Jump to content

Kevin_Harlow

SA-MP.lt Senbuvis
 • Pranešimų skaičius

  126
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  7

Kevin_Harlow paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 11

Kevin_Harlow turėjo geriausiai įvertintą turinį!

2 sekėjų

Apie Kevin_Harlow

 • Gimtadienis Spalio 18

Asmeninė informacija

 • PASIEKIMAI
  Gta-sa-mp.lt 2021 1x1 turnyro vicečempionas

Paskutiniai profilyje apsilankė

2.032 profilio peržiūros
 1. Vardas_Pavarde žaidime: Kevin'Harlow Darbuotojo Vardas_Pavarde žaidime: @Linas_Bandytu Kuom nusižengė teisėsaugininkas: Pasibaigus vagystei, tik išėjus iš ligoninės buvau surakintas Tomo (matysis screenshot'e), tuomet atėjęs jo kolega Linas, mane be jokios priežasties nušauna. Įrodymai ss/video: dar matosi kaip Tomas duoda velnių kolegai už šaudymą, bet jis nepaklausęs vis tiek mane nušauna.
 2. esu senas zaidejas (nuo 2015), nr. 1 serverio myletojas kai kiti vasara pamirse serveri, as buvau vienas is tu keliu kur palaike aktyvuma<3 nesvarbu, kad afk zonoj. Ir siaip daugialaikis cempionas 1x1, vadovas. Ai, dar ir korishas gali patvirtinti, kad myletojas nes labai zyziau kai buvo uzdaras servas.
 3. Vardas_Pavarde žaidime: Kevin'Harlow Kiek paslaugų padarėte: 80 Kokias paslaugas atlikote: resursai Įrodymai ss:
 4. . Vardas_Pavarde žaidime: Kevin'Harlow Kiek paslaugų padarėte: 170 Kokias paslaugas atlikote: resursai Įrodymai ss:
 5. Vardas_Pavarde žaidime: Kevin'Harlow Kiek paslaugų padarėte: 40 Kokias paslaugas atlikote: resursai Įrodymai ss:
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Kevin'Harlow 2. Jūsų xp kiekis: 339k 3. Dėl ko pildote į ginklininkų darbą (Atsakykite bent vienu arba dviem sakyniais: Matau reikia pagalbos, ir šiaip visad gc buvo prie širdies. 4. Kiek laiko skiriate serveriui: 1h 5. Jūsų siekiai šiame darbe: Skillas 6. Ar perskaitėte darbo informacija bei taisyklęs.(Darbo taisyklės gali būti klausiamos serveryje): perskaičiau 7. Kiek dienų norėsite kontrakto (minimalus 7d - 28d): 7d 8. /info lentelė (būtina):
 7. dar saibu reikalauja bl, jau vakar suleidau nezmoniskus pinigus
 8. 1. Vardas_Pavarde žaidime: Kevin'Harlow 2. Amžius: 17 3. Jūsų xp kiekis serveryje: 333638xp 4. Jūsų aktyvumas per dieną: 1h 5. Kiek norėsite kontrakto (minimalus 7d/28d): 7d 6. Į kurį teisėsaugos darbą norėtumėte dirbti (Policija/S.W.A.T) ir kodėl renkatės būtent šį darbą: PD, Tom'Harlow 7. Kiek vertinate savo šaudymą 0/10: 10 8. Kiek vertinate savo vairavimą 0/10: 5 9. /info lentelės ir /narkotikai nuotrauka:
×
×
 • Create New...