Jump to content

Serverio administracijos komanda


Rekomenduojami pranešimai

PROJEKTO SAVININKAI

Valia_Abdulov - projekto ramstis, atsakingas už serverio techninius klausimus, išpildo idėjas, vykdo atnaujinimus, taiso klaidas, vykdo kreditų perdavimą serverio žaidėjams.
Klausimais dėl kreditų galite kreiptis serveryje arba discord platformoje: Valia#9429.

 

VYRIAUSIEJI ADMINISTRATORIAI

Dom_Harrison (vyr.administratorius nuo 2023-01-25) - administracijos veiklos koordinatorius ir organizatorius. Atsakingas už serverio administracijos skundus, atblokavimo temas, žaidėjų statuso pakeitimus, aktyvacijas. Turi teisę keisti arba planuoti serverio taisyklių pakeitimus. Organizuoja forumo tvarkos vykdymo procesus. Yra atsakingas už didžiųjų serverio renginių organizavimą, vykdymą ir premijų paskirstymą. Turi galimybę teikti prašymus pirmininkui dėl direktorių/pavaduotojų sistemos pakeitimų. Esant būtinybei gali perimti pirmininko atsakomybes. Prisideda prie serverio idėjų organizavimo.
Klausimais dėl serverio administracijos ir renginių galite kreiptis serveryje arba forumo asmenine žinute.

Lie_Pa (vyr. administratorė nuo 2023-04-10) - administracijos veiklos koordinatorė ir organizatorė. Atsakinga už serverio administracijos skundus, atblokavimo temas, žaidėjų statuso pakeitimus, aktyvacijas. Turi teisę keisti arba planuoti serverio taisyklių pakeitimus. Yra atsakinga už didžiųjų serverio renginių organizavimą, vykdymą ir premijų paskirstymą. Turi galimybę teikti prašymus pirmininkui dėl direktorių/pavaduotojų sistemos pakeitimų. Esant būtinybei gali perimti pirmininko atsakomybes. Prisideda prie serverio idėjų organizavimo. Yra Discord platformos bei serverio Facebook puslapio prižiūrėtoja/valdytoja.
Klausimais galite kreiptis serveryje arba discord platformoje:  ! 💛Lieputė#0169

 

PIRMININKAI

Dynami_Ti (pirmininkas nuo 2023-04-06) - vyriausiasis direktorių ir pavaduotojų veiklos koordinatorius, pagal būtinybę renka ir šalina darbų valdžios atstovus. Turi teisę keisti direktorių/pavaduotojų taisykles. Teikia darbams skirtus pasiūlymus. Serveryje atsakingas už direktorių priežiūrą, pagal galimybės padeda serverio žaidėjams, savanoriškai organizuoja renginius.
Forume atsakingas už atitinkamų prižiūrimų darbų ir visų firmų skiltis, už atitinkamų direktorių rinkimą bei „Direktoriai“ skilties priežiūrą ir administravimą. 
Klausimais dėl serverio direktorių/pavaduotojų bei darbų, galite kreiptis serverye arba discord platformoje: Nosferatu#3168

Gtadze_Arce - (vice-pirmininkas nuo 2023-04-06) - pirmininko pagalbininkas, atliekantis darbus susijusius su direktorių ir pavaduotojų priežiūra. Serveryje atsakingas už visus darbus ir direktorių priežiūrą, pagal galimybės padeda serverio žaidėjams. Esant būtinybei prisiima visas pirmininko atsakomybės.
Forume atsakingas už atitinkamų prižiūrimų darbų ir visų firmų skiltis, už atitinkamų direktorių rinkimą bei „Direktoriai“ skilties priežiūrą ir administravimą. Taip pat atsakingas už viso forumo turinio moderavimą.
Klausimais dėl serverio direktorių/pavaduotojų bei darbų, galite kreiptis serveryje arba discord platformojeGtadze#1026

 

ADMINISTRATORIAI

Sveiki_Draugai (administratorius nuo 2023-02-04) (0/10):
Serveryje atsakingas už žaidėjų sąžiningus veiksmus (nelegalių, žaidimą palengvinančių programų atžvilgiu), pagalbą visiems žaidėjams, bendrą serverio priežiūrą, event'ų rengimą.
Forume atsakingas už „Sukčiai(cheats)“, „Žaidėjų skundai“, „Žaidėjų prisistatymai“, „Pirkimai/Pardavimai“, „Foto/Video“, „VIP žaidėjų ir moderatorių skundai“.
Discord platformoje padeda prižiūrėti, palaikyti tvarką.

 

Zynga_Poker (vice-administratorius nuo 2022-03-04) (0/10):
Serveryje atsakingas už pagalbą naujokams bei kitiems žaidėjams, bendrą serverio priežiūrą, event'ų rengimą. Suteikia pagalbą visiems žaidėjams ir rengia event'us.
Forume atsakingas už „Pamokos“, „Modifikacijos“, „Gaujos/mafijos“, „Pagalba“, „MAP Darbai“, „Apie viską“, „Grafika“.
Discord platformoje padeda prižiūrėti, palaikyti tvarką.

Redaguota Lie_Pa
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Tautis_Brd užrakino and Išskyrė šią Tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...