Jump to content

Policijos departamento rinkimų apžvalga


Rekomenduojami pranešimai

Policijos departamento rinkimų apžvalga

Naujasis direktorius Damian_Morris

 

Tom_Harlow - tavo anketa gal ir būtų buvusi nebloga, tačiau pats minėjai, kad nieko naujo neįvesi, kad visos idėjos jau yra panaudotos, galiu visiškai nesutikti su tuo, idėjų vis dar yra, tereikia pasitelkti šiek tiek fantazijos ir žinoma turėti tam noro. Kiti kandidatai puikiai tą įvardijo, taip pat buvęs direktorius tikrai buvo įkėlęs kelias temas, kurios man asmeniškai dar nebuvo įvardintos. Kaip pats kandidatas tikrai nebuvai blogas, tik tas sakinys mane kiek nuliūdino. Šiaip skatinimo sistema darbuotojams nebloga, bet su apranga nemanau, kad būtų kas išėję, nebent tai sutvarykti būtų galima sistemiškai, nes tikrai būtų kas piktnaudžiautų tuo. Sekančiam kartui linkėčiau įdėti daugiau pastangų į anketą ir išbandyti savo jėgas kituose rinkimuose.

Jamani_Dandrea - seniuk, su vienu sakiniu "duokit man drk" nežinau kaip tave vertinti.

Damian_Morris ir Darius_Bond - abu turintys daug patirties, abiejų anketos geros, abiejų idėjos taip pat geros, tačiau jūsų didžiausias skirtumas, kad Darius megėjas "pasiplakti" tiek forume, tiek serveryje, o Damian be proto ramaus būdo, visiškai nekišantis liežuvio, rimto charakterio žmogus. Dariau, paskutinį sykį buvai SWAT būrio pavaduotojumi pas Ricky, visi žinome situacija kas ten buvo, kaip vyko darbas. PD darbas būtinai turi bendradarbiauti su SWAT būriu, todėl tavo ir Ricky esamais santykiais labai abejojau, nenorėjau nei dramų, nei pykčio tarpusavy, o Damian esu šimtu procentų tikra, kad bus rimtis ir darna, bei tvarka. Todėl toks nuosprendis ir buvo. Na, o galų galiausiai noriu pasveikinti Damian tapus direktoriumi, linkiu visapusiškos sėkmės, visais klausimais gali kreiptis į mane ar Ivan_B.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...