Jump to content

Prisiststau Maritza_Martell.


Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Maritza_Martell.

Jūsų nuotrauka: https://imgur.com/a/IBodZuv

Jūsų tikrasis vardas: Viktorija.

Kaip atradote mūsų serverį: Ai, kazkaip ten buvo 2014m. Paskuj po uzdarymo, menesi atgal Gytas pranese naujienas apie sugryzima, tai here we are.

Kokie jūsų tikslai šiame serveryje: Jokie, nostalgija smagiai pagaudyt.

Kiek laiko žaidžiate SA-MP: Gal nuo 2014, bet ne pastoviai.

Papasakokite apie save (Laisva forma): Tai vo, esu visai smagi esu, kartais nelabai, dievinu sarkazma ir juoda humora, bet dazniausiai savo sarkastiskus prikolus suprantu tik as pati. Dauguma senbuviu zino mane, kaip "drama queen", aisku jau isaugau is savo sitos stadijos, bet kartais visko buna. ^^ O prisistatyma kuriu, nes Kotre sake "dawai", nu tai davai, kad davai. 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Po 3 savaičių...
prieš 7 valandas (-ų) , Darius_Bond parasė:

Labas, pana esi tikrai gana graži, simpatiška, bet užduosiu klausimą kodėl tu per DC tiek rėkauji, nori parodyti savo viršų, ar prieš kitus pasirodyti ? reikės pagalbos kreipkis, gero žaidimo 😛

Vienintelis kuris rekavai vakar, buvai - Tu. jauteisi virsesnis uz mus visus, aiskinai kazkokias taisykles, kuriu buvai prisiskaites prie Svedo laiku, prie nauju savininku net neskaitei ju ir to nenorejai pripazinti, galiausiai supykes naxui mane pasiuntei. Hm, manau cia vienintelis kietuoli primetei tu, toli grazu iki jo tau. Pries komentuodamas atkreipk demesi i save, nes zinok sita teksta parasydamas nepavyko nei izeisti manes, nei nezinau ko tikejaisi. Pagalbos man nereik, jeigu sunku surasti serverio taisykles kreipkis, numesiu linka. 😇🙏🏽

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...