Jump to content

Peikiu Taz_Redbull


Rekomenduojami pranešimai

Direktoriaus skundo rašymo forma:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Darius_Bond

Direktoriaus kuris nusižengė taisyklėms Vardas_Pavardė ir pareigos: @Taz_Redbull @Donatas_Ka

Kokiai taisyklei nusižengė šis direktorius: Pats yra žiauriai neaktyvus, savaite laiko grįžęs į projektą esu, ir nemačiau jo realiai serveryje, pareigūnai daro nesąmones, rakina vagystės vietoje, todėl žiauriai supykau ant tokios valdžios rašau papeikimą, policijos pavaduotojas taipogi yra neaktyvus, todėl rašau ant abiejų valdžios atstovu papeikimą, ne vienas vagystėje buvau, buvo ir Sasha su Tomu gali paliudyti. Tikiuosi, kad jie ilgai nebus šiose pareigose, nes tvarkos išviso nėra, pareigūnai daro ką nori, šiam darbui reikia rimto direktoriaus o ne vaikų darželio. 

Įrodymai(foto/video): https://imgur.com/a/zoi6yKY

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 34 minutes (-čių) , Darius_Bond parasė:

Direktoriaus skundo rašymo forma:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Darius_Bond

Direktoriaus kuris nusižengė taisyklėms Vardas_Pavardė ir pareigos: @Taz_Redbull @Donatas_Ka

Kokiai taisyklei nusižengė šis direktorius: Pats yra žiauriai neaktyvus, savaite laiko grįžęs į projektą esu, ir nemačiau jo realiai serveryje, pareigūnai daro nesąmones, rakina vagystės vietoje, todėl žiauriai supykau ant tokios valdžios rašau papeikimą, policijos pavaduotojas taipogi yra neaktyvus, todėl rašau ant abiejų valdžios atstovu papeikimą, ne vienas vagystėje buvau, buvo ir Sasha su Tomu gali paliudyti. Tikiuosi, kad jie ilgai nebus šiose pareigose, nes tvarkos išviso nėra, pareigūnai daro ką nori, šiam darbui reikia rimto direktoriaus o ne vaikų darželio. 

Įrodymai(foto/video): https://imgur.com/a/zoi6yKY

Pagal naujas taisykles vagystės kurios vyksta lauke, kaip toji kur ss. Rakinimas yra leidžiamas. O dėl aktyvumo pirmininkai viską žino. Žino kada bunu ir kada nebūna. Todėl pagal ss darbuotojas turėjo teisę tave surakint.

Redaguota Taz_Redbull
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Skundas atmestas, dėl šių darbuotojų aktyvumo viskas yra žinoma yra nuolatos kominukuojama. Pavaduotojas yra išlestas užtarnautų atostogų jo aktyvumas nėra stebimas šiomis dienomis. Reikalavimai yra pražaisti 1h per dieną, tai PD direktorius įvykdo, jei ne atimamos atostogų dienos.

Dėl rakinimo hp reikia rašyti atsikirą skundą PD skiltį ir į jį atsakys dabartinė valdžia. Tema rakinama.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...