Jump to content

Pasiūlymas su mechanikų darbu


Rekomenduojami pranešimai

Anketa:
Jūsų Slapyvardis serveryje: Vilius_Drag
Su kuo susijęs pasiūlymas(Serveriu, Forumu ar VVP): Su serveriu, mechanikų darbu.
Pasiūlymo aprašymas:

1.) Siūlau pakeisti taisyklę, kad butų galima nutempti ne tik priparkuotą ne vietoje transportą, o ir nepriparkuotą, paliktą ne vietoje. Nes dažnai matau, kad miete, vidurį kelio arba ant žolės mėtosi nuosavos mašinos.

2.) Suteikti mechanikams naują komandą, kuri parduotų žaidėjui taisymo rinkinį (jis leistų su komanda susitvarkyti transportą). Manau, kad visi pritartų šiam pasiūlymui, nes ne visi žaidėjai yra VIP'ai.

3.) Sukurti komandą, kuri leistų pripilti degalų į žaidėjo transporta. (Galėtų būti ir nepilnas, o kokia 20l)

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1. Punktas: nelebai gerai ideja nes gali piktybiskai isstumti is aiksteles ar namo kiemo taip budavo anksciau del to si taisykle buvo mano naujai priimta, todel nelabai esu uz

2. Punktas: yra komanda /tvarkyti mechanimaks kuri atlieka /fix funkcija kaip VIP/MOD nariams (tiesa kainuoja 500eur)

3. Punktas: si ideja tikrai gera, bet reiktu pasukti galva kaip ji nepiknaudziauti. Ideja gera del motociklu - lektuvu , nes ju i degaline nutemti nera imanoma (butina vogti kura)

 

( Rasau per telefona, tiem kam nepatinka mano gramatika :)) )

 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...