Jump to content

Pasiūlymas


Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Slapyvardis serveryje: Andrey_Bacardi.
Su kuo susijęs pasiūlymas(Serveriu, Forumu ar VVP): Serverių, mechanikų darbas.
Pasiūlymo aprašymas: Siūlyčiau sukurti mechanikams šiokia tokia papildomą užsiėmimą, pvzd kaip vežioti į mechanikų bazę detalės/įrankius. Jei detalių/įrankių skaičius būtu 0 neitų uždėti tiuningo transporto priemonei ir panašiai, manau su šia naujovę paįvairintu mechanikų darbą, ir taptų šiek tiek įdomesnis.

Tai pat būtų ne pro šalį atnaujinti Mechanikų darbo aprangą pavyzdžiui: https://part.lt/img/ae729b8f28eeae9761cf3ed552ac0ea6179.png arba https://www.part.lt/img/8e456f8d8bee933d7540b4b7a56ed72d720.png

Redaguota Andrey_Bacardi
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Galbūt ir gera įdėja. Ją irgi siūliau, bet žiūrint iš kito kampo, bus dar vienas darbų suvienodinimas (GC veža ginklus, Fūristai krovinius, Mechanikai detales...). Pas mechanikus, daugiausiai veiklos turi būti garaže. Mano manymu reikėtų tobulinti paslaugų atlikimo eigą, nes paslaugos neturi būti atliekamos su vieno mygtuko paspaudimu (Įdėti sport sistemą). Tai yra gan nerealu. Mechanikas turėtų "knistis" prie tos mašinos bent 5-8 minutes, kad įdėtų kokią nors sistemą. Kaip ir valiai buvau siūlęs padaryti grynai auto dalių shop'ą (Jame būtų viskas, kas susiję su mašinomis). Tai mechanikas turėtų parsivežti tam tikras dalis iš to shopo ir subuild'int tarkim tąpačią sport sistemą transporte su tomis dalimis. Reikia kažko įdomaus, paįvairinti darbo veiklą, nes tas važinėjimas su darbine mašina jau vėžį varo. 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Prieš 1 valandą, Rocky_Martell parasė:

Tikriausiai darysit pagal tam tikrą km skill kaip ir p'd ?
 

Nezinau , kad nebera skinai nuo skil 😕 bent jau man nebuvo, esamam pd drk irgi nera, bet jei netycia ir yra skinai pagal skill nelabai darysim 😕

 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...