Jump to content

Nuomonės


Rekomenduojami pranešimai

ALEX_SCOFIELD  Sveikas, is pradziu neatsiminiau kas tu toks, tad teko paprasyti kad primintum, bet pasirodo kad Batista sorry jei isizeidei 😂, seniau atsiprasant ziauriai uzknisdavai su savo kabinejimais, ir taipogi su tuo "Peynu" nu bet ka padarysi prikibo jau prie manes ta Pravarde, zinoma budavo geru momentu kai pavykdavo siek tiek sutarti, bet dabar atkreipus demesi ganetinai pasikeitei, kad netgi ADMIN gavai, manau jog tau su tomis pareigomis puikiai sekasi. Manau galiu isivaizduoti kai gavai ADMINA pasklydo pilna ivairiausiu nuomoniu/komentaru ar ne? 😂 Na o siaip is tikro mldc ciuvaks esi, tik kaip ir minejau seniau baisiai uzknisdavai , bet tikekimes man sugrizus galbut i serveri gerai sutarsim, tai galbut tiek si karta, readaguosiu dar tikrai nuomone, kai bus daugiau ka parasyt 😉

LEO_FRIZENZO Penta_Grama girdetas ir matytas asmuo serveryje. Bet nelabai pamenu ar su tavimi buvo koks nora rysys serveryje, arba as kazko nepamenu, tad jei kas primink, ir butinai readaguosim nuomone 🙂

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Marian_Ace - Nesu bendraves 

Ricky_Vasquez - Sveikas, apie esu sudares kaip cia pasakius pusetine nuomone, esi is tikro senas asmuo serveryje, yra imanoma su tavimi bendrauti, tik toks jausmas kartais, ir ka is seniau pamenu lyg noretum pries kitus zaidejus serveryje pasirodyti, na bent jau sita seniau pastebejau. Galbut dabar esi is tikro pasikeites, ir kaip matyt tapai S.W.A.T burio direktoriumi, teko pas tave dirbti per tavo vadovavimo laikus, nieko negaliu pasakyt is mano puses esi ganetinai neblogas direktorius, daznai surandi bendra kalba su kitais zaidejais, ir geriausia jog neatsisakai is tikro padeti kitiems asmenims, manau jog tau tokiu reiktu islikti, ir viskas gerai. Tai si karta galbut tiek, jei kas papildysiu.

Caitlyn_Hensley - Labas Kotryna, jei nieko nesumaisiau tavo Vardo 😄, su tavimi is ties gera nuomone butu galima sudaryti, visaip budavo is tikro su musu bendravimu, kartais eidavo su tavimi sutarti, o kartais is tiesu nelabai, cia bent jau kiek is senesniu laiku. Dabar kaip daugelis jau tikriausiai zino jog tapai serverio Administratore, su siomis pareigomis ka galiu pasakyt is tikro tvarkaisi ganetinai gerai, galbut tik as vienas gal kazko nepastebejau, bet sakau ka as matau ir pastebiu, geriausia tame jog megsti is tikro pajuokauti, ir su tavimi tikriausiai rastume daznai bendra kalba, kaip sakant minciu kiseneje neieskai, manau jog ateityje galesime placiau pabendrauti, ir papildyti sia nuomone.

Daichi_Akiyama - Jeffas jo? 😄 Tai pat vienas is senesniu asmeniu serveryje, dar puikiausiai atsimenu tuos laikus is Mmori(Memento Morri) jei teisingai parasiau pavadinima, is tikro ir tau reiktu padekoti, jog padejote bent jau man pasikeisti, ir reputacijos laipteliais po biski kilti i virsu, siaip is tikro yra imanoma su tavimi bendrauti, tik sugebek rasti bendra kalba, ir bandyk nenusisneket 😄. Kai budavai Administratorius is tiesu pareigas valdydavai is tiesu gerai, galbut kiti mano kitaip, bet bent jau as is savo nuomones, tikiuosi ateityje su tavim vel bendra kalba, ir nuomone praplesti placiau.

Stefan_Dexter - Su tavim kaip ir nesu bendraves, galbut as kazko nepamenu, jei atsiminsiu nuomone butinai readaguosiu.

Music_Nsp - Sveikas Musicai, nelabai turiu apie taves placios nuomones, dabar kaip visi zino esi Advokatu direktorius, kad ir dirbu tik diena, bet tavo vadovavimas sioje darbo srityje man is tiesu patinka, megsti bendrauti su zmonemis, praktiskai neieskai zodzio kisenese, ir taipogi kiek bent jau as pastebejau, neatsisakai padeti kas is tiesu tai yra labai gerai, na ka galiu palinketi nepasiduoti Direktoriaus pareigose, ir jas be problemu islaikyti kuo ilgesni laikotarpi, tikiuosi dabar dirbdamas pas tave pavyks pabendrauti, ir tai pat sudaryti bendra ir platesne nuomone.

Lauris_Nano - Sveikas, nelabai ka pamenu is tiesu apie tave, galbut is tu laiku kai buvai ADMIN, arba PD direktorius, su tavimi dirbti viename darbe budavo is tiesu linksma, praktiskai kalbos darbo racijoje netrukdavo(Jei nieko nemaisau), esi is tiesu mandagus asmuo, ir tavo noras padeti galbut liko nuo senojo Administravimo 😄, bet didelios nuomones nelabai ir turiu apie tave, nes kazkaip niekuomet nepavykdavo placiau pabendrauti, tikiuosi su laiku pavyks.

 

DAR READAGUOSIU, SIANDIEN NUOMONES BUS UZBAIGTOS.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

 

Marian_Ace - Is pradziu neatpazinau, tad readaguoju. Esi is tu zmoniu is kurio pastoviai galedavai gauti naudingu patarimu, bei is tiesu geru pasiulymu kaip pakilti reputacijos laipteliais i virsu, zinoma pamenu kai su tavimi bendrauti nelabai lengva buvo, bet su laiku viskas pasikeite i geraja puse, manau vien del to kad tinkamai isklausiau tavo patarimu kaip pakilti reputacijos laipteliais, akivaizdziai nezinau ar butu buve man pavyke pasikeisti, ir ta prasme nebedaryti nesamoniu 😄. Na zinoma nemazas jau laikas po viso to praejo, bet vistiek pamirsti praktiskai yra neimanoma, o siaip esi is tiesu kaip cia pasakius mldc ciuvas  😄, neatsisakydavai padeti, ir patarti tiek man tiek kitiems asmenims, tad ka galiu pasakyti dekui, ir manau dar pavyks su tavimi pabendraut placiau. 

Deimantas_Krak - Na kažin ar esu bendravęs su tavimi, nebent galbūt esi dirbęs pas mane kokiam nors, tačiau nelabai ką turiu aprašyti apie tave.

Maritza_Martell - Vikucaa labs, esi is tu kurios yra stipriai prie humoro jausmo, zinoma kaip anksciau nelabai pavykdavo kartais su tavimi bendrauti, galbut tai per mano klaidas, arba dar per ka nors, tiksliai nepasakysiu dabar 😄. Su tavimi is tiesu tui moketi rasti bendra kalba, bet kiek as pastebejau megsti apie maista pakalbet is tikruju :DD, na cia turiu omeny kaip per Discorda xD. Siaip daug ko nelabai pamenu, tik dirbdavom daznai praktiskai viename darbe, tai dazniausiai budavo teisesauga, na tikiuosi jog su tavimi toliau pavyks sklandziai bendrauti, galbut ne viska aprasiau bet jei prisiminsiu butinai readaguosiu, arba jei tu ka nors priminsi, sekmes tau pareigose.

Nojus_Shadow - Na jei neklystu ir taipogi su niekuom nemaisau tai kalbejom kartu per SA-MP.LT eterį, is tikro su tavimi budavo daug geru momentu, tuo labiau per ta Eterį kai Modzius vadovavo xD, rasdavom is tikro apie ka pakalbeti, ir ka butent pajuokauti, su tavimi is tiesu yra ganetinai lengva surasti bendra kalba, o siaip kaip zmogus is tikro mldc.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Evaldas_Samagonas  - Sveikas, su tavimi man rodos tai pat neturėjau kokio nors bendravimo apie kurį butu galima aprašyti nuomonę, tad nuomones šiuo metu nera

Theo_Raeken - Sveikas, žinoma didelios nuomonės nesu apie tave sudaręs, bet su tavimi rasti bendra kalbą iš tiesu yra linksma ir pan, su tavimi galima pajuokauti ir taipogi apsitarti dėl tam tikrų iškilusiu klausimų, neatsisakai padėti asmenims kame yra geriausia, šiaip mldc žmogus esi, taipogi sveikinų tapusiu serverio Administratoriumi, tikrai manau susivaldysi su pareigomis iš tiesu nesunkiai, sekmes.

 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Damian_Morris Opce Arūncė priviet, apie tave kaip visuomet gera nuomonę, esi iš tiesų ramus žmogus, kiek pastebėta užsibreži savo tikslus ir jį įvykdai kad ir koks kelias būtu, su tavimi bendrauti iš tiesu yra pakankamai lengva, ir taipogi ne taip ir sunku rasti bendra kalbą, bendravom ir per skype kol serveris neveikė, ką gi galbūt tiek ši kartą.

Lakeriukas_Dinas Sveikas, esi matytas asmuo serveryje ganėtinai dažnai, bet bendravę manau kad nesame, nebent gal kažkuomet dirbai pas mane kol buvau direktorius kokiam nors darbe.

Rocky_Martell Sveikas, apie tave taipogi nuomone sudaryta iš tiesu nebloga, esi tai pat ramus žaidėjas nesiveliantis į konfliktus, bet galbūt aš kažko nepastebėjau. Šiaip esi mldc žmogus galima su tavimi pajuokauti, ir panašiai. Krč mldc ir fsio 🤣

Laimis_Grand Sveikas, esi ganetinai senas veidas serveryje, su tavimi plataus bendravimo lyg ir neturėjome, arba aš kažko nepamenu. Tad nelabai ką ir turiu parašyti.

Tiesiog_Faustas Sveikas, su tavimi nesu ilgai pažistamas bet dažnai bendraujame per Discord serverį, iš tikrųjų esi mldc žmogus galima su tavimi pajuokauti, taipogi dažnai randame bendra kalbą, iš bendravimo tikrai esi subrendęs, ir iš tiesu ramus asmuo nesiveliantis į bereikšmius konfliktus, manau jog tai tokiu ir reiktų išlikti, žinoma daug ko neturiu ką aprašyti, manau bendravimas nenusitrauks, ir kitą kartą galėsiu platesnė nuomonė parašyti, sėkmes.

Qyz_Escobar  Sveikas, taipogi esi senas veidas, bet su tavimi irgi manau jog nesame bendravę, nebent gal kokia smulkmena yra kurios aš nepamenu, tad ši kartą nieko, sėkmes.

Zlatan_Ibrahimovic  Sveikas, su tavimi taip labai plataus bendravimo lyg ir neturėjome, nebent dažnai susieidavome vienoie gaujoje arba kokiam nors vienam darbe, su tavimi iš tikro irgi nesunku rasti bendra kalbą, iš tikro kaip Direktorius būni iš tikro esi šaunus asmuo, tik įdomu kas tau dabar pakišo koją kad atsisakei PD direktoriaus, na bet žinoma tai ne mano reikalas. O šiaip iš tiesu kaip minėjau šaunu pas tave būna dirbti ir surasti bendra kalbą, manau jog tai toliau galbūt tęsis, tad sėkmes

Dom_Harrison Sveikas, nelabai pamenu kažką apie tave, tikriausiai esi pasikeitęs nick name,primink senąjį ir nuomonę bus redaguota.

Donatas_Ka Sveikas Donatai, su tavimi žinoma neturėjom jau taip didelio bendravimo, keletą kartų kalbėjom per Discord tikrai atrodai subrendęs asmuo, nelabai veliesi į tuos konfliktus, ir pagal mano manymų kiek pastebėjau visuomet bandai atrasti teisybė o tas tikrai nėra blogai, esi iš tu žmonių su kuriais tikrais gali pabendrauti ir taipogi pajuokauti, tikėkimes tokiu ir išliksi, sėkmes.

Michael_Costello Sveikas, tau tai pat teks priminti senąjį nick name, ir jei bus ką parašyti būtinai redaguosim. 

Simon_Bresten Sveikas, na daug ko neturiu apie tave aprašyti, esi iš tikro mldc čiuvakas ir neatsisakantys padėti, tik galbūt didesnios kantrybės tau trūksta tikriausiai,o viskas taip iš dalies puikiai, ką gi manau tai tiek, sėkmes. 

Redaguota Theo_Raeken
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...