Jump to content

Lauris_Nano

SA-MP.lt Senbuvis
 • Pranešimų skaičius

  158
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  12

Lauris_Nano paskutinį kartą laimėjo Balandžio 22

Lauris_Nano turėjo geriausiai įvertintą turinį!

2 sekėjų

Apie Lauris_Nano

Paskutiniai profilyje apsilankė

18.392 profilio peržiūros
 1. Pabandykit pareklamuot servą senelių prieglaudoj, gal kažkas sugrįš.

  1. Lauris_Nano

   Lauris_Nano

   O jei iš tikro, tai trūksta entertainment'o serve (visada trūko) ir parkour eventai tikrai tai nėra. Galima Web3 tokenizacija kažkokiu lygiu pamėgint padaryt (pvz žmonės galėtų pardavinėt savo praleistą laiką serve už real pinigus. Tipo neįdomu? Šiektiek su tuo tenka susidurt pastaruoju metu ir jei įdomu, galiu plačiau papasakot). Arba pvz bent kokie eventai su real life prizais (šūdniekis koks į paštomatą). Galima gi investuot ne tik į hostą, a?

  2. Jurij_Abdulov

   Jurij_Abdulov

   as tau serva galiu parduot uz tikrus pinigus, domina?

  3. Dom_Harrison

   Dom_Harrison

   Kai korupcija yra, tai investicinis fondas nukeliauja kitur.

 2. Lauris_Nano

  Atnaujinimas v1.6

  Naudojant OnPlayerEnterArea ar kažkokį tokį callbacką? Jei taip, tai kiek pamenu galima pro tokias areas greit pravažiuot ir jos nesureaguoja jei tos areas pakankamai mažos (gal ir nebėra taip). Kad ir kaip bebūtų, patikimiausia yra su nematomais pickupais minas daryt, ką kažkada siūliau ir net scriptą turėjau... Pamėginkit greit pravažiuot (labai greit).
 3. Lauris_Nano

  Atnaujinimas v1.6

  Čia minos jau TIKRAI veikia ar tai tik vėl spąstai priviliot į sampą mane ir kitus pirotechnikus? PD atnaujinimas taip pat 👍
 4. Top 3 įsimintiniausi dalykai nutikę šitame serve.
 5. Lauris_Nano

  Radijo apklausa

  Nors dar ir neturėjau galimybės išgirsti jūsų radijo, bet čia kalbama apie problemą, kurią jau senai mačiau. Mano variantas ją išspręsti: /radija komanda apima radijo ir fm valdymą. Naujai registruotam žaidėjui groja serverio radijas ir groja tik mašinoj. Parašius komandą /radija išmetama lentelė su radio pasirinkimais + fm pasirinkimas. Lentelėje žemiau dar du pasirinkimai: groti tik mašinoje arba groti visur. Prie fm pasirinkimo turi būti kažkoks indikatorius, pagal kurį būtų galima pasakyti ar per fm šiuo metu kažkas groja. Po atsijungimo ir prisijungimo
 6. Čia ne argumentas, kad ingame dalykas. C-bug ir kiti draudžiami bugai taip pat yra ingame dalykai. Vien taisyklės tikriausiai nebus gana. Galima pamėgint apribot per kodo pusę, kaip ir su c-bug'u. Taip pat klausimas galėtų nekelt dviprasmybių ir būt aiškesnis nei "Ar reikia pakeisti?". Tikriausiai ne vienas susipainios.
 7. Lauris_Nano

  Atnaujinimas v1.5

  Žurnalistai galėdavo ant viršaus vienas kitam užleist. Dabar kai direktoriai nekontroliuos, tai betkas galės nutraukt jau grojanį įrašą - negerai.
 8. Lauris_Nano

  Atnaujinimas v1.5

  Čia turima omeny kad išlipus/įlipus į mašiną toliau sekimas bus? Nesitikėjau tokio idomaus atnaujinimo 👍 Įdomu kaip tas fm veiks. Kaip užtikrinot, kad kiti neužleis kažko ant jau leidžiamo ankstesnio įrašo?
 9. O man patiko žurnalistai. Buvo galima juos į radio valdymą orientuoti, kas labai unikali veikla yra, o ne panaikinti.
 10. Tu turi xfaktorių! Pasiaiškink šitą.
 11. Kaip matau cheaterių problemos serve nebėra. Šaunuoliai.

 12. Reikės pakalbėt su tais medžiais, kad nusileistų ant žemės biški.
 13. Lauris_Nano

  Atnaujinimas v1.4

  Kažkur buvo tai parašyta atrodo, bet galvojau, kad tipo su valtim nuplaukęs toliau galėsi pagaut didesnių žuvų. O tai nuplaukus su valtim toliau nebesvarbu su kokia meškere žvejoji? Man atrodo persistegei su tom skirtingom meškerėm. Labai nustebčiau, jei kasnors pirktų ne geriausią. Galėjo būt viena meškere ir nuo kranto kibt žuvys iki x kg, o jūroj iki z kg (z > x). Jūroj pagauni didesnių žuvų, bet tenka plaukt atgal, kad parduotum.
×
×
 • Create New...