Jump to content

Dom_Harrison

SA-MP.lt Elitas
 • Pranešimų skaičius

  253
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  18

Dom_Harrison paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 23

Dom_Harrison turėjo geriausiai įvertintą turinį!

2 sekėjų

Apie Dom_Harrison

Paskutiniai profilyje apsilankė

2.046 profilio peržiūros
 1. Pirmininkams algų nebemokam
 2. Vos tau suteikus adminą, užsigruzino gan daug žaidėjų. Šitą užskaitom Nežinau Dėl tavęs leidom adminam naudot wh gaudant cheat, tad cheatinai legaliai. Užskaitom Šito nežinojau Labai dėkingi už šitą sampo išradimą. Užskaitom.
 3. Anton_Dragovic gauna Elitą. Kadangi daugiau norinčių nebuvo, tai kita atranka nusimato po 3 mėnesių.
 4. Dom_Harrison

  Atnaujinimas v1.6

  Reklama in progress...
 5. GTA-SA-MP.LT VELYKOS 2023 Šiuo metu projektas patiria sunkumų ties žaidėjų skaičiumi, tačiau tai yra pačių žaidėjų pasirinkimas. Prisiminus senuosius laikus, laukdavome Velykų renginių, nes jie būdavo išsiskiriantis nuo įprastųjų, kiekvieną dieną daromų administratorių renginių. Tad kasmetinio Velykų renginio tradicijos sugadinti negalima! Šiais metais, didelę renginių įvairovę pasiūlyti galime, tačiau esant mažam žaidėjų skaičiui, didžiųjų renginių įdėjų įgyvendinimas tampa beprasmišku. Tad šiemet apsiribosime su Capture The Flag (CTF) veikla. Kas tai? CAPTURE THE FLAG Sus
 6. Labai įdomu, kaip Evaldas_Samagonas nebuvo susipažinęs su buvusiomis gaujų juodojo sąrašo taisyklėmis. Šiuo atveju jis bandė apeiti G-Blist bausmę su IP adreso keitimo priemonėmis ir žaisdamas su kita paskyra (Saltas_Wolfiukas). Tad šiuo atveju taisyklės išimtis nebuvo taikoma. Taip pat buvo paskelbta akcija žaidėjams dėl G-Blist dienų sumažinimo, tačiau nei vienas iš sąraše esančių nesikreipė į vyr. administraciją. Šiuo atveju Marte_Volka taiko išimtį ir sumažina dienų skaičių juodajame sąraše. Tačiau, darydamas tokią išimtį, privalo ir kitiems žaidėjams sumažinti dienų skaičių. Sal
 7. Dom_Harrison

  Emigruoju

  Būsi emigruotas, kai rasiu tave prisijungusį serveryje.
 8. Nauja tvarka dėl gaujų B-LIST. Labiausiai pokyčių įvyko dėl Blist laiko skyrimo.

  Mano lengvata žaidėjams, kurie nebandė apeiti B-List bausmės:
  Jūsų prašymu, galiu konvertuoti dabartinį Blist laiką į 7 dienų sistemą. Kaip galima pasiskaičiuoti? Blist = ([dabartinis dienų skaičius] X 7) / 30; (Taikomos standartinio apvalinimo taisyklės).

  1. Rodyti ankstesnius komentarus  5 more
  2. Leo_Frizenzo
  3. Greg_Scarpa

   Greg_Scarpa

   Tai,gerai bet nerašo kiek laiko banas

  4. Leo_Frizenzo

   Leo_Frizenzo

   Paskaityk normaliai kas parašytą tam postę, jeigų dar nežinai atsakymo į tą klausimą, skaityk dar karta. Pakartokitę procesą iki tol, kol sužinositę atsakymą.

 9. SU VASARIO 16 DIENA! Elito rangą gavo šie žaidėjai: Damian_Morris Sveiki_Draugai Theo_Raeken Manote, kad vis tiek esate vertas elito, nors šiuo metu jo negavote? Tokiu atveju, jums teks palaukti sekančios atrankos sesijos (nuo 2023-03-27 iki 2023-04-01).
 10. Labai puiku, kad pradėjote sekti serverio taisykles. Tačiau jų nepaskaitote iki galo, nes praleidote tokį vieną smulkmenišką punktą: "Bausdami žaidėjus savininkas ir vyr. administratoriai gali taikyti išimtis". Šis punktas yra sukurtas tam, kad kūrybiški žaidėjai neliktų nenubausti, nors faktiškai padarė pažeidimą. Turbūt jums kiltų klausimas, kodėl buvo taikyta išimtis? Žaidėjas gavęs užtildymo bausmę, randa būdą "/p" chat'e toliau nepaisyti bendravimo etiketo. Taip pat malonėkite nurodyti pilną administratoriaus Vardą_Pavardę, o ne inicialus. Atblokuotas nebūsi.
 11. "Nuo real life cia zaidziu" == "losiu nuo 2014 cia". Deja, bet 2014 jau sa-mp.lt buvo... Melagis
 12. Deja, bet už bandymą apgaudinėti, kaip ir wh naudojimą, neskiriame elito.
×
×
 • Create New...