Jump to content

Siulau mechanikam


Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Slapyvardis serveryje: Gtadze_Arce
Su kuo susijęs pasiūlymas(Serveriu, Forumu ar VVP): Serveriu
1. Pasiūlymo aprašymas: Siulau, kad mechanikam uz nutempta masina duotu +1 skill, nes dirbant mechaniku labai sunku keltis darbo skill. 

2. Siulau, kad mechanikai turetu apdorot savo Tune dalis, komponentus panasiai kaip GC. Taip pat kaip GC turetu paimt deze ir nunest ja apdorojimui. Veiksmas vyktu Machaniku bazes interjere. 

3. Siulau padangu nusidevejima. Sakykim po 500 km. nuosavam transportui susidevetu padangos ir jas pakeist turetu pas mechanika. Susidevejus padangom transportui sprogtu visos 4 padangos ir ju neitu sutvarkyt su paprastu FIX.

4. Siulau uz kas trecia pravaryta technikine duot darbo skill.

Kam to reikia? Mechanikai siuo metu turi tikrai permazai veiklos serverije, todel norinciu i mechanikus yra tikrai mazai. Manau si naujove pagyvintu darba, bei nora darbintis i Mechaniku firma.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Mano manymu, mechanikai turėtų papildomos veiklos su kabliu, kai jie galėtų "išvalyti" miestą nuo išmėtytų darbinių mašinų. Nutempus darbinę ant KMA pickup'o, ji atsistatytų į pradinę poziciją. 

Man patiko tavo idėjos ir manau, jog savininkas atsižvelgs į tai.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 9 minutes (-čių) , Dom_Harrison parasė:

Mano manymu, mechanikai turėtų papildomos veiklos su kabliu, kai jie galėtų "išvalyti" miestą nuo išmėtytų darbinių mašinų. Nutempus darbinę ant KMA pickup'o, ji atsistatytų į pradinę poziciją. 

Man patiko tavo idėjos ir manau, jog savininkas atsižvelgs į tai.

Galvojau apie si varianta taip pat

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Lie_Pa užrakino šią Tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...