Jump to content

Namų informacija


Rekomenduojami pranešimai

 

Ką vadiname namu šiame serveryje?

 

Namas serveryje, kaip ir realiame gyvenime yra saugi erdvė, kurioje galite pasislėpti ir saugiai laikyti svarbius daiktus.

 

Kaip įsigyti namą serveryje?

 

1. Norėdami įsigyti savo pirmąjį namą, visų pirma, atkreipkite dėmesį į tai, kad visi namai iki 100 000 € yra namai, skirti naujokams iki 10 000 XP (patirties taškų), o brangesni namai yra skirti senbūviams.

2. Susiradę patinkantį namą serveryje, iš pradžių įsitikinkite, kad turite pakankamą sumą pinigų jo įsigyjimui savo rankose, tuomet įsidemėkite jo numerį, parduodamas namas atrodo taip: https://part.lt/img/f9639f69f8d44e503b5e180152740818131.png

3. Turint pakankamą sumą pinigų nuvykite į Nekilnojamojo turto agentūrą, kurią rasite, pasinaudoję /gps ir užeikite į jos vidų.

4. Tuomet užlipkite ant ikonos, esančios arčiau išėjimo, gausite tokią lentelę: https://part.lt/img/552d7d66de62483927aa12d921116be4973.png

5. Šioje lentelėje įrašykite norimo namo numerį ir paspauskite mygtuką pirkti, taip jį įsigysite, atkreipkite dėmesį, kad gausite pradinį namo pin kodą, kuris bus reikalingas, norint į jį užeiti.

6. Nuvykite į savo namą ir užeikite į jį.

 

Kaip įsigyti namą serveryje?

 

Visas namo funkcijas galite pasiekti užėję į namą ir parašę komandą /namas, gausite štai tokią lentelę, visos jos detaliau aprašytos čia: https://part.lt/img/6412e7160abd03ef54f135ab0260143a744.png

Persirengti į įprastus drabužius - pasirinkę šią funkciją persirengsite į savo iš stilisto arba drabužio salono nusipirktus drabužius, jei jų neįsigijote jums bus uždėtas pradinis (naujoko) skin'as.

Persirengti į uniformą - persirengsite į savo šiuo metu dirbamo darbo uniformą, jeigu darbo neturite, ši funkcija neveiks.

Užsidėti šarvus ir pasipildyti gyvybes - su šia funkcija galėsite pilnai pasigydyti, tačiau tai daryti galėsite tik kartą per penkias minutes.

 

Ginklų seifas - pasirinkę šią funkciją gausite lentelę su tuščiomis ginklų vietomis, jei prieš panaudoję komandą /namas turite ginklų savo rankose, galite pasidėti savo ginklus. Įėjus į šią funkciją jums bus pasiūlyta pasidėti arba pasiimti ginklų, jeigu pasirinksite pasidėti, turėsite įrašyti kulkų, kurių norite pasidėti į namą skaičių, jeigu norėsite pasiimti - viskas bus identiška, tik tiek, kad ginklus gausite į rankas, o ne pasidėsite į namą.

Narkotikų seifas - čia galite pasidėti nusipirktus arba gautus iš prizo/vagystės narkotikus ir jų niekaip negalės konfiskuoti policija. Paspaudę šią funkciją gausite lentelę, kurioje matysite narkotikų numerius - 1 tai marichuana, o 2 tai kokainas. Parašę 1 15 ir pasirinkę padėti arba nusiimti, pasidėsite arba pasiimsite 15 gramų kokaino, identiškai yra ir su kokainu, tik tiek, kad vietoj 1 reikia naudoti 2.

Maisto atsargos - čia galte pasidėti iš maisto parduotuvių arba pagarbos namų gautą maistą.

 

Keisti durų PIN kodą - pakeisite savo namo durų įėjimo pin kodą, svarbu jo neužmirškite.

Parduoti namą - Parduosite namą serveriui už 50 procentų jo vertės.

Priimti draugą - galėsite priimti žmogų į namą, jis galės naudotis jūsų ginklų ir narkotikų seifu bei maisto atsargomis.

 

Taip pat būdami prie namo ir naudodami komandą /parduotinamazaidejui galėsite parduoti savo namą kitam žaidėjui už sutartą sumą.

 

Kaip pakeisti namo interjerą?

 

Namo interjerą pakeisti galite nuvykę į nekilnojamojo turto agentūrą ir ten užlipti ant kitos ikonos nei namo pirkimui. Jūsų paprašys įvesti namo numerį, kurį sužinoti galite nuvykę prie savo namo, o tuomet gausite užklausą dėl interjero, visus galimus pirkti interjerus galite pamatyti čia: https://gta-sa-mp.lt/index.php?/topic/267-namų-ir-vilų-interjerai/&tab=comments#comment-967

 

Redaguota Marian_Ace
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...