Jump to content

Kevin_Harlow

SA-MP.lt Senbuvis
 • Pranešimų skaičius

  126
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  7

Viskas, kas parašyta nario Kevin_Harlow

 1. Vardas_Pavarde žaidime: Kevin'Harlow Darbuotojo Vardas_Pavarde žaidime: @Linas_Bandytu Kuom nusižengė teisėsaugininkas: Pasibaigus vagystei, tik išėjus iš ligoninės buvau surakintas Tomo (matysis screenshot'e), tuomet atėjęs jo kolega Linas, mane be jokios priežasties nušauna. Įrodymai ss/video: dar matosi kaip Tomas duoda velnių kolegai už šaudymą, bet jis nepaklausęs vis tiek mane nušauna.
 2. esu senas zaidejas (nuo 2015), nr. 1 serverio myletojas kai kiti vasara pamirse serveri, as buvau vienas is tu keliu kur palaike aktyvuma<3 nesvarbu, kad afk zonoj. Ir siaip daugialaikis cempionas 1x1, vadovas. Ai, dar ir korishas gali patvirtinti, kad myletojas nes labai zyziau kai buvo uzdaras servas.
 3. Vardas_Pavarde žaidime: Kevin'Harlow Kiek paslaugų padarėte: 80 Kokias paslaugas atlikote: resursai Įrodymai ss:
 4. . Vardas_Pavarde žaidime: Kevin'Harlow Kiek paslaugų padarėte: 170 Kokias paslaugas atlikote: resursai Įrodymai ss:
 5. Vardas_Pavarde žaidime: Kevin'Harlow Kiek paslaugų padarėte: 40 Kokias paslaugas atlikote: resursai Įrodymai ss:
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Kevin'Harlow 2. Jūsų xp kiekis: 339k 3. Dėl ko pildote į ginklininkų darbą (Atsakykite bent vienu arba dviem sakyniais: Matau reikia pagalbos, ir šiaip visad gc buvo prie širdies. 4. Kiek laiko skiriate serveriui: 1h 5. Jūsų siekiai šiame darbe: Skillas 6. Ar perskaitėte darbo informacija bei taisyklęs.(Darbo taisyklės gali būti klausiamos serveryje): perskaičiau 7. Kiek dienų norėsite kontrakto (minimalus 7d - 28d): 7d 8. /info lentelė (būtina):
 7. dar saibu reikalauja bl, jau vakar suleidau nezmoniskus pinigus
 8. 1. Vardas_Pavarde žaidime: Kevin'Harlow 2. Amžius: 17 3. Jūsų xp kiekis serveryje: 333638xp 4. Jūsų aktyvumas per dieną: 1h 5. Kiek norėsite kontrakto (minimalus 7d/28d): 7d 6. Į kurį teisėsaugos darbą norėtumėte dirbti (Policija/S.W.A.T) ir kodėl renkatės būtent šį darbą: PD, Tom'Harlow 7. Kiek vertinate savo šaudymą 0/10: 10 8. Kiek vertinate savo vairavimą 0/10: 5 9. /info lentelės ir /narkotikai nuotrauka:
 9. Iki Naujų metų spėsim pasiekt tą DARBŲ PABAIGĄ?
 10. The file you attempted to download has been previously claimed by a copyright holder through a valid DMCA request and cannot be downloaded.
 11. Tai čia natūralu, kad aš tik ką prisijungęs pasitikrinsiu kiek turiu XP, kiek algoje pinigų, bei kiek ir kokie žaidėjai prisijungę šiuo metu. (Nežinau ar man vienam, bet toks jau įprotis) O viso šito plius nuleisti žaidimą gi nespėsiu per 7 sekundes💀💀 Bei taisyklėse minima, kad "4. Rakinimas ir baudimas AFK zonoje.." yra traktuojamas kaip kontrakto nusitraukinėjimas, kas paverčia tavo atsaką bereikšmiu.
 12. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kevin'Harlow Žaidėjo kuris nusižengė taisyklėms Vardas_Pavardė: @Mad_Mason Kokiai taisyklei nusižengė šis žaidėjas: - Įrodymai(foto/video): https://streamable.com/s8bye9 https://part.lt/perziura/61ca0a6bd013e4455825ce35f1753fb0912.png
 13. jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kevin Harlow Suma už kurią parduodate verslą: kiek duodat tiek imu Verslo ID: px duosiu rinktis Pelnas per valandą: 1100 Resursų kiekis: 70 Komentarai: dažniausiai komentarų pas mane netrūksta, bet šis kartas išskirtinis.
 14. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kevin Harlow Dėl kokios priežasties buvote užblokuotas: vaizdo įrašo nekėlimas. Administratoriaus kuris jus užblokavo Vardas_Pavardė: Marian Ace Įrodymai kad buvote užblokuotas netinkamai: Trečiajį įspėjimą aš gavau vasario 11, 8 valandą rytę. Kaip suprantu turėjau būti užblokuotas tą valandą, o aš buvau užblokuotas po 1 dienos, 11 valandų ir 57 minučių. Todėl primigtynai reikalauju iš 976 valandų bausmės atimti tiek kiek suvelavote t.y 35 valandas ir 57 minutes!. asjnmf Bausmė turėtų būti pakeista į 941h. 😡 Jūsų nuotrauka po užblokavi
 15. Kevin_Harlow

  Nuomonės iš Gtadzes

  tikrai dekoju uz siltus sirdi glostancius zodzius:)
 16. dbd23792590a00e06cf3c2e67760745b728.png

  638c342ed9044b60ffab83491fe14a11682.png

  pavyko lukui papirkt

  1. Valia_Abdulov

   Valia_Abdulov

   nuliudint nenoriu taves, bet nemokejo

 17. ai poxui aciemu skunda, po zlatkes prikolo ir kalejime minutes atsedineju uz zvaigzdes ir tuo paciu kaip name xp su alga keliu, aciu nebereike
 18. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kevin Harlow Žaidėjo kuris nusižengė taisyklėms Vardas_Pavardė: Pokeris, arba Zlatanas Ibrahimovicius, nezinau kaip liaudis geriau pazista si asmeni. Kokiai taisyklei nusižengė šis žaidėjas: nezinau nepamenu, bet manau administratoriai zinos uz ka baust Įrodymai(foto/video): https://streamable.com/4syuba clipe matosi, paskutinis kadras pries man nuleidziant zaidima buvo kai as buvau namuose, kai vel uzsikeliau sampuske jau buvau pasodintas zlatkes. 🙂 beje clipa dar suletinau del jusu, o kitokiu geresniu irodymu, kad buvau namuose nel
×
×
 • Create New...