Jump to content

Kevin_Harlow

SA-MP.lt Senbuvis
 • Pranešimų skaičius

  122
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4

Kevin_Harlow paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 19 2022

Kevin_Harlow turėjo geriausiai įvertintą turinį!

2 sekėjų

Apie Kevin_Harlow

 • Gimtadienis Spalio 18

Asmeninė informacija

 • PASIEKIMAI
  Gta-sa-mp.lt 2021 1x1 turnyro vicečempionas

Paskutiniai profilyje apsilankė

1.768 profilio peržiūros
 1. Vardas_Pavarde žaidime: Kevin'Harlow Darbuotojo Vardas_Pavarde žaidime: @Linas_Bandytu Kuom nusižengė teisėsaugininkas: Pasibaigus vagystei, tik išėjus iš ligoninės buvau surakintas Tomo (matysis screenshot'e), tuomet atėjęs jo kolega Linas, mane be jokios priežasties nušauna. Įrodymai ss/video: dar matosi kaip Tomas duoda velnių kolegai už šaudymą, bet jis nepaklausęs vis tiek mane nušauna.
 2. esu senas zaidejas (nuo 2015), nr. 1 serverio myletojas kai kiti vasara pamirse serveri, as buvau vienas is tu keliu kur palaike aktyvuma<3 nesvarbu, kad afk zonoj. Ir siaip daugialaikis cempionas 1x1, vadovas. Ai, dar ir korishas gali patvirtinti, kad myletojas nes labai zyziau kai buvo uzdaras servas.
 3. Vardas_Pavarde žaidime: Kevin'Harlow Kiek paslaugų padarėte: 80 Kokias paslaugas atlikote: resursai Įrodymai ss:
 4. . Vardas_Pavarde žaidime: Kevin'Harlow Kiek paslaugų padarėte: 170 Kokias paslaugas atlikote: resursai Įrodymai ss:
 5. Vardas_Pavarde žaidime: Kevin'Harlow Kiek paslaugų padarėte: 40 Kokias paslaugas atlikote: resursai Įrodymai ss:
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Kevin'Harlow 2. Jūsų xp kiekis: 339k 3. Dėl ko pildote į ginklininkų darbą (Atsakykite bent vienu arba dviem sakyniais: Matau reikia pagalbos, ir šiaip visad gc buvo prie širdies. 4. Kiek laiko skiriate serveriui: 1h 5. Jūsų siekiai šiame darbe: Skillas 6. Ar perskaitėte darbo informacija bei taisyklęs.(Darbo taisyklės gali būti klausiamos serveryje): perskaičiau 7. Kiek dienų norėsite kontrakto (minimalus 7d - 28d): 7d 8. /info lentelė (būtina):
 7. dar saibu reikalauja bl, jau vakar suleidau nezmoniskus pinigus
 8. 1. Vardas_Pavarde žaidime: Kevin'Harlow 2. Amžius: 17 3. Jūsų xp kiekis serveryje: 333638xp 4. Jūsų aktyvumas per dieną: 1h 5. Kiek norėsite kontrakto (minimalus 7d/28d): 7d 6. Į kurį teisėsaugos darbą norėtumėte dirbti (Policija/S.W.A.T) ir kodėl renkatės būtent šį darbą: PD, Tom'Harlow 7. Kiek vertinate savo šaudymą 0/10: 10 8. Kiek vertinate savo vairavimą 0/10: 5 9. /info lentelės ir /narkotikai nuotrauka:
 9. Iki Naujų metų spėsim pasiekt tą DARBŲ PABAIGĄ?
 10. Kevin_Harlow

  Apklausa

  eikeik korishai nepises, pats i afk zona teateidavai kai veike tas servas
 11. The file you attempted to download has been previously claimed by a copyright holder through a valid DMCA request and cannot be downloaded.
 12. Tai čia natūralu, kad aš tik ką prisijungęs pasitikrinsiu kiek turiu XP, kiek algoje pinigų, bei kiek ir kokie žaidėjai prisijungę šiuo metu. (Nežinau ar man vienam, bet toks jau įprotis) O viso šito plius nuleisti žaidimą gi nespėsiu per 7 sekundes💀💀 Bei taisyklėse minima, kad "4. Rakinimas ir baudimas AFK zonoje.." yra traktuojamas kaip kontrakto nusitraukinėjimas, kas paverčia tavo atsaką bereikšmiu.
×
×
 • Create New...