Jump to content

Nuomonės | Lie_Pa


Rekomenduojami pranešimai

♡ = nuomonė

 

@Andrey_Bacardi | ✰✰✰ | : Puikus pašnekovas (ne vien per interviu), visada padedantis (ypač kai man pasibaigia kuras..), gers žemaituks,  o jau humoro jausmas - 10/10. Labai atviras, kas daro tave įdomesniu. Neprarandantis ryžto, net jei jau penktą kartą iš eilės krenti pirmas race.. . Mano nuomone - vienas geriausių direktorių.

@Evaldas_Samagonas | ✰✰✰ | : Pamenu, kai pačioje pradžioje bendravimo nuolat riejomės 😄, keista, kad dabar gerai sutariam. Atrodei kaip 'pyktybinis', dabar - savas. Belekaip geras mašinų modų kūrėjas & ačiū už audinę 😉. Nelabai suprantantis moterų (jų žodžių.. 😄). Padedantis, ypač su eventais (driftu..), patariantis kaip ką daryt geriau. Kantrus, net kai 5 kartą neįvažiuoju į tą patį kalną, tu sėdi ramus :DDD. Geras advokatas 😉.

@Caitlyn_Hensley | ✰✰✰ | : Mano saulė ❤️ . Nuo pat pradžių man visur padedi, išsamiai viską paaiškini ir ačiū Tau už tai. Labai faina Tu,  su visais draugiška, puiki mapperė (atsižvelgianti į kitų žaidėjų idėjas). Tikra romantikė, murr meu. Retkarčiais - griežta, bet teisinga. Puiki direktorė.

@Ivan_B | ✰✰✰ | : Vienas iš tų žmonių, kurie palaiko mano idėjas ir visada padeda jas įgyvendinti. Pamenu, kai dar tik gavau adminą ir bandžiau padaryti keletą eventų - be tavo pagalbos būčiau pražuvus 😄 . Tai ačiū Tau už tai 😉 . Esi griežtas policeman'as, naktibalda, idėjų žmogus. Pastabus ir visada turintis pasiūlymų. Kartais priimantis neapgalvotus sprendimus.

@Lempu_Master | ✰✰✰ | : Banditas, bet tuo pačiu kažkuo mielas 😄 (gal, kad pasidavinėji man prie race finišo..). Vienas geriausių driftiorų. Retkarčiais nervini... (ateidamas į drift eventą su dviračiu :DDD). Mandagus, visada pasisveikini/atsisveikini:). Geras direktorius.

@Theo_Raeken | ✰✰✰ | : Atvirai - klišas, pats žinai apie ką aš :DD. Bet mes pabūsim geri ir leisim atsirevanšuot dar. Pastaruoju metu kaip vaiduoklis serve (bet mes visi suprantam kodėl). Nelabai galiu varyt ant tavęs, kadangi esi viena iš dviejų mano vilčių :Ddd (tai nenuvilk..). Serve nuolat padedantis visiems, moki prajudint žaidėjus savo vykdomais eventais, geras kunigas (bet jau reiktų kada vėl pravest mišias ar išvarymą kokį). Žodžiu - geras adminas, daugiau tokių.

@Jamal_Nigger | ✰✰ | : Nuomonė, kol kas - neutrali, kadangi nelabai teko mums pabendrauti serveryje, tai nelabai galiu ką pasakyti. Bet pagal forumą matau, kad gan aktyviai domiesi naujienomis.

@Laimis_Grand | ✰✰✰ | : 'KIEČIAUSIAS' race dalyvis. Eventų nuolatinis laimėtojas ir rekordų mušėjas. Jei jau šitas ateina į race, gali iškart leavint :DDD.

@Jamani_Dandrea | ✰✰ | : Trumpai: kelių prižiūrėtojas, neleidžiantis stovėt ant kelio, jei nepaklūsti - šaudo :DDD.

@Tiesiog_Faustas | ✰✰ | : Nuomonė - neutrali, nelabai teko mums pabendrauti serveryje. Bet pagal discordą matau, kad turi gražų puodelį ir židinį :DD. Alkoholikas, humoristas, vaiduoklis :D.

@Damian_Morris | ✰✰✰ | : Aktyvus, geras adminas, kai reikia padedantis, užleidžiantis vietą (eventų daryme). Žodžiu - labai friendly 😉 .

@Alex_Scofield | ✰✰ | : Nesam bendravę, tad nuomonė neutrali.

@Leo_Frizenzo | ✰✰✰ | : I guess daugiausia klausimų uždavęs asmuo eterio metu (I appreciate that). Mušeika, visus iš eilės baudi :DDD. Labai užknisantis su prašymais parašyt nuomonę, tai štai ji. Šiaip visai mldc, nepasišiūkšlinęs dar man :DD, prie humoro toks. Vienas aktyviausių žaidėjų. Nenuvilk ir pakrauk vis resursus. Nuomonė neilga, nelabai bendravę mes, tai užteks 😜 .

@Gytas_Gytas | ✰✰✰ | : Geras adminas (CEO), išklausantis visų pasiūlymų ir juos pritaikantis serverio gerinimui. Padedantis, gelbstintis bet kokioje situacijoje. Netingintis net tokio nuobodaus dalyko padaryt kaip kad aprodyti driftui tinkančias trasas aplink visą mapp'ą. Taip pat, pilnas idėjų žmogus, tikiuosi, kad pavyks įvykdyt tai, ką sumąstei. Išskirtinumas, kad tu vietoj to, jog pradėtum keiktis, kai kas nors ne taip padaro kažką, jam viską gražiai paaiškini, tai vien už tai +rep.

@Marius_Dyleris | ✰✰ | : Nuomonė - neutrali. Banditas 😄. Bet kai dirbau medikuose, buvai visai geras direktorius 😉, iki tos dienos, kai nusprendei išmesti mane su įspėjimais.

@Jim_Corres | ✰✰✰ | : Adminas, puikiai atliekantis savo pareigas. Turi gerą humoro jausmą 😄, mėgsti merginas laikyt nelaisvei, I guess :DDD. Kitaip nesigauna, huh? Palyginus gan draugiškas. Nelabai ką daugiau galiu ir pasakyt, nebendravom, kaip ir 😄.

@Lauris_Nano | ✰✰✰ | : Geriausių klausimų, interviu metu, uždavinėtojas. Aktyvus žaidėjas, vis įsitraukiantis į vykstančius renginius serveryje. Daugiau nelabai teko bendraut, tad nuomonė trumpa.

@Qyz_Escobar | ✰✰✰ | : Ma dudee ;DD. Remember? || Jaučiu man linksmiau už tą naktį sampe - dar nebuvo :DD. Linksmas berniukas, mėgstantis pasimušt afk zonoje, bet be to labai fainas 😜. Tik paskutiniu metu, matau vien afk būnant;///...

@Sergey_Nakayama | ✰✰✰ | : Labai geras pavaduotojas, atliekantis savo darbą, netingi vietoje manęs užsiimti darbuotojais, visada padedi rengiant darbo veiklas ir aplamai, kai reikia pagalbos. Palyginus, aktyvus žaidėjas. Turintis gerą muzikos skonį ;D (taip pat, daliniesi juo /fm). Palaikai fm gyvą ilgai, ačiū Tau už tai:).

@Lakeriukas_Dinas | ✰✰ | : Nuomonė - neutrali. Nesam bendravę. Taip pat, nebespėjom interviu padaryti 😄 , būtų lengviau šnekėt man dabar apie tave.

@Dom_Harrison | ✰✰✰ | : Nelabai teko bendrauti mums, nedažnai matau tave on, tai kol kas atrodai gan draugiškas asmuo bei originalus - sprendžiant iš įsidarbinimo anketos 😄

@Ricky_Vasquez | ✰✰✰ | : Puikus direktorius, kuris stengiasi gerai atlikti savo pareigas. Vienas iš geriausių mano kalbintų žmonių, eterio metu. Interviu stebėjusių rekordininkas. Iškalbingas, išsamus, jei reikia - padedantis. Draugiškas 😉Man patinka leist tau muziką 😄 . Susierzinantis dėl muzikos, kurią leidžiu. Nepatingintis sudalyvauti eventuose, kada tik turi laisvą akimirką. Mėgstantis mano Cement lenktynes (kas man - netikėta). Rimtas kentas.

@Dziugas_Boom| ✰✰✰ | : Reiktų labiau pabendrauti, bet kaip darbuotojas - neblogas, tik neaktyvus labai.

@Darius_Bond | ✰✰✰ | : Nieko blogo prieš tave neturiu, bet ir neteko mums daug bendrauti, tad negaliu kažko daugiau pasakyti.

@Valia_Abdulov | ✰✰✰ | : Grynai tas pats, kas su Darium - nepažįstu aš tavęs. Jkj jkj ;D. Kalbėsiu gal tik iš Sampo pusės. Kiek serverių esu buvusi, neteko regėt aktyvesnio (turiu omenyje, kuriant/redaguojant kažką, skriptinant ir vis gerinant serverį) savininko. Labai miela, kad visad atsižvelgi į žaidėjų pastebėjimus ir pasiūlymus. Kai būni serveryje ir mes nespėjam suktis padedant žaidėjams, nepalieki to mums, o pats padedi. That's nice. Jaučiu, visi žino tavo gerą humoro jausmą, tai nebeminėsiu. Btw, keletas minėjo, kad norėtų interviu su tavimi, ką manai? 😄 Amh, nežinau ką dar pasakyt 😄... Tai jaučiu užteks, right? IR PLS NEBELIKE'INKIT.

@Extazy_Leet | ✰✰✰ | : Labai šmaikšus ir draugiškas jaunikaitis, nedaug mums teko pabendraut, bet iš to kiek teko - nuomonė susidarė teigiama. Norėtųsi daugiau tokių šmaikščių žmonių serveryje! Esi vienintelis tinkantis į slaptojo n-18 kalendoriaus modelio vietą.., tai nenuvilk ir nusipirk peruką.

 

P.S. Nuomonės bus pildomos iki penktadienio (2021.10.22. ), tad jei dar negavai savosios - nenusimink, o  šiek tiek palauk!

Redaguota Lie_Pa
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...