Jump to content

Lauris_Nano

SA-MP.lt Senbuvis
 • Pranešimų skaičius

  153
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  10

Lauris_Nano paskutinį kartą laimėjo Spalio 31 2022

Lauris_Nano turėjo geriausiai įvertintą turinį!

2 sekėjų

Apie Lauris_Nano

Paskutiniai profilyje apsilankė

18.067 profilio peržiūros
 1. Čia ne argumentas, kad ingame dalykas. C-bug ir kiti draudžiami bugai taip pat yra ingame dalykai. Vien taisyklės tikriausiai nebus gana. Galima pamėgint apribot per kodo pusę, kaip ir su c-bug'u. Taip pat klausimas galėtų nekelt dviprasmybių ir būt aiškesnis nei "Ar reikia pakeisti?". Tikriausiai ne vienas susipainios.
 2. Lauris_Nano

  Atnaujinimas v1.5

  Žurnalistai galėdavo ant viršaus vienas kitam užleist. Dabar kai direktoriai nekontroliuos, tai betkas galės nutraukt jau grojanį įrašą - negerai.
 3. Lauris_Nano

  Atnaujinimas v1.5

  Čia turima omeny kad išlipus/įlipus į mašiną toliau sekimas bus? Nesitikėjau tokio idomaus atnaujinimo 👍 Įdomu kaip tas fm veiks. Kaip užtikrinot, kad kiti neužleis kažko ant jau leidžiamo ankstesnio įrašo?
 4. O man patiko žurnalistai. Buvo galima juos į radio valdymą orientuoti, kas labai unikali veikla yra, o ne panaikinti.
 5. Tu turi xfaktorių! Pasiaiškink šitą.
 6. Kaip matau cheaterių problemos serve nebėra. Šaunuoliai.

 7. Reikės pakalbėt su tais medžiais, kad nusileistų ant žemės biški.
 8. Lauris_Nano

  Atnaujinimas v1.4

  Kažkur buvo tai parašyta atrodo, bet galvojau, kad tipo su valtim nuplaukęs toliau galėsi pagaut didesnių žuvų. O tai nuplaukus su valtim toliau nebesvarbu su kokia meškere žvejoji? Man atrodo persistegei su tom skirtingom meškerėm. Labai nustebčiau, jei kasnors pirktų ne geriausią. Galėjo būt viena meškere ir nuo kranto kibt žuvys iki x kg, o jūroj iki z kg (z > x). Jūroj pagauni didesnių žuvų, bet tenka plaukt atgal, kad parduotum.
 9. Lauris_Nano

  Atnaujinimas v1.4

  Norint nusipirkt neleistiną kiekį masalo (pvz 100 ar -100) išmeta pranešimą: INFO: galimos spalvos 0-255 Per info rašo, kad spaudinėt SPACE reik, bet iš tikro SPRINT mygtuką. Meškerių skirtumas tas, kad brangesnės meškerės ilgesnis valas... Mums svarbu, ką geriau daro brangesnės meškerės, o ne valo ilgis ar storis. Jei pigesnės meškerės neturi visai jokių privalumų, tai nežinau koks jų tikslas (niekas nepirks). Licencija tiek ilgai galioja, kad policijai beveik neverta tikrint bus. Per daug greitai SPRINT mygtuką reikia spaudinėt 😞. Labai jau sunku sugaut kažką ne
 10. Tik toks įspūdis susidaro, kad dynamic objektams nėra limito. Kai nuvažiuoji nuo dinaminio objekto toli, tai jį removina, privažiavus vėl sukuria kaip ir su CreateObject. Daugiau nei 1000 objektų niekada vienu metu nematysi. Dėl lago. Pvz jei yra kelias ir palei tą kelią pristatyta statinių iš 7000 objektų, tai atrodys viskas gerai. Privažiavus kiekvieną statinį jį matai. Bet kol pravažiuosi visą kelią tau turės sukurt 7000 objektų ir bent 6000 sunaikint. Greitai pravažiavus pro tokią vietą galima sulaukt lago dėl tiek sukurimų ir sunaikinimų. Turbūt sveika būtų, kad paspaudus f3 ar f5 (n
 11. Įdomu dėl lago su tiek objektų ir dar kaip atrodo tos vietos, kur baigias žolė ir dykuma prasdieda 😄. Jei viskas tvarkoje su tais dalykais, tai tikiuosi pamatyt ir serve šitą šiaip jau.
 12. Tavo Vardas_Pavardė žaidime: Nanorualdas Klausimas: Sveiki, užvakar užsisakiau amigo picą su padažu į namus. Nežinau kaip jūs ten dirbat, bet padažą užmiršot įdėt... Picą, beje, taip pat. Vietoj to kurjeris atvežė rusiškų pleistrų pakelį. Visgi pleistrai buvo skanesni už kai kurias jūsų picas. O DABAR klausimas: Kodėl visiems siuntinėji dom gėdingas nuotraukas?
 13. Tavo Vardas_Pavardė žaidime: Nanuoardinovičiauskas Klausimas: Kokį mažiausią kyšį yra tekę paimti?
×
×
 • Create New...