Jump to content

Peikiu Kernius_Kernius


Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kevin Harlow

Moderatoriaus kuris nusižengė taisyklėms Vardas_Pavardė: @Kernius_Kernius

Kokiai taisyklei nusižengė šis moderatorius/VIP žaidėjas: Jis nusižengė šiai taisyklei: 1-07 | Draudžiama naudoti komandą /atversti, apsivertus mašinai, kai jus gaudo policija ar tuo metu į jūsų transporto priemonę šaudo kitas žaidėjas. | Serverio įspėjimas. Bet šioje situacijoje, aš buvau policija arba kitaip gaudantis.

Įrodymai(foto/video): 

Gaudziau kerniu su tikslu ji nusauti (kloguose matosi, kad buvo saudomas) arba apversti, kad jokiu budu nepatektu i baze, o jis man demonstruoja savo MOD privilegijas 🙂

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 6 minutes (-čių) , Kevin_Harlow parasė:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kevin Harlow

Moderatoriaus kuris nusižengė taisyklėms Vardas_Pavardė: @Kernius_Kernius

Kokiai taisyklei nusižengė šis moderatorius/VIP žaidėjas: Jis nusižengė šiai taisyklei: 1-07 | Draudžiama naudoti komandą /atversti, apsivertus mašinai, kai jus gaudo policija ar tuo metu į jūsų transporto priemonę šaudo kitas žaidėjas. | Serverio įspėjimas. Bet šioje situacijoje, aš buvau policija arba kitaip gaudantis.

Įrodymai(foto/video): 

Gaudziau kerniu su tikslu ji nusauti (kloguose matosi, kad buvo saudomas) arba apversti, kad jokiu budu nepatektu i baze, o jis man demonstruoja savo MOD privilegijas 🙂

Jei idemiau isiziuresime as apsiverciau nuo kalniuko ir kritau ant sono o paskui dar i mane atsitrenkei taigi nemanau kad sazninga butu nubausti mane adminai paziurekit vaizdo irasa idemiau!!!!

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Lie_Pa užrakino šią Tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...