Jump to content

Dynami_Ti

Pirmininkas
 • Pranešimų skaičius

  52
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Dynami_Ti paskutinį kartą laimėjo Kovo 9

Dynami_Ti turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Apie Dynami_Ti

Paskutiniai profilyje apsilankė

508 profilio peržiūros
 1. Nepaisant sumažėjusio aktyvumo serveryje, skelbiu atranką į teisėsaugos direktoriaus postą, kadangi mano požiūriu tai yra sudėtingiausias serverio darbas, todėl norėtųsi pareigose matyti žmogų, kuris turi bent kiek motyvacijos ir susidomėjimo šiuo darbu. Pagrindiniai reikalavimai: bent minimalus aktyvumas serveryje (1h per dieną); patirtis teisėsaugos darbe ir geras teisėsaugos taisyklių išmanymas; noras ir ištekliai koordinuoti darbo veiklą serveryje, forume ir Discorde; Anketa yra laisvos formos, iš esmės labiau kaip motyvacinis laiškas. Jame labiausiai noriu matyti
 2. Dynami_Ti

  Darbo atranka

  Patikrintas žaidime dėl draudžiamų daiktų. Pravestas bazinių žinių kursas (https://imgur.com/a/BlSnHPo), po jo nuspręsta priimt į darbą.
 3. Jūsų Slapyvardis serveryje: Dynami_Ti Su kuo susijęs pasiūlymas(Serveriu, Forumu ar VVP): Serveriu ir Forumu Pasiūlymo aprašymas: Gana nemažą laiką esu praleidęs teisėsaugoję, turiu nemažai patirties šioje srityje ir įsigilinęs į jos taisykles. Užimant direktoriaus postą turėjau galimybę pastebėti dar daugiau šio darbo niuansų, todėl norėčiau pateikt keletą pasiūlymų teisėsaugos taisyklių papildymui ir korekcijoms. Manau tai padėtų išvengti bereikalingų ginčų ir nesusipratimų. Taisyklių korekcijos. Taisyklė. Žaidėjų gaudymas po administracijos rengto renginio (kuriam buvo re
 4. Dėl satchelių, sunku juos įžiūrėti, tokiu atveju būtų geriau filmuoti kaip deda. Be to, pats dėjimas nėra nusižengimas (bent kolkas nėra tokių taisyklių), kol jie nėra susprogdinami ir yra padaroma žala. Dėl šaudymo. Neįžvelgiu piktybiškumo, pagal pateiktus įodymus, iššauta buvo vieną kartą. Vis dėl to, kaip suprantu nebuvo bandoma pasodinti, todėl šaudymas į tave buvo beprasmis. Todėl kaip drausiminę priemonę skyriau darbuotojui 5 baudos taškus: https://imgur.com/a/zBskTUB
 5. Už tokį elgesį darbuotojams skyriau po 8 baudos balus: https://imgur.com/a/WrIlA4j Bet kokia sekanti nuobauda iš esmės reikš šalinimą iš darbo.
 6. Dynami_Ti

  Ataskaitos

  Išmokėta 20k: https://imgur.com/a/QB9vh6H
 7. Skyriau baudos balų darbuotojui už įrodymų nepsidarymą: https://imgur.com/a/5MaGjxs Žalos kompensavimo atsisakei pats.
 8. Dynami_Ti

  Ataskaitos

  Išmokėta: https://imgur.com/a/r04c2fa
 9. Kraunantis verslą tikrinti nėra nusižengimas. Starai taip pat nėra uždėti iš lempos, čia jau patys pareigūnai įvertina, kaip jautriai reguoti į necenzūrinę kalbą ar įžeidimus, bet šioje situacijoje starams uždėti dėl necenzūrinės kalbos pakako. Dėl kaltinimų dėl sultano nieko negaliu pasakyt apskritai. Ar kaltino teisingai ar ne, bet kokiu nėra kažkokio piktybinio nusižengimo.
 10. Dynami_Ti

  Darbo atranka

  Priimsiu, kadangi nesi dirbęs reikės praeit keletą testų
 11. AFK zonoje negalima daryti damage, todėl tavęs negalėjo nušauti ten. Greičiausiai nušovė hotelyje, šalia AFK zonos, kas nėra draudžiama ir kur teisėsauga gali bausti. Nušovimas nebuvo "free", nes tavo chat loge matosi, kad esi paieškomas SWAT. Darbuotojas darbą atliko teisingai, baudžiamas nebus.
 12. Skyriau 5 baudos balus: https://imgur.com/a/l4zgMmH
 13. Dėl Lino situacija man žinoma, skyriau baudos balų už tai: https://imgur.com/a/hIWAL3p Dėl Mason, iš nuotraukų nematau, kad būtų atsisakyta 5 kartus mokėt baudą. Bet matosi, kad yra bandomas daryt poveikis, nors turėjai vos 9 star. Dėl šito dalyko žodžiu įspėsiu papildomai darbuotojus.
 14. Kornelijus matau tik sušaudė mašiną, kai buvai gaudomas, t.y padėjo tave gaudyti. Lukas šitoj situacijoj neturėjo prekteksto šaudyt, todėl buvo skirta baudos taškų: https://imgur.com/a/4aiiGbh
 15. Darbuotojas įspėtas žodžiu: https://imgur.com/a/sAcVk4W Jei toks elgesys kartosis, bus šalinamas išdarbo.
×
×
 • Create New...