Jump to content

Gytas_Gytas

SA-MP.lt Senbuvis
 • Pranešimų skaičius

  72
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  12

Viskas, kas parašyta nario Gytas_Gytas

 1. Kadangi visų variantų į vieną apklausą neišėjo sudėti tai apie administratoriaus Sveiki_Draugai darbą klausiu atskiroje temoje. Tikiuosi jūsų aktyvumo, savo nuomonę prašau argumentuoti komentaruose. Apklausos pabaiga 04-27 19:00.
 2. Kaip jau buvau pranešęs anksčiau vertinsime administratorių darbą kartu. Prašau būkite aktyvūs ir argumentuokite savo nuomonę komentaruose. Balsavimo pabaiga 04-27 19:00
 3. Paliksiu bausmę už pasinaudojimą serverio klaidomis, užblokavimas bus sumažintas iki 100 valandų. Kadangi 96valandas jau prabuvai užblokuotas tai liks 4 valandos.
 4. Duosim baudos balų, ir atblokavau tave.
 5. Mano nuomone kaip ir užtenka įrodymų, unbano neduosiu.
 6. Pas tave gal ip dinaminis ir sutapo su kažkieno kas jau bane, kiek žinau būna taip jei tas pats interneto tiekejas ir ip dinaminis. Pabandyk maršrutizatoriu perkraut gal pasikeis ip ir viskas. Neturiu kaip kitaip atblokuot jei kas parašyk į pm.
 7. Kitas klausimas tada kodėl viskas sutampa visi modai ir rezoliucija su batistos ss?
 8. Ištryniau 5 Gleno acc palikau 2 pagrindinius Glen_Moryes ir Cheminis_Parsas, gana čia apeidinėt bausmes. @Glen_Moryes

 9. Jei papasakosi kas buvo su šituo acc per grobimą tada gal ir atblokuosiu nes matau kad grobime buvai su Jack_Wilson paskyra. Lauksiu atsakymo.
 10. Pats prisipažinai kad taip darei, atitinkamai gavai įspėjimą ir užblokavimą nuo serverio. Nematau kodėl turėčiau atblokuoti, anketa net reikalavimų neatitinka. Atblokuotas nebūsi
 11. Atblokuotas nebus, kaip ir aiškiai matosi.
 12. Atblokuosiu dėl įrodymų trūkumo
 13. Pridėta nauja taisyklė.

  3-20 | Įžeidimai/nesąmonės į /skelbimas. | 1000 sekundžių įkalinimas.

   

 14. Slepia kažką ar ne, bet įrodymus vis tiek norėčiau pamatyt, kad tikrai kaltas.
 15. https://imgur.com/a/47lZwdu Gavau tokius įrodymus. Matosi kloguose kad kentą nušovei tai kaip ir negalioja gaujų grobimo taisyklė.
 16. f) Buvimas vienoje paskyroje teisėsaugoje, kitoje paskyroje gaujose – 100 valandų užblokavimas. https://imgur.com/tbZByeX https://imgur.com/W8kZ6e0 Nežinau ką bandai apgaut, kad net forumo tavo forumo ip sutampa su Alex 🙂 Atblokuotas nebūsi.
 17. Jei iki rytojaus vakaro neatiduoda pinigų bus nubaustas.
 18. Yra skiltis foto/video prašom laisvai kelt.
×
×
 • Create New...