Jump to content

Verslų informacija


Rekomenduojami pranešimai

Ką vadiname verslu šiame serveryje?

 

Šiame serveryje verslas - tai nekilnojamojo turto objektas, kuris, atlikus tam tikrą veiksmų seką kas valandą nieko nedarant ir net būnant atsijungus generuoja Jums pelną. Tai pakankamai gera ilgalaikė investicija norintiems turėti pastovų pinigų šaltinį.

 

Kokie žingsniai yra būtini, norint turėti savo verslą serveryje?

 

1. Norėdami įsigyti savo pirmąjį verslą, visų pirma, nuvykite į mūsų serverio vartotojo valdymo panelę (VVP), kurią galite pasiekti adresu: http://www.samp.gta-sa-mp.lt/

2. Prisijungę prie VVP su savo serveryje sukurtu slapyvardžiu bei slaptažodžiu paspauskite ant skilties „Serveris“, tuomet ant skilties „Verslai“. (Ekrano nuotraukos iškarpą kaip tai atrodo galite rasti čia: https://part.lt/img/4945f2592973a1696e9c69855ca388bb31.png )

3. Susiradę šią skiltį galite pradėti ieškoti nenupirkto verslo, kuris atitinka jūsų biudžetą. Visi verslai iki 80 000 serverio valiuta yra skaitomi kaip naujoko verslai ir juos pirkti gali tik žaidėjai iki 10 000 XP (patirties taškų), visi verslai, kurie viršyja šią sumą yra senbūviams ir yra gerokai brangesni. 

4. Nenupirktas verslas atrodo šitaip: https://part.lt/img/bdf2935be86fceb51881224ac721c335313.png . Atkreipkite dėmesį į verslo numerį, esantį prie pavadinimo, šiuo atveju tai yra 21.

5. Tuomet, jei esate neprisijungęs prie serverio, prisijunkite ir įsitikinkite, kad rankose turite pakankamą kiekį pinigų verslo įsigyjimui. Kai esate tuo tikras pasinaudokite komanda /kurverslas, šiuo atveju tai atrodytu taip: /kurverslas 21

6. Jūsų mini žemėlapyje bus pažymėtas šis verslas, nuvykite iki jo ir įsigyjimui panaudokite komandą /pirktiversla.

7. Norint, kad verslas pradėtų nešti pelną dar reikia įsigyti ir verslo transportą, jį galite rasti verslo transporto turguje, susiradę jį per /gps.

8. Nuvykę į verslo transporto turgų susiraskite (jeigu esate naujokas) transporto priemonę pavadinimu „Pony“ ir įlipkite į jį, taip jį nusipirksite.

9. Tuomet nuvykite į netoliese esančią regitrą, dėl užtikrintumo galite ją rasti pasinaudoję komanda /gps. Nuvykę ten užvažiuokite ant estakados ir iš pradžių užregistruokite transporto priemonę taip, kaip tai darytumėte įprastai. Užregistravę išvažiuokite iš tos vietos kiek toliau ir grįžkite atgal, tuomet užregistruokite šią transporto priemonę kaip verslo transporto priemonę, tam jums reikės ir jūsų verslo numerio.

10. Kai atlikote abi verslo transporto priemonės registracijas, įsitikinkite, kad vis dar turite kuro, jei jis baiginėjasi - nuvykite į degalinę. Kai jau turite kuro važiuokite į resursų bazę, kurią rasite per /gps, kai būsite vietoje išlipkite iš savo transporto priemonės ir būdami prie jos panaudokite komandą /krauti.

11. Baigę krauti savo verslo transportą nuvykite prie savo verslo, transporto priemonę palikite netoli įėjimo ir išlipkite, panaudokite komandą /iskrauti, taip pasikrausite savo verslą resursais. 

12. Kai tik baigsite krovimą prasidės pinigų generavimas, nors šios sumos ir neatrodo įspūdingai, tačiau laikui bėgant ten susikaupia tikrai nemaži pinigai, tik neužmirškite krauti savo verslo.

 

Kokios yra papildomos verslo funkcijos?

 

Užėję į savo verslą ir panaudoję komandą /verslas gausite štai tokią lentelę, kurios kiekvienas punktas bus aprašytas čia: https://part.lt/img/ab39d2019b4ce20f974a3aa62798e9ff804.png

 

 • Verslo ID - nurodo jūsų verslo ID
 • Verslo vertė - nurodoma jūsų verslo vertė, apskaičiuojama serverio, šią vertę galite pasikelti tobulindami verslą, apie šią funkciją sužinosite skaitydami toliau.
 • Valandinis pelnas - tai pinigų suma, kuria gausite per valandą, per valandą yra sunaudojami du resursai.
 • Resursų kiekis x/y - tai jūsų verslo esamų/galimų turėti resursų kiekis.
 • Pelno atsiėmimas - pasinaudoję šia funkcija, galite atsiimti sukauptą pelną.
 • Fūristai gali krauti - kai esate sukaupę bent 2000 pinigų serverio valiuta savo verslo pelne, galite užsisakyti šią paslaugą. Už ją turėsite susimokėti 2000, pinigai bus nuskaičiuojami iš jūsų rankose turimų pinigų, taip pat papildomai, kai fūristai kraus jūsų verslą, už kiekvieną resursą iš jūsų pelno bus nuimama tam tikra dalis pinigų, kuri priklausys nuo jūsų patirties lygio (kuo mažesnis patirties lygis, tuo mažesnė nuėmimo vertė).
 • Verslo pardavimas - taip parduosite verslą. Pasirinkus šią funkciją gausite lentelę, kurioje galėsite parduoti verslą serveriui arba žaidėjui. Parduodant serveriui yra nurodoma pinigų suma, kurią gausite iš karto, o parduodant žaidėjui pinigų sumą galėsite nustatyti pats, yra nurodoma tik minimali suma, už kurią galite parduoti.

 

Verslo tobulinimas/papildymais resursais hotelyje

 

Nuvykę į serverio hotelį ir nuėję į paslaugų pirkimo vietą bei panaudoję komandą /paslaugos arba tiesiog užlipę ant paslaugų pirkimo ikonos gausite tokią lentelę: https://part.lt/img/9073117e09ea785838d9aacddbeb5092631.png

Šioje lentelėje pasirinkę ir du kartus paspaudę funkciją „Verslo tobulinimas“ gausite tokią užklausą, joje paspauskite toliau: https://part.lt/img/361a1791a1ed48ebd3519a65a7c31acf93.png

Vėlgi gausite lentelę su savo turimais verslais (jų daugiausiai galite turėti 2), pasirinkite verslą, kurį norite tobulinti arba papildyti resursais: https://part.lt/img/6b54c98f03e03956357f04e46596172a571.png

Pasirinkę savo verslą vėlgi gausite lentelę, kuri atrodo taip: https://part.lt/img/1eb39841635d55a46206350c0f4f6067715.png

Šioje lentelėje matote 3 funkcijas, kurias aprašysiu kiek plačiau:

 • [100krd] +5 verslo resursai - su šia funkcija susimokėję 100 kreditų galite prie savo verslo galimo turėti resursų kiekio pridėsite 5 vienetus, ko pasekoje, jūs arba fūristai į verslą galės įkrauti daugiau resursų ir jį krauti reikės rečiau.
 • [100krd] +80 €/H pelnas - su šia funkcija susimokėję 100 kreditų galite pasikelti savo verslo už valandą gaunamą versla 80 €, taip greičiau gausite didesnį pelną.
 • [5 krd] Verslo pakrovimas - ši funkcija už 5 kreditus pilnai papildys jūsų verslą resursais, šia funkcija galite pasinaudoti, kai neturite daug laiko užsikrauti savo verslui.
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
 • Create New...