Jump to content

『 Žurnalistai 』>> Direktorių interviu


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymų 60
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

TOP temos komentuotojai

TOP temos komentuotojai

Populiariausi pranešimai

Interviu su @Ricky_Vasquez     Lie_Pa (žurnalistė): Su jumis sveikinasi SA-MP.LT FM eteris! Šiandienos svečias: Ricky_Vasquez. Lie_Pa (žurnalistė): Sveikas atvykęs 😉 Ric

Interviu iš direktorių   Idėja: Pakalbinti direktorius apie jų vadovaujamus darbus, siekiant susipažinti su kiekvienu iš jų bei norint pritraukti žaidėjus/darbuotojus į tuos darbus.

Tavo Vardas_Pavardė žaidime: Lakeriukas_Dinas   Kokiam darbui vadovauji?:Advokatams   Kokia diena ir laikas Tau tiktų, norint atlikti intervių?: Tada kai būsiu online (iš

  • Tavo Vardas_Pavardė žaidime: Ricky_Vasquez

 

  • Kokiam darbui vadovauji?: SWAT Būriui

 

  • Kokia diena ir laikas Tau tiktų, norint atlikti intervių?: Butu gerai koki sekmadieni, nes dabar kolkas atostogauju kitame darbe ir grisiu i swat sekmadieni kazkur pries grobima gal.
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

 

Sekanti SA-MP.LT eterio pašnekovė: @Caitlyn_Hensley

 

5ee0854b8cf720ac178209e018d752b3391.png

 

Šioje temoje galite uždavinėti klausimus Sunkvežimių vairuotojų/Fūristų direktorei - Caitlyn_Hensley, į kuriuos ji atsakys interviu metu.

 

 

Klausimo anketa

Tavo Vardas_Pavardė žaidime:

Klausimas:

Redaguota Lie_Pa
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

 Klausimo anketa 

Tavo Vardas_Pavardė žaidime: Ivan_B

Klausimas: kuri šeima turi daugiau tikrų egzistuojančių žmonių? (Marius_Dyleris, Kernius_Kernius , De_Kart) ar (Simon_Bresten, Kofe_Kokajin, Dani_Craft) ? 

2. Kokia paslaptis taip ilgai išlaikyti medikų direktoriaus postą ir ,,mušti,, rekordus? Ar dar ilgai bandysit konkuruoti su kitais?

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

 

Sekantis SA-MP.LT eterio pašnekovas: @Louis_Delavalle

 

9e855cee4fa603ceb85734d943003689873.png

 

Šioje temoje galite uždavinėti klausimus Policijos departamento direktoriui - Louis_Delavalle, į kuriuos jis atsakys interviu metu.

 

 

Klausimo anketa

Tavo Vardas_Pavardė žaidime:

Klausimas:

Redaguota Lie_Pa
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

 

SA-MP.LT eteris | Interviu su @Andrey_Bacardi

 

6fa20993e5772d2b0a29ebf5eeb8c7b2975.jpg

 

Lie_Pa (žurnalistė): Sveikas atvykęs:)

Andrey_Bacardi (svečias): Sveikii.

Lie_Pa (žurnalistė): Pradėsim nuo žaidėjų užduotų klausimų forume.

Andrey_Bacardi (svečias): Tikriausiai teks.

Lie_Pa (žurnalistė): Pirmasis klausimas nuo @Leo_Frizenzo: Ar priimtum priešus į savo darbą?

Andrey_Bacardi (svečias): Šitą klausimą mačiau, tiesą pasakius, mano manymu, nėra skirtumo priešas ar ne. Viskas priklauso nuo anketos ir noro dirbti.

Lie_Pa (žurnalistė): Super, tikiuosi, kad taip galvoja visi direktoriai. Sekantis klausimas nuo Leo: Kodėl pasiėmei mechanikų direktorių?

Andrey_Bacardi (svečias): Kaip čia pasakius, daugelis tikriausiai žino, kad SA-MP.LT buvo trumpam užsidaręs, tad pasiėmiau direktorių vien dėl papildomo užsiėmimo ir noro vėl išbandyti savo jėgas.

Lie_Pa (žurnalistė): Buvo verta? Patinka tau šios pareigos?

Andrey_Bacardi (svečias): Verta, tiesą pasakius, 50/50, bet esu mėgėjas prie rizikos centro. Dėl ‘patinka’ savybės, taipogi, galėčiau pasakyti 50/50.

Lie_Pa (žurnalistė): Kiek laiko jau užimi šias pareigas?

Andrey_Bacardi (svečias): Šio mėnesio 19 d. - bus mėnesis.

Lie_Pa (žurnalistė): Kiek laiko planuoji būti mechanikų direktoriumi? Ar dar apie tai nesvarstai?

Andrey_Bacardi (svečias): Pirmiausia, stengsiuosi išbūti tą mėnesį, po to, žiūrėsiu pagal aplinkybes.

Lie_Pa (žurnalistė): @Sergey_Nakayama tavęs klausia: Ką asmuo, kuris jūsų nemėgsta, pasakytų apie jus?

Andrey_Bacardi (svečias): Tai matyt, paties priešo reikėtų klausti.

Lie_Pa (žurnalistė): Jis, taip pat, klausia: Ar turite planų ateičiai? Ko norite siekti toliau?

Andrey_Bacardi (svečias): Tai matyt sieksiu kuo aukštesnių pareigų, jei apie SA-MP.LT kalbant. Norisi pasiekti aukščiau nei direktoriaus pareigos.

Lie_Pa (žurnalistė): Svarstai apie adminą?

Andrey_Bacardi (svečias): Taip, vis bandau pasiekti administratoriaus pareigas, bet manau, su laiku pavyks.

Lie_Pa (žurnalistė): Jei norėsi – pasieksi, neabejoju tuo:). Sekantis Sergey klausimas: Kokia buvo didžiausia jūsų gyvenimo rizika?

Andrey_Bacardi (svečias): Tikriausiai daugelis žino, kad esu užaugęs vaikų globos namuose, tai didžiausia rizika išeiti ant savęs gyventi. Ir pajausti, koks yra pačio esminio gyvenimo pojūtis.

Lie_Pa (žurnalistė): Linkiu sėkmės tame.

Andrey_Bacardi (svečias): Jau apie dvejus metus taip gyvenu ir sėkmė, manau, dar pravers. Ačiū. 😄

Lie_Pa (žurnalistė): @Extazy_Leet klausia: kodėl 2021-10-05 apie 14:30 mane nušovei be priežasties?

Andrey_Bacardi (svečias): Į šitą klausimą net neįsivaizduoju kaip atsakyti, tai manau, čia visi šaudosi. Ir nuolatinis pagrindinis užsiėmimas būna šaudymasis :D. Kitaip pasakius, tas pats kaip DEATHMATCH serveris.

Lie_Pa (žurnalistė): Jap, sadly.. :D. @Lauris_Nano klausia: Vienoje Simpsonų serijoje mačiau, kad jei vilkiko kablys yra atsuktas į mašiną, o ne nuo mašinos, tai vadinasi, jog vairuotojas "ieško vyriškos draugijos". Mitas tai ar tikrovė?🤔

Andrey_Bacardi (svečias): Hmm… :D. Apie šitą klausimą galvojau, tiesa pasakius, visą dieną. Nusprendžiau, kad tai yra mitas, nuo tikrovės ganėtinai daug atsilieka.

Lie_Pa (žurnalistė): Na taip.. :D. @Tiesiog_Faustas klausia: Priimate tik pasiskiepijusius? Ir kaip žiūrite į pandeminę situaciją serveryje?

Andrey_Bacardi (svečias): Čia labiau, kaip suprantu, humoristinis klausimas, tai ir atsakysiu su humoru. Šiuo metu, priimame tik sergančius COVID-19 virusu į darbą.

Lie_Pa (žurnalistė): :DDD. @Ivan_B klausia: Kada rūkyt mesi, gi mergiki neleidž 😕 ?

Andrey_Bacardi (svečias): Ivano klausimai, nu tai žinote… :D, mergikė, kaip sakoma, dar neuždraudė rūkyt. Po kol kas, nieko nesako.

Lie_Pa (žurnalistė): @Caitlyn_Hensley klausia: Koks jausmas būt tekru žemaitoku?

Andrey_Bacardi (svečias): Šito klausimo labiausiai laukiau :DDD. Am, tikriausiai kaip ir visų žemaičių toks pats jausmas, įdomiausia tame, kad nevietiniai asmenys, bent jau mano mieste, prašo pakalbėt žemaitiškai. O apskritai, žemaičiu būti yra linksma. Tai dar reklamėlė nedidelė, alus pigiausias – Telšiuose.

Lie_Pa (žurnalistė): Dažniau tenka žemaitiškai pakalbėt ar aukštaitiškai?

Andrey_Bacardi (svečias): Kadangi dirbu prie trinkelių/gerbūvio firmos, tai dažniausiai – aukštaitiškai. Nes daugelis užsakymų iš kitų miestų.

Lie_Pa (žurnalistė): Galėtum kažką žemaitiškai parašyti? 😄

Andrey_Bacardi (svečias): Baise gers ce ta servs ir kaip ten tas Rokutyzs pus ontra velniaus.

Lie_Pa (žurnalistė): Super:)

Andrey_Bacardi (svečias): Su žinutėmis, tiesą pasakius, sudėtinga žemaitiškai parašyt, lengviau kalbant :D.

Lie_Pa (žurnalistė): Tikiu :D. Dabar pakalbėkim apie darbą. Kaip atrodo mechanikų darbas?

Andrey_Bacardi (svečias): Žemaitiškai, jei galima, atsakysiu.

Lie_Pa (žurnalistė): Okay :D.

Andrey_Bacardi (svečias): Mechaniks yr rimts kents, unsa patikrin ar glušas yr vieto ir kap aš tai dažns tepalų girtuoklis. Er visus tenas kveitu! Vėl reklama: stipriausias Telšių alus – BOKŠTAS.

Lie_Pa (žurnalistė): Taip, kad darbinkitės į mechanikų darbą, turėsit puikų direktorių:).

Andrey_Bacardi (svečias): Ačiū.

Lie_Pa (žurnalistė): Jei kas dar turit klausimų Andrey_Bacardi, /sms Lie_Pa

Lie_Pa (žurnalistė): @Simasas_White klausia: Ar gerai uždirba mechanikai?

Andrey_Bacardi (svečias): Priklauso nuo pačio darbuotojo, jei gerai dirba, tai ir atlyginimas bus nemažas.

Lie_Pa (žurnalistė): Gal dar pats norėtum ką pridurti?

Andrey_Bacardi (svečias): Galbūt tik palinkėti, jog kad ir kokia situacija būtų – svarbiausia nepasiduoti.

Lie_Pa (žurnalistė): Pritariu! Turime dar vieną klausimą… @Simasas_White klausia: Ar daug turite užsakymų?

Andrey_Bacardi (svečias): Nėra, žinoma, labai daug tų užsakymų, bet darbo netrūksta.

Lie_Pa (žurnalistė):@Leo_Frizenzo klausia: Ar Andrey moka serverio žaidėjams, kad ateitų pas jį į darbą?

Andrey_Bacardi (svečias): Tikrai, kad – ne.

Lie_Pa (žurnalistė): @Simasas_White klausia: Kokie planai mechanikuose? Ar turi kokius tikslus išsikėlęs juose?

Andrey_Bacardi (svečias): Tikriausiai, didžiausias mechanikų tikslas yra, kuo greičiau atlikti savo paslaugas ir mano, kaip direktoriaus, planas, surinkti kuo geresnį darbo kolektyvą.

Lie_Pa (žurnalistė): Puiku, @Caitlyn_Hensley klausia: Ar manai, kad esi tolerantiškas žmogus?

Andrey_Bacardi (svečias): Manau, čia pagal kiekvieno asmens nuožiūrą, kaip sakoma – visiems žmonėms neatrodysi vienodai. Vieni tave laikys debilu (atsiprašant), kiti – normaliu. Nepasirinksi žaidėjų nuomonės apie tave. Bet manau, jog esu tokiu, kokiu ir klausė.

Lie_Pa (žurnalistė): Absoliučiai taip. @Leo_Frizenzo klausia: Kodėl Andrey dar nėra top 3 pagal mechanikų km.?

Andrey_Bacardi (svečias): Dar trūksta apie 350 km., tuomet jau pasirodysiu top 3. P.S. Nes Ivanas begėdis neleido aplenkt.

Lie_Pa (žurnalistė): Oh, tas Ivanas.. :D.

Lie_Pa (žurnalistė): @Simasas_White klausia: O pats domiesi mechanikų darbu realiam gyvenime?

Andrey_Bacardi (svečias): Ne :D. Esu užbaigęs specialybę apdaila/statyba. Tai iki šiol ir dirbu praktiškai prie statybų srities.

Lie_Pa (žurnalistė): Ačiū tau Andrey, jog pirmas išdrįsai sudalyvauti interviu bei dėkojam visiems uždavusiems klausimus, kurių buvo labai daug.

Andrey_Bacardi (svečias): Nėra už ką, dėkoju, taipogi, žaidėjams, kurie mūsų interviu stebėjo.

Lie_Pa (žurnalistė): Ačiū visiems stebėjusiems interviu, gero žaidimo SA-MP.LT serveryje!

 

 

Redaguota Lie_Pa
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

 

SA-MP.LT eterio pašnekovas: @Ricky_Vasquez

 

743b1d5cb8f500a4a666675b21af10ee805.jpg

(nuotrauka daryta Lempu_Master)

 

Šioje temoje galite uždavinėti klausimus SWAT direktoriui - Ricky_Vasquez, į kuriuos jis atsakys interviu metu.

 

 

Klausimo anketa

Tavo Vardas_Pavardė žaidime:

Klausimas:

Redaguota Lie_Pa
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Interviu su @Lempu_Master

 

6fa20993e5772d2b0a29ebf5eeb8c7b2457.jpg

 

Lie_Pa (žurnalistė): Antrajame SA-MP.LT eterio interviu kalbinsime Ginklų centro direktorių – Lempu_Master.

Lie_Pa (žurnalistė): Sveikas atvykęs:)

Lempu_Master (svečias): Sveiki.

Lie_Pa (žurnalistė): Pradėsim nuo žaidėjų užduotų klausimų forume.

Lie_Pa (žurnalistė): @Leo_Frizenzo viename tekste užduoda tau keletą klausimų, tad aš juos išskirstysiu.

Lie_Pa (žurnalistė): Jis tavęs klausia: Ar myli mane?

Lempu_Master (svečias): Su visa širdim.

Lie_Pa (žurnalistė): Taip pat, jis klausia: Kaip sekasi?

Lempu_Master (svečias): Puikiai.

Lie_Pa (žurnalistė): Kodėl pavo gc nedavei?

Lempu_Master (svečias): Nes išdirbai tik dvi dienas.

Lie_Pa (žurnalistė): Ar aš su Lauriu dar būsime draugai?

Lempu_Master (svečias): Tiksliai nežinau, bet paklausiu.

Lie_Pa (žurnalistė): @Lauris_Nano klausia: Kada vėl šachmatais iš pinigų?

Lempu_Master (svečias): Kada pamokinsi mane žaist normaliai.

Lie_Pa (žurnalistė): @Extazy_Leet klausia: Kodėl tavo nickname reiškia namų interjero detalę - šviestuvo lempą?

Lempu_Master (svečias): Nes šaudau lempas.

Lie_Pa (žurnalistė): @Marius_Dyleris klausia: Kiek laiko planuojate laikyti direktoriaus pareigas?

Lempu_Master (svečias): Iki kol numirs serveris.

Lie_Pa (žurnalistė): @Lauris_Nano klausia: Kada vėl į swatus užeisi?

Lempu_Master (svečias): Kai padarys darbų update, galėsiu pabandyt vėl.

Lie_Pa (žurnalistė): Na, o dabar, norėčiau išgirsti daugiau apie tavo valdomą darbą, papasakok apie jį.

Lempu_Master (svečias): Mes vežiojame ginklus į nustatytas vietas ir esame priežastis dėl ko galite šaudyti vienas kitą. Aišku, dar duodame leidimus, kad galėtumėte, tai daryti. Be to, turime geras algas bei išmokamas premijas už ataskaitas.

Lie_Pa (žurnalistė): Ar tau patinka tavo turimos pareigos?

Lempu_Master (svečias): Taip.

Lie_Pa (žurnalistė): Gal nori dar ką nors pridurti stebintiems interviu?

Lempu_Master (svečias): Malonu buvo dalyvauti šiame interviu ir linkiu visiems sėkmės!

Lie_Pa (žurnalistė): Ačiū visiems stebėjusiems interviu ir Lempu_Master už dalyvavimą:)

 

 

 

 

Redaguota Lie_Pa
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

 

 Interviu su @Ricky_Vasquez

 

6fa20993e5772d2b0a29ebf5eeb8c7b2906.jpg

 

Lie_Pa (žurnalistė): Su jumis sveikinasi SA-MP.LT FM eteris! Šiandienos svečias: Ricky_Vasquez.

Lie_Pa (žurnalistė): Sveikas atvykęs 😉

Ricky_Vasquez (svečias): Ačiū 🙂

Lie_Pa (žurnalistė): Kaip visada, pradėsim nuo žaidėjų užduotų klausimų forume.

Ricky_Vasquez (svečias): Okey

Lie_Pa (žurnalistė): @Leo_Frizenzo klausia tavęs: Kodėl Lauris, būdamas swat pavaduotoju, atlieka geresnį darbą negu pats direktorius?

Ricky_Vasquez (svečias): Nes Lauris daugiau žino negu aš, turi, manau, daugiau patirties už mane, kadangi pats buvo direktoriumi.

Lie_Pa (žurnalistė): Sekantis klausimas nuo @Lauris_Nano: Kiek kartų sapnavai apie sampą?

Ricky_Vasquez (svečias): Nu klausimas gal ne į temą, bet nei karto :D.

Lie_Pa (žurnalistė): Dauguma klausimų būna ne į temą, tenka juos atlaikyt :D. @Lempu_Master klausia: Ar patiko mano padarytas interviu?

Ricky_Vasquez (svečias): Aišku patiko, viskas cool.

Lie_Pa (žurnalistė): Papasakok plačiau, ko jis tavęs klausinėjo? :D

Ricky_Vasquez (svečias): Na, tiesiog klausė, kiek ilgai direktorių laikysiu ir kaip sekasi būnant swat.

Lie_Pa (žurnalistė): Tai aš paklausiu to paties, kiek laiko žadi turėti direktorių?

Ricky_Vasquez (svečias): Nežinau, planavau iki trečio mėnesio, bet aš manau, kad be manęs teisėsauga numirtų. Nes pastebėjau, kad daugiausia gaujų yra, o teisėsaugos mažai.

Lie_Pa (žurnalistė): Ir kaip sekasi būti S.W.A.T. direktoriumi?

Ricky_Vasquez (svečias): Tiesiog puikiai, niekas kaip ir nesiskundžia, stengiuosi atlikt gerai darbus.

Lie_Pa (žurnalistė): Džiugu, kad taip. Dažnai matau tave online, dar vis nepabosta sampas? 😄

Ricky_Vasquez (svečias): Nu kaip dažnai, aš nebūnu visą dieną, nes dirbu, o būnu tik vakarais sampe. Ir šiaip kažkaip neatsibosta.

Lie_Pa (žurnalistė): Tau sampas gaunasi kaip atsipalaidavimas po darbo?

Ricky_Vasquez (svečias): Joa :D.

Lie_Pa (žurnalistė): @Extazy_Leet klausia: Kokį darbą dirbi realiam gyvenime?

Ricky_Vasquez (svečias): Statybose, su tėvais dirbam, statom garažą.

Lie_Pa (žurnalistė): Nice nice, grįžkim prie forume užduotų klausimų. @Ivan_B klausia: Ar dar pardavinėji narkotikus?

Ricky_Vasquez (svečias): Ne, nežsiemu tuo, nes daug ožių serve yra, tai dėlto neparduodu.

Lie_Pa (žurnalistė): Jis taip pat klausia: Iš kur tokia motyvacija laikyti direktorių?

Ricky_Vasquez (svečias): Nu kiek sunkokas klausimas, bet manau, iš oro 😄.

Lie_Pa (žurnalistė): O svajojai kada realiam gyvenime tapti S.W.A.T.?

Ricky_Vasquez (svečias): Ne, nes būtų kiek pavojingas darbas.

Lie_Pa (žurnalistė): @Vladimir_Lisin klausia: Kada skolą grąžinsi?

Ricky_Vasquez (svečias): Po metų grąžinsiu, kai praturtėsiu :D. Bet šiaip, skola jau seniai grąžinta.

Lie_Pa (žurnalistė): Žadi po metų praturtėti? 😄

Ricky_Vasquez (svečias): Jo, bet nežadu ten milijardų kaupti. Atiduočiau dalį naujokams.

Lie_Pa (žurnalistė): Labai miela ;). Dabar… norėčiau, kad papasakotum daugiau apie savo valdomą darbą:).

Ricky_Vasquez (svečias): Gaudom nusikaltėlius mieste, kurie turi starus, ginam vagystes, padedu pd/swat, jei kokia bėda nutinka.

Lie_Pa (žurnalistė): Kokia padėtis su darbuotojais? Užtenka ar trūksta?

Ricky_Vasquez (svečias): Padėtis gera, užtenka. Jei ir trūktų, tai priimtume gerus žmones:).

Lie_Pa (žurnalistė): Pereikim prie antrosios dalies – žiūrovų klausimai. Jei kas norit užduoti klausimus Ricky_Vasquez, /sms Lie_Pa.

Lie_Pa (žurnalistė): @Lauris_Nano klausia: Kas tavo nuomone yra geriausias visų laikų SWAT darbuotojas ir kodėl jo vardas Lauris?

Ricky_Vasquez (svečias): Mano manymu – Lauris, nes jis daugiausiai sugauna nusikaltėlių ir jis šaunuolis yra.

Lie_Pa (žurnalistė): @Damian_Morris klausia: Ar S.W.A.T. firmoje galimai dirba geras kolektyvas ar prastas?

Ricky_Vasquez (svečias): Šiaip geras, pas mane visi rimti dirba.

Lie_Pa (žurnalistė): @Andrey_Bacardi klausia: Ar dar bandysi kokių kitų pareigų siekti, be direktoriaus/pavaduotojo postų?

Ricky_Vasquez (svečias): Kad nežinau, vėliau gal bandysiu admin pareigų siekti.

Lie_Pa (žurnalistė): @Lauris_Nano klausia: Ką veiksi Lietuvoje tą ateinančią savaitę?

Ricky_Vasquez (svečias): Su reikalais išjudu, reikia kai ką statyboms parsivežti.

Lie_Pa (žurnalistė): @Andrey_Bacardi klausia: Kokie didžiausi sunkumai buvo vadovaujant S.W.A.T. darbui?

Ricky_Vasquez (svečias): Manau, kad buvo sunkiausia priprasti prie šio darbo ir vadovavimo, bet stengiuos kaip geriau.

Lie_Pa (žurnalistė): @Leo_Frizenzo klausia: Kodėl kentui, kai reikia pradėti gaudyti nusikaltėlį, padidėja pingas?

Ricky_Vasquez (svečias): Nu pas mane internetas geras, pingas niekada nekyla, tikriausiai blogai pastebi.

Lie_Pa (žurnalistė): @Leo_Frizenzo klausia: Ar kentas yra įsimylėjęs kokią nors SA-MP.LT mergaitę?

Ricky_Vasquez (svečias): Gal ir esu, bet nežadu čia viešai sakyti. Nes tai būtų blogiausia iš mano pusės.

Lie_Pa (žurnalistė): @Andrey_Bacardi klausia: Ar jau kilo minčių dėl atsistatydinimo iš direktoriaus pareigų? Ir kodėl?

Ricky_Vasquez (svečias): Manau, kaip ir ne dar, laikysiu iki galo.

Lie_Pa (žurnalistė): @Lauris_Nano klausia: Ar moki žongliruoti?

Ricky_Vasquez (svečias): Ne, nesu aš akrobatas:D.

Lie_Pa (žurnalistė): @Leo_Frizenzo klausia: Koks SA-MP.LT nusikaltėlis pridarė kentui daugiausiai bėdų?

Ricky_Vasquez (svečias): @Vladimir_Lisin, nes jis neleido normaliai dirbt, daug kartų šaudė.

Lie_Pa (žurnalistė): @Andrey_Bacardi klausia: Kaip vertintum savo vadovavimo įgūdžius ir ar teko jau gauti p*zdį nuo Ivano?

Ricky_Vasquez (svečias): Nemėgstu savęs vertint, bet gal 7/10. Jo, gavau. Nenupirkau bonkos, tai gavau p*zdį. Ne šiaip, juokais čia, bet būdavo, kai gaudavau, nes darydavau nesąmonių darbe.

Lie_Pa (žurnalistė): @Ivan_B klausia: Ar sumokėjai jau visus SA-MP.LT mokesčius?

Ricky_Vasquez (svečias): Dar ne, bet jei reikia, galiu sumokėti. Pinigai nėra problema.

Lie_Pa (žurnalistė): Gal dar pats norėtum ką pridurti ar palinkėti žaidėjams ko nors?

Ricky_Vasquez (svečias): Kaip ir ne, bet linkiu draugams ir visiems žaidėjams geros dienos bei smagiai praleisti laiką :).

Lie_Pa (žurnalistė): Ačiū tau už dalyvavimą interviu ir visiems stebėjusiems visa tai. Gero žaidimo SA-MP.LT serveryje :).

Lie_Pa (žurnalistė): Dar turime paskutinį klausimą… @Leo_Frizenzo klausia: Myli mane?

Ricky_Vasquez (svečias): Nelabai, jis ant manęs piktas, lyg bitė kokia būtų jam įgėlus.

Lie_Pa (žurnalistė): Interviu baigtas! Dar kartelį ačiū visiems.

Redaguota Lie_Pa
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Lie_Pa pakeitė temos pavadinimą į 『 Žurnalistai 』>> Direktorių interviu
  • Lie_Pa atskyrė and atskyrė šią Tema
  • Lie_Pa užrakino šią Tema
  • Lie_Pa atskyrė šią Tema
  • Lie_Pa atrakino šią Tema
  • Lie_Pa užrakino and Išskyrė šią Tema
  • Lie_Pa atskyrė šią Tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...