Jump to content

Kofe_Kokajin.

SA-MP.lt Žaidėjas
 • Pranešimų skaičius

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Kofe_Kokajin. paskutinį kartą laimėjo Liepos 23

Kofe_Kokajin. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Apie Kofe_Kokajin.

Asmeninė informacija

 • PASIEKIMAI
  Permanent Ban

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kofe_Kokajin Dėl kokios priežasties buvote užblokuotas: Shon_Mahrov Administratoriaus kuris jus užblokavo Vardas_Pavardė: Dom_Harrison Įrodymai kad buvote užblokuotas netinkamai: https://imgur.com/a/tfgwRhx Bandot servą atgaivint su banais?:DD Jūsų nuotrauka po užblokavimo: https://imgur.com/a/tfgwRhx
 2. Nu tai bahūrai jungiamės jungiamės kuriam judesi :DDDD

  1. Rodyti ankstesnius komentarus  5 more
  2. Dom_Harrison

   Dom_Harrison

   Tai tu pradėk žaisti ir prisidėsi prie gaivinimo

  3. Kofe_Kokajin.

   Kofe_Kokajin.

   Jeigu admin'a vėl parduosi

  4. Dom_Harrison

   Dom_Harrison

   Dabar tik už crypto parduosiu adminą.

 3. Kofe_Kokajin.

  unban

  Nuo pat kofe 2 iki pat kofe 4, matosi kad esu ir pramisinęs šūviu, o aš kaip suprantu aima kai naudoji nei vienos nepraleidi kulkos. Apie justa šnekat, reikėjo atsisukt į Sasha_Morgan, kalbėjau per dc pasakė kur justas ir matosi kad jam buvo -120, o aš padariau -60.
 4. Kofe_Kokajin.

  unban

  Jei būčiau su aimu, būtų užsilokine ant sashos ir sekiojas aimas per sieną kaip manau.
 5. Kofe_Kokajin.

  unban

  samp versija buvo siūsta šitą - https://prnt.sc/TFsVnqssXvBx Apie Leo buvo kalbėta ne apie šaudymą, o apie gaudymą cheatu. Laukiam tavo įrodymu "baigus šaudyt nusitaikai į žmogu kuris už sienos.
 6. Kofe_Kokajin.

  unban

  1. Galiu įmest savo kompo spec pamatysi koks kompas, bei galiu atsiūst koks pas mane modpackas kiek vietos užiima, todėl tau žiūrint galėjo ir nueiti kulką į šoną man kitaip rodė. Jeigu jūs čia matot cheatus tai jūs kaip Leo, ateiną žmogus visus šaudo jau cheatas, aš norėčiau pamatyt daugiau iš tavo pusės manęs niekas neprašė kad filmuočiau dm ar grobimą, tai nefilmavau. Dėl versijos iš kur sprendi kad jį neleistiną?
 7. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: kofe_k Dėl kokios priežasties buvote užblokuotas: cheat Administratoriaus kuris jus užblokavo Vardas_Pavardė: Gtadze_Arce Įrodymai kad buvote užblokuotas netinkamai: Norėčiau gaut įrodymus iš admin, kad buvau cheatas. Jūsų nuotrauka po užblokavimo: https://prnt.sc/s463j_ZjviV7
×
×
 • Create New...