būčiau tau davęs 20k, bet nelaimėjai, tai tu man 20k palikai skoloj. Antroj sutarty lažinomės iš to, kas laimės. Aš ir laimėjau, kame problema?

Dar nebūtų tokios didelės problemos, jei bent neignoruotum, o čia net piktybiškai tai darei, tai idk. Galbūt Korešas paskubėjo banindamas tave, bet iš kitos pusės aš admino vietoj dvigubai būčiau dėjęs už tokius prikolus, kurie net iš šono belenkaip sunervuoja. Tai tiek.

2--11 | Turtinis apgaudinėjimas (jei yra įrodymai), taikoma visiems vertę turintiems dalykams serveryje (pinigams, kreditams, automobiliams, verslams, gaujoms, pagarboms) | Užblokavimas nuo 100 iki 500 valandų, jei po užblokavimo žala nėra kompensuojama - baudžiama ir vėl.

b)    25 000 e - 100 000 e - 200 valandų užblokavimas.

Gerai o kur įrodymai, kad tu laimėjai, nes labai tušti įrodymai turi būti su nuotraukomis, normaliai pagrįsti faktai, o dabar tušti jei už tai bausit, daugiau kaip pusės žaidėjų neteksite... Ir tikrai daug kas matė, kad Jim_Corres daviau į darbo fondą 50 k eurų @Lie_Pa paspausk LIKE, kad daviau į  darbo fondą 50 k nes buvai serveryje, ten už tą parašą aš tau net permokėjau, nes buvom susitarę 20 k bet daviau 50 k tai va nematau tikslo laikyti manęs užblokuoto. 😞

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Lie_Pa užrakino šią Tema

Nemanau, kad gyvenime kažką esu sakęs tokio kaip: "už azartinius žaidimus atsako patys žaidėjai" ar kažką panašaus. Girdėti žodžiai, tačiau tikrai ne iš manęs. Atvirkščiai, net padariau, kad /burtai su spalva būtų, kad mažiau apgavysčių būtų.

 

Aplamai, man sunku suprast, kodėl visi mane kiša visur 😀 atsakys vyr. adminai į temą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...