Jump to content

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: kofe_k

Dėl kokios priežasties buvote užblokuotas: cheat 

Administratoriaus kuris jus užblokavo Vardas_Pavardė: Gtadze_Arce  

Įrodymai kad buvote užblokuotas netinkamai: Norėčiau gaut įrodymus iš admin, kad buvau cheatas.

Jūsų nuotrauka po užblokavimo: https://prnt.sc/s463j_ZjviV7

 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  1. Pas tave nėra leidžiama versija
  2. pas tave aktyvumas 98 procentu ir tai nėra realu, o jei tai įmanoma norėčiau pamatyti video iš tavęs
  3. kodėl į tą sieną šovei?
  4. filmavau beveik visa tavo DM ir taiklumas buvo nenormalus tuo labiau kai šauni į žmogų kuris yra už sienos. Jei prireiks daugiau video įkelsiu. 
  5. dėl mano VH buvo duotas leidimas gaudant cytus.
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 4 minutes (-čių) , Gtadze_Arce parasė:
  1. Pas tave nėra leidžiama versija
  2. pas tave aktyvumas 98 procentu ir tai nėra realu, o jei tai įmanoma norėčiau pamatyti video iš tavęs
  3. kodėl į tą sieną šovei?
  4. filmavau beveik visa tavo DM ir taiklumas buvo nenormalus tuo labiau kai šauni į žmogų kuris yra už sienos. Jei prireiks daugiau video įkelsiu. 
  5. dėl mano VH buvo duotas leidimas gaudant cytus.

1. Galiu įmest savo kompo spec pamatysi koks kompas, bei galiu atsiūst koks pas mane modpackas kiek vietos užiima, todėl tau žiūrint galėjo ir nueiti kulką į šoną man kitaip rodė.

Jeigu jūs čia matot cheatus tai jūs kaip Leo, ateiną žmogus visus šaudo jau cheatas, aš norėčiau pamatyt daugiau iš tavo pusės

manęs niekas neprašė kad filmuočiau dm ar grobimą, tai nefilmavau.

Dėl versijos iš kur sprendi kad jį neleistiną? 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1 kompo tikrinimas jau po laiko. 

2. Leo saudymas nera pastoviai tobulas

3. Zaidejai kurie gerai pasaudo turetu ir patys nusifilmuot savo saudyma apsidraudimui

4. prie minimapp sa-mp.lt uzrasas skiriasi nuo r4/r5

Dar pastebejimas: Baigus saudyti dazniausiai atsisuki iskarto i kita zaideja nors jis uz sienos. tokiu situociju turiu nufilmaves ir daugiau. Jei prireiks ikelsiu

 

 

Redaguota Gtadze_Arce
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 5 minutes (-čių) , Gtadze_Arce parasė:

1 kompo tikrinimas jau po laiko. 

2. Leo saudymas nera pastoviai tobulas

3. Zaidejai kurie gerai pasaudo turetu ir patys nusifilmuot savo saudyma apsidraudimui

4. prie minimapp sa-mp.lt uzrasas skiriasi nuo r4/r5

Dar pastebejimas: Baigus saudyti dazniausiai atsisuki iskarto i kita zaideja nors jis uz sienos. tokiu situociju turiu nufilmaves ir daugiau. Jei prireiks ikelsiu

 

 

samp versija buvo siūsta šitą - https://prnt.sc/TFsVnqssXvBx

Apie Leo buvo kalbėta ne apie šaudymą, o apie gaudymą cheatu.

Laukiam tavo įrodymu "baigus šaudyt nusitaikai į žmogu kuris už sienos.

 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nuo pat kofe 2 iki pat kofe 4, matosi kad esu ir pramisinęs šūviu, o aš kaip suprantu aima kai naudoji nei vienos nepraleidi kulkos.

Apie justa šnekat, reikėjo atsisukt į Sasha_Morgan, kalbėjau per dc pasakė kur justas ir matosi kad jam buvo -120, o aš padariau -60.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...