Jump to content

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Lakeriukas_Dinas

Žaidėjo kuris nusižengė taisyklėms Vardas_Pavardė: Dom_H

Kokiai taisyklei nusižengė šis žaidėjas:1.   Už žemiau nurodytus straipsnių pažeidimus, tiek darbuotojas, tiek valdžios narys gali būti įtraukiamas į darbų ar valdžios juodąjį sąrašą.
      a.    Darbo kontrakto nusitraukinėjimas;
      b.    Itin dažnas darbų keitimas;
      c.    Neišbūtas minimalus vadovavimo terminas;
      d.    Grubus elgesys tiek su darbuotojais, tiek su darbų valdžia, tiek su pirmininkais ir serverio administracija.
      e.    Bandymą pakenkti serverio žaidėjams.
       f.    Naudojimasis serverio klaidomis, siekiant pelnyti naudos pareigose.
      g.    Vykdoma stambi korupcinė veikla.
      h.    Nuolatinis darbų keitinėjimas.

Įrodymai(foto/video): spacer.png

Ryte vežiuojau resursus, dieną vežiuojau resursus, vakare nusprendžiau nebevežti nes jau užkniso, Domas liepė vežti pasakiau nevešiu. Dėl to išmetė iš darbo ir davė 4 dienų b listą. Ok tylėjau, bet kai dabar nuėjus į VVP matau, kad man dar liko 6d, nu tai čia jau išnaglėjimas.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Pirmiausiai, čia yra ne mano, o pačio Lakeriuko išnaglėjimas. Praktiškai buvo galima taikyti net bausmę už serverio klaidų išnaudojimą, nes žaidėjas būdamas B-List'e vis tiek siekė piktavališkai apeiti sistemą, įsidarbindamas į kitą darbą su direktoriaus pakvietimu (turiu omenyje advokatus). Tačiau nusprendžiau sušvelninti bausmę, skirdamas daugiau dienų juodajame sąraše. Kadangi tu netylus ir dar drįsti vadinti pirmininką naglu, tai pažiūrėkim iš mano ekrano nuotraukų, kas nagliau elgėsi. (VISA SITUACIJA SPOILERYJE)

Spoiler

Trūksta resursų, aš paprašiau GC darbuotojo Lakeriukas_Dinas, kad šiek tiek galėtų pasirūpintų tuo reikalu. Tačiau gavau tokį atsakymą:

228kCht.png

Lakeriukas piktavališkai neklausė įsakymo, o laiką leido ne darbo reikalams, tad pradžiai buvo skirti baudos balai.

zF5dmGh.png

Po to, kaip matome, šiam žaidėjui reikalai su darbu yra " p* ". Tad buvau priverstas šį žaidėją pašalinti iš darbo.

vw1TB1R.png

Po pašalinimo matyti, kad per /pm pasipila įžeidinėjimai, skirti būtent pirmininkui. Tad aš netoleruodamas įžeidimų, skyriau B-List keturioms dienoms.

Čia prasideda melagingi parodymai:

Atsakyti

Ryte vežiuojau resursus, dieną vežiuojau resursus

Kaip žaidėjas, kuris tiek DAUG dirbo (ryte ir dieną), galėjo pražaisti tik 19 minučių??????

7Oq3fVt.png

Jei administracija nuspręs, kad šis skundas yra tikrai melagingas, tuomet reikalauju, kad Lakeriukas_Dinas gautų bausmę už melagingus skundus.

 

Redaguota Dom_Harrison
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Pirmas dalykas: o tai šiais laikais jau 19 minučių nebesiskaito? Man asmeniškai 19 minučių yra labai daug, kai aš esu taip užsijėmęs, pavežti ryte 10min ir diena 10min ir privežti bent po 2k tai yra normaliai, nu bet tau kaip visada viskas netinka.

Antras dalykas: kaip ir Jack’as jau sakė Advokai jau yra darbas be pakvietimo. Kaip ti gali būti Pirmininku jei tu net to nežinai….

Trečias dalykas: kur matosi įrodymuose, kad trūksta resursų?

Ketvirtas dalykas: o tai pačiam sunku pavežti resursų, kiek būdavai ir esi gc nepastebėdavau, kad veži resursus

*Sorry dėl klaidų rašau per telefoną*

Redaguota Lakeriukas_Dinas
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 4 valandas (-ų) , Lakeriukas_Dinas parasė:

Pirmas dalykas: o tai šiais laikais jau 19 minučių nebesiskaito? Man asmeniškai 19 minučių yra labai daug, kai aš esu taip užsijėmęs, pavežti ryte 10min ir diena 10min ir privežti bent po 2k tai yra normaliai, nu bet tau kaip visada viskas netinka.

Antras dalykas: kaip ir Jack’as jau sakė Advokai jau yra darbas be pakvietimo. Kaip ti gali būti Pirmininku jei tu net to nežinai….

Trečias dalykas: kur matosi įrodymuose, kad trūksta resursų?

Ketvirtas dalykas: o tai pačiam sunku pavežti resursų, kiek būdavai ir esi gc nepastebėdavau, kad veži resursus

*Sorry dėl klaidų rašau per telefoną*

1. [22:11] paraginau vežti resursus. Tu jų nevežei ir [22:14] jau buvai atleistas iš darbo. Aktyvumo laiko nuotrauka užfiksuota 22:21. Galbūt nereikėtų meluoti, kad ryte ir dieną buvo skirta 10 minučių laiko resursų vežimui, nes bent man čia nesueina galai. Pabandyk kažką kito sugalvoti.

2. Advokatų darbas turi direktorių. Na ir koks esate žaidėjas, jei prieš rašant skundą negalite pasidomėti, jog firmų vadovai turi galimybę pakviesti žaidėją į darbą. 

3. Jei nebūtų resursų trūkumo, nejaugi tavęs būtų prašoma vežti resursus? Tu esi darbuotojas ir tavo pareiga vežti resursus kai net ir menkiausias jų trūkumas. Irgi, kažkaip tas dalykas, kad turėčiau parodyti resursų trūkumą, nėra logiškas.

4. Pirmiausiai kalbėkite apie save, o ne apie kitus.

Redaguota Dom_Harrison
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 3 valandas (-ų) , Dom_Harrison parasė:

1. [22:11] paraginau vežti resursus. Tu jų nevežei ir [22:14] jau buvai atleistas iš darbo. Aktyvumo laiko nuotrauka užfiksuota 22:21. Galbūt nereikėtų meluoti, kad ryte ir dieną buvo skirta 10 minučių laiko resursų vežimui, nes bent man čia nesueina galai. Pabandyk kažką kito sugalvoti.

2. Advokatų darbas turi direktorių. Na ir koks esate žaidėjas, jei prieš rašant skundą negalite pasidomėti, jog firmų vadovai turi galimybę pakviesti žaidėją į darbą. 

3. Jei nebūtų resursų trūkumo, nejaugi tavęs būtų prašoma vežti resursus? Tu esi darbuotojas ir tavo pareiga vežti resursus kai net ir menkiausias jų trūkumas. Irgi, kažkaip tas dalykas, kad turėčiau parodyti resursų trūkumą, nėra logiškas.

4. Pirmiausiai kalbėkite apie save, o ne apie kitus.

Aj krč galvok ką nori, bet korešas galėtų greičiau nuspręsti.

 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Šiuo metu advokatų darbas yra skaitomas kaip darbas su pakvietimu(nors ir priklauso firmai), kadangi yra darbo direktorius ir turi galimybę valdyti darbo biržos įsidarbinimus, o dėl įsidarbinimo į kitus darbus esant blist - mūsų kaltė, kad nepatikrinome darant atnaujinimą ir kiek man žinoma dėl šios klaidos jau Valia yra informuotas. Dėl dienų skaičiaus sąraše esi pats kaltas, kad išsidirbinėjai, o dabar vaidini auka. Po serverio atidarymo labai buvo problematiška situacija su ginklų centro vežamais resursais, tad pirmininkas šiuo atveju nėra kaltas, todėl nubausti dėl ko neturiu. Jeigu neturite laiko ar noro dirbti, vežti resursus, apskritai kam darbintis į tokius darbus. 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...