Jump to content

Jim_Corres

Vyr.admin
 • Pranešimų skaičius

  295
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  42

Jim_Corres paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 26

Jim_Corres turėjo geriausiai įvertintą turinį!

9 sekėjų

Apie Jim_Corres

Asmeninė informacija

 • PASIEKIMAI
  Gta-sa-mp.lt 2021 2x2 turnyro vicečempionas
  2021 Metų administratorius

Paskutiniai profilyje apsilankė

3.140 profilio peržiūros
 1. Žaidėjas bus atblokuotas dėl administratoriaus įrodymų trūkumo. Kiek man žinoma, naudojant WH reikalingos ir sampfuncs, kiek matosi Lapinskas to nenaudoja. Kita svarbi detalė yra ta, kad Ballas gaujos nariai dažniausiai susirenka į discord pokalbį ir dalinasi informacija, jeigu administratorius tuom netiki gali užsukti vakare į pokalbį. Nors ir atblokuosiu, Lapinskas privalo filmuoti visus grobimus(be iškarpymų) kuriuose dalyvauja 7d iš eilės, video galima pateikti @Gtadze_Arce.
 2. @Gtadze_Arce laukiama įrodymų iš administratoriaus dėl žaidėjo čytinimo.
 3. Emigruosiu kai būsi serveryje.
 4. Prisijungiam į SA-MP.lt discord.

  https://discord.gg/YJPTrTvz

 5. Atblokuotas, su sąlygomis: Turi filmuoti septynias dienas iš eilės grobimus, kuriuose dalyvauji; Už praleistą dieną gauni papildomą vieną balą (22 d); 1/3 Jeigu neatsiunti vaizdo įrašo nuorodos man į discord iki 23 valandos, tau bus skirtas balas; Surinkus tris iš eilės balus, sugrįžti atgal į užblokavimą.
 6. Dėl įkelto naujo atnaujinimo šiuo metu neveiks VVP mano turtas, aktyvacija, skiltys. Iki vakaro sutvarkysim.

 7. Jim_Corres

  VVP v1.3

  Atliktos optimizacijos. Sutvarkyta gaujų skiltyje klaida, kad naudojant šviesią tematiką būdavo viskas baltai(ten kur turėjo būti pilkesnė) Top10 pridėta numeracija 1-10. Išskiriamos auksinės, sidabrinės, bronzinės vietos. Atnaujintas tematikos įjungimas/išjungimas, nuo šiol sklandžiau veiks. Sutvarkyta klaida, kad informacinėje lentelėje "Jūs paskutinį kartą buvote serveryje" jei negaudavo duomenų iš serverio būdavo tuščias langas. Dabar rodys, kad informacijos nėra. Atnaujinta verslų skiltis. Nuo šiol TOP žaidėjų skiltis perkelta į „KITA‟ skilties kategori
 8. Jim_Corres

  Atnaujinimas v1.6

  Žadėjau, kad bus reklama. Tačiau po serverio atnaujinimo(didžiojo) išlindo keletas kritinių klaidų, o su laiku išlindo ir kitos klaidos, tam reikėjo šiek tiek daugiau laiko, nes @Valia_Abdulov turi ir kitos veiklos be SA:MP. Kadangi aš neturėjau prieigos prie serverio modifikacijos, o tik prie valdymo panelės kodo, tad automatiškai visus darbus nukėliau į šoną, nesinori visgi rodyti serverio su kritinėmis klaidomis. Visada šis projektas laikėsi ant senbuviu, amžina naujokų stoka. Vos man tik atėjus į valdžią nusprendžiau padaryti kažką naujesnio vien dėl to, kad naujokams būtų daugiau užsiėmim
 9. O kokia nauda is viso to? ant to pacio samp.exe gali nustatyt, visiskai ta pati rodys. Laika sugaisinai ir tiek.
 10. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: ExVyr_Adminas Administratoriaus kuris nusižengė taisyklėms Vardas_Pavardė: Marte_Volka Kokiai taisyklei nusižengė šis administratorius: Šis vice.vyr.administratorius sau leidžia pažeisti admin 1.02 taisyklę. Įrodymai(foto/video): https://imgur.com/97OADi0 Jeigu baudžiam visus, tai visus. 🤙 1-02 | Draudžiama baudžiant žaidėją naudoti netinkamą (iškraipytą ar įžeidžiančią) priežastį. Blokuojant turi būti nurodyta konkreti ir tiksli bausmės priežastis.
 11. Administratorius pateikė ne itin tobulus įrodymus, bausmės valandas sumažinau iki 120 valandų. Įrodymuose aiškiai matoma, kad naudojai greitesni bėgimą, animacijos nutraukinėjimus kai taisyklės mūsų serveryje to daryti neleidžia.
×
×
 • Create New...