Jump to content

Peikiu Taz_Redbull


Rekomenduojami pranešimai

Direktoriaus skundo rašymo forma:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Darius_Bond

Direktoriaus kuris nusižengė taisyklėms Vardas_Pavardė ir pareigos: Taz_Redbull ( policijos direktorius ) 

Kokiai taisyklei nusižengė šis direktorius: Uždėjo free star, dėjo, kad bėgau, nors net stab nedėjo man.

Įrodymai(foto/video): https://imgur.com/a/07QhxaW

 

@Taz_Redbull @Ivan_B @Dom_Harrison

Redaguota Darius_Bond
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

/stab nebuvo naudojama dėl to, kad pats nevairavai, buvo stabdomas Nedas_Tiesiog, su kuriuo ir sedėjai vienoje mašinoje. Kadangi buvai pasilikęs telefoną įjungta, buvo nesunku jus gaudyti. Sugautas buvai LS mieste. paskutiniuose dvejuose ss galima pamatyti, kad buvo ir rr gaudant teisėsaugai tik įrodymu gali būt mažoka. https://imgur.com/a/B8HcxzL

Redaguota Taz_Redbull
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 1 minute , Taz_Redbull parasė:

/stab nebuvo naudojama dėl to, kad pats nevairavai, buvo stabdomas Nedas_Tiesiog, su kuriuo ir sedėjai vienoje mašinoje. Kadangi buvai pasilikęs telefoną įjungta, buvo nesunku jus gaudyti. paskutiniuose dvejuose ss galima pamatyti, kad buvo ir rr gaudant teisėsaugai tik įrodymu gali būt mažoka. https://imgur.com/a/B8HcxzL

Koks skirtumas, kad pas jo aš sėdėjau, jei dedi man starus už bėgimą, tai automatiškai turi būt bent viena kart perspėti, kad sustočiau, o tu to nepadarei tai skaitosi, kad free starus davei, o, kad Nedui uždėjai stab tai jo jam ir dėk už bėgimą, nes šiuo atveju man nedėjai, kad sustočiau, tai va fiksuojama, kaip neteisėti starai, todėl tu už šį nusižengimą turėtum būti griežtai nubaustas.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 5 minutes (-čių) , Darius_Bond parasė:

Koks skirtumas, kad pas jo aš sėdėjau, jei dedi man starus už bėgimą, tai automatiškai turi būt bent viena kart perspėti, kad sustočiau, o tu to nepadarei tai skaitosi, kad free starus davei, o, kad Nedui uždėjai stab tai jo jam ir dėk už bėgimą, nes šiuo atveju man nedėjai, kad sustočiau, tai va fiksuojama, kaip neteisėti starai, todėl tu už šį nusižengimą turėtum būti griežtai nubaustas.

Kita kartą šalia sėdėdamas mažiau šaudyk iš mašinos, bus paprasčiau susitarti. Kas pasikeis, jei naudosiu komanda stabdyti, tau sėdint keleivio vietoj? Gražiai jo paprašysi sustoti?

Redaguota Taz_Redbull
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 2 minutes (-čių) , Taz_Redbull parasė:

Kita kartą šalia sėdėdamas mažiau šaudyk iš mašinos, bus paprasčiau susitarti. Kas pasikeis, jei naudosiu komanda stabdyti, tau sėdint keleivio vietoj? Gražiai jo paprašysi sustoti?

Esmė tame, kad taisyklės yra visiems vienodos ir jomis turite vadovautis, dedi stab jei nestoju, tą kart pagavęs sudedi už bėgimą, o dabar šiuo atveju stabdymo bent jau man asmeniškai nebuvo, tai esi visapusiškai kaltas, kad dėjai starus už bėgimą, ir nėra ko ginčytis, turi būti baudžiamas. 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Free staru tikrai nematau, o atvirkščiai matau nelegalų atsijungimą gaudant pd, kadangi įrodymų trūksta Darius nubaustas nebus. Atsižvelgus į kitą pusę, taip /stab komanda yra reikalinga norint už ją dėti starus. Ginčas sprendžiamas @Taz_Redbull kompensacija nukentejusiajam @Darius_Bond 12*200eur t.y 2400eur.

Gražinta turi būti per 1-2dienas, tema rakinama.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...