Jump to content

Fūristų direktoriaus rinkimų apžvalga


Rekomenduojami pranešimai

Fūristų direktoriaus rinkimų apžvalga

Naujasis fūristų direktorius - Raymond_Washington.

 

 

Taigi pradėsiu nuo to, jog esu nustebintas žaidėjų aktyvumu rašant anketas. Šie rinkimai kol kas yra rekordiniai ir juos dalyvavo net 4 kandidatai. O dabar trumpai analizuosiu jūsų pateiktas anketas ir kodėl buvo pasirinktas būtent šis direktorius.

 

Raymond_Washington - tai visu pirma noriu pasveikinti su direktoriaus pareigomis, linkiu parodyti pavyzdini darbo valdymą visiems žaidėjams ir išlaikyti pareigas kiek galima daugiau. Visu pirma man patiko tavo atvirumas pateikei savo kaip asmens ir pliusus ir minusus, taip pat patiko tavo idėjos premijos , rangų sistemos ir kitos motyvacinės idėjos. Anketa tikrai nebuvo ilgiausia, bet galima sakyti, kad ji buvo geriausia, man patiko tikslumas ir konkretumas, klaidų anketoje taip pat nepastebėjau. Minėjai, kad esi buvęs direktoriaus pareigose kitame projekte, todėl tai kiek sugundė pamatyti ką tu sugebėtum padaryti čia. Nors aš asmeniškai norėjau pamatyti tave kokio darbo pavaduotojo pareigose, kad įgautum patirties ir žinių apie serverį daugiau, bet sugebėjau perlipti save ir iškart suteikti tau direktoriaus pareigas. Tavo pagrindinis pergalės kalvis buvo aktyvumas. Sėkmės pareigose, jei reiks pagalbos kreipkis į mane, o jei manęs nebus į vice pirmininkę Maritza_Martell.

Sveiki_Draugai - trumpai ir aiškiai, buvau tikras rinkimų galvos skausmas. Rinkimuose užėmei 2 vietą ir buvai arti pergales. Anketa buvo tikrai gera, viskas joje patiko, tai pat turi nemažai patirties direktoriaus pareigose, galiu drąsiai teigti, kad iš visų kandidatų turi didžiausią patirties bagažą. Manau jei būtum laimėjęs rinkimus tikrai nebūtum nuvylęs, bet nebuvo garantijų ar galėsi išbūti direktoriaus poste daugiau nei 1 mėnesį. Aktyvumas tavo yra neblogas, darbą išmanai puikiai, tiesiog nutariau, kad suteiksiu progą naujokui pasireikšti, kuris yra pranašesnis aktyvumo ir noru vadovauti. Anketa esu patenkintas ir linkiu sėkmes kituose rinkimuose.

Simon_Bresten - anketa tokia vidutiniška, yra nerišlių sakinių, apie naujoves rašei tai kas yra jau seniena. Taškų sistema buvo įdomi, bet šiek tiek irgi kažko trūko. Galiu pasakyti , kad anketoje buvo stengiamasi, rašyti nuoširdžiai ir neatmestinai, aktyvumas serveryje taip pat yra neblogas, tinkantis direktoriui, bet užkimba tas tavo pastovus darbų keitimas serveryje, nelabai esu tikras ar galėtum išbūti visa mėnesį pareigose, kai net reikia advokato pagalbos nusitraukti kontraktą (galbūt ir kažką maišau, bet darbus keiti vos ne vienodu tempu kaip aš). Nematau problemos, tau vadovauti kokiam darbui , tiesiog kandidatai buvo stipresni. Sėkmes kituose rinkimuose.

Andrey_Bacardi - anketoje šiek tiek persistengta, per daug informacijos. Buvai pats atviriausias kandidatas išvisų ir tavo anketa buvo pati ilgiausia. Įdėjai labai daug pastangų rašydamas ja užtai galiu tik pagirti. Idėjos ir eventukai man tikrai patiko, kažkas naujo su važiavimo atbulomis ir nelegaliais kroviniais. Kalbant apie tave patį neužkliuvai man ir kitiems už akių, o tai ir buvo tavo didžiausia problema. Rinkimuose nebuvai blogiausias, bet pagal aktyvumą serveryje esi paskutinėje vietoje iš visų šių kandidatų , o tai tau galutinai užtrenkė duris į direktoriaus pareigas. Noriu palinkėti sėkmes kituose rinkimuose ir kita kartą rašyti minimaliai mažiau, nes teksto buvo tikrai per daug. Taip, kad neliūdėk vadovauti tu tikrai gali.

 

 

INFORMACIJA NUGALĖTOJUI: Prireikus skubios ir svarbios pagalbos, kreiptis į mane rašant forumo Privačia Žinute arba panaudojus mano vardo @tag  darbo Discordo kanale, nes serveryje yra tikrai didelis krūvis, ne visada spėju pamatyti ir atsakyti. Sėkmes.

 

Redaguota Ivan_B
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...