Jump to content

Rekomenduojami pranešimai

Buvo viskas taip vyko treniruote  ir jis prisijunge pasiuliau jam sudalyvauti  sake taip noriu tai ir pagetinau. pagetinus iskarto eme izeidineti treniruotes dalyvius ir dauzyti   ir pastoviai metai neakivaizdzius izeidimus  kad ale tu nieko neizeidi nors mintis buna kita . treniruote vyko kartu su mehanikais . visa tai mate mechaniku direktorius kuri taip pat prase raymondo pasisalinti bet jis nepakluso  . Treniruoteje dalyvavo buvusioji administratore auguste ji viska mate ir raymond ja dauze .

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 12 minutes (-čių) , Raymond_Washington parasė:

Viskas, įkelta to ko reikia. Dėl nuotraukų kaip minėjau jos nera mano. O, draugų paprašiau 🙂

buvai paprasytas iseit is treniruotes bet to nepadariai  

plius 

2--8 | Tyčinis neleistinų veiksmų vykdymas siekiant nutraukti galiojantį darbo kontraktą. | Užblokavimas nuo 60 iki 100 valandų.

h)    Darbo treniruočių trukdymas – 80 valandų užblokavimas.

2--4 | Melagingi skundai | Užblokavimas 10 valandų.

Redaguota Marius_Dyleris
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Vyko bendroji mechanikų ir medikų treniruotė. Raymond nebuvo treniruotės pradžioje, bet nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia. Akivaizdžiai buvo matoma, kad darbuotojai atlikinėjo užduotį ir buvo sukreipę dėmesį į kuo tikslesnį klausimo atsakymą. Tačiau ieškovas specialiai lindo, trukdydamas treniruotės veiklą, išblaškė darbuotojus ir galiausiai tiek man, tiek darbuotojams po šio įvykio buvo sunku susikaupti ir sklandžiai vykdyti veiklą. Tad norėčiau, kad šis žaidėjas būtų nubaustas už melagingą skundą. https://streamable.com/ua2sgh

 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Vaizdo įraše puikiai matosi, kad iškart man parašius, kad įšeičiau iš treniruočių pasitraukiau ir parašiau "nu ir ok :(" ir gavau kick'ą.Ir, jeigu man atvykus žmogus rašo "nyk is ce" bei bandymas, man išdaužti kaip aš negalėčiau paprastai ant juokelio žmogaus įžeisti. Manau Moderatorius prieš kickindamas, turi palaukti, bent jau kažkiek laiko, kol ta komanda įvykditu. 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 4 minutes (-čių) , Raymond_Washington parasė:

Vaizdo įraše puikiai matosi, kad iškart man parašius, kad įšeičiau iš treniruočių pasitraukiau ir parašiau "nu ir ok :(" ir gavau kick'ą.Ir, jeigu man atvykus žmogus rašo "nyk is ce" bei bandymas, man išdaužti kaip aš negalėčiau paprastai ant juokelio žmogaus įžeisti. Manau Moderatorius prieš kickindamas, turi palaukti, bent jau kažkiek laiko, kol ta komanda įvykditu. 

iprastai kaip zmogus  trugdo darbo treniruotei iskart yra ismetamas is serverio jailinamas arba baninamas be jokiu ispejimu 

buvo paprasyta taves buti ramiai bet to visiskai nedariai . Jei 40 sekundziu neuztenka supranti jog buti ramiai tai kas kaltas ?

Redaguota Marius_Dyleris
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 1 minute , Raymond_Washington parasė:

Vaizdo įraše puikiai matosi, kad iškart man parašius, kad įšeičiau iš treniruočių pasitraukiau ir parašiau "nu ir ok :(" ir gavau kick'ą.Ir, jeigu man atvykus žmogus rašo "nyk is ce" bei bandymas, man išdaužti kaip aš negalėčiau paprastai ant juokelio žmogaus įžeisti. Manau Moderatorius prieš kickindamas, turi palaukti, bent jau kažkiek laiko, kol ta komanda įvykditu. 

Kokiu tikslu vykote, trukdydamas darbuotojų apklausą?

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Dabar, Raymond_Washington parasė:

Aš, norėjau parašyti paskutine žinutė, tai buvo aiškiai matytat vaizdo įrašė "nu ir ok :(" , bet tu manęs pats paprašiai, bei paklausiai ar nori, kad dalyvaučiau jūsu treniruoteje, tai iš dalies nebuvo trugdymas.

ar matosi tavo noras dalyvauti treniruoteje is tavo elgesio ?

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...