Jump to content

Jim_Corres

SA-MP.lt Elitas
 • Pranešimų skaičius

  281
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  37

Jim_Corres paskutinį kartą laimėjo Sausio 16

Jim_Corres turėjo geriausiai įvertintą turinį!

9 sekėjų

Apie Jim_Corres

Asmeninė informacija

 • PASIEKIMAI
  Gta-sa-mp.lt 2021 2x2 turnyro vicečempionas
  2021 Metų administratorius

Paskutiniai profilyje apsilankė

2.354 profilio peržiūros
 1. Administratorius pateikė ne itin tobulus įrodymus, bausmės valandas sumažinau iki 120 valandų. Įrodymuose aiškiai matoma, kad naudojai greitesni bėgimą, animacijos nutraukinėjimus kai taisyklės mūsų serveryje to daryti neleidžia.
 2. Sveiki, įvyko svarbus pokyčiai mūsų administracijoje. Nuo šios dienos naujasis jūsų vyr.administratorius yra – Dom_Harrison, o serverio pirmininko pareigas perims jau ilgametis projekto senbuvis – Marte_Volka. Šiuo metu serveryje Dom bus atsakingas už visus vyr.administratoriaus darbus serveryje, aš kaip vyr.administratorius dar kuris laikotarpis būsiu, o vėliau atsistatydinsiu iš pareigų. Ačiū už dėmesį ir sėkmės naujiems veidams valdžioje.
 3. Šiuo metu advokatų darbas yra skaitomas kaip darbas su pakvietimu(nors ir priklauso firmai), kadangi yra darbo direktorius ir turi galimybę valdyti darbo biržos įsidarbinimus, o dėl įsidarbinimo į kitus darbus esant blist - mūsų kaltė, kad nepatikrinome darant atnaujinimą ir kiek man žinoma dėl šios klaidos jau Valia yra informuotas. Dėl dienų skaičiaus sąraše esi pats kaltas, kad išsidirbinėjai, o dabar vaidini auka. Po serverio atidarymo labai buvo problematiška situacija su ginklų centro vežamais resursais, tad pirmininkas šiuo atveju nėra kaltas, todėl nubausti dėl ko neturiu. Jeigu neturi
 4. Šiuo metu serveryje „greitasis lakstymas” yra neleidžiamas. Administratorius pateikė aiškius įrodymus, tad nubaustas nebus. Kadangi padaugėjo žaidėjų naudojančių šiuos lakstymus, padariau apklausa dėl taisyklės pokyčio.
 5. Sveiki, šiuo metu turime taisykle, kad yra draudžiama bėgioti greičiau su pelės mygtuku ar kitais būdais. Noriu, kad nuspręstumėte ar šią taisykle reikia pašalinti, o galbūt turite ir pasiūlymu. Balsavimas leidžiamas iki 01.25 d 20 val.
 6. Padaryta. Nuo rytinio restart visi darbai gaus tam tikrą procentą į darbo pelną
 7. Taip, kaip ir naujai pirktas verslas. Verslai išlieka tik tuo atvėju, kai yra parduodamas kitam žaidėjui.
 8. Turetu jau veikti, jeigu vistiek buginasi pranesk i discorda. @Dynami_Ti
 9. Tyčia padarėme, kad pardavus serveriui/arba atliktus neaktyvius valymus, kad būtų anuliuojami dėl ekonomikos. Neįsivaizduoju ar Jums patiems būna įdomu, kai turite milijonus?
×
×
 • Create New...