Jump to content

Gtadze_Arce

Pirmininkas
 • Pranešimų skaičius

  170
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  19

Gtadze_Arce paskutinį kartą laimėjo Sausio 27

Gtadze_Arce turėjo geriausiai įvertintą turinį!

2 sekėjų

Apie Gtadze_Arce

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Dėl susiklosčiusių aplinkybių buvo nuspręsta pakeisti Teisėsaugos direktoriaus pareigas. Atsisveikinus su Anton_Dragovic (Ačiū jam už tarnyba) atsirado galimybė pretenduoti į pareigas būtent tau. Esi patyręs policininkas ar SWAT karys? Ta proga laukiu tavęs kandidatų sąraše. Atrankos formą siuskite man į DC asmenines žinutes. Gtadze#1026 Nuo paskelbimo atranka bus baigta šios savaitės eigoje (Išrinktas turėtų būti iki sekmadienio). Iš kandidatų norėsiu: Detalios, bei aiškios anketos, Anketos be klaidų, Pilno atsidavimo teisėsaugai, Bendradarbiavimo su pirmini
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Gtadze_Arce 2. Jūsų xp kiekis: Pakankamai. 3. Kodėl norite įstoti į mechanikus? Nes serveri nera dirbanciu mechaniku. 4. Kiek jūs praleidžiate laiko serveryje? nuo 17h iki vakaro 5. Ar žinote visas mechaniko taisykles? Aha 6. Jūsų info lentelė: https://part.lt/img/09d74887fe5dd84057f51e8a960eb895551.png
 3. Aš tave užblokavau ne dėl AIM ir net nemanau, kad tu su aimu. užblokuotas buvai, nes daug matai ir žinai tiksliai kur rasti priešininką. Tas man nepatiko iš tavo pusės. šiame video tiesiog stovėjau už kampo kur manęs paprastai tikrai neturėjai surasti čia taip pat atbėgai tiksliai ten kur reikia. Šis video labiausiai sukėlė įtarimų. Kol tavo visi gaujiniai šaudosi viename gale tu nubėgai visai į kitą pusę pas Laimi. Čia jau truputi kitka, bet kaip čia taip subuginai kulkas? įsšoviai greičiau nei įprastai.
 4. Sveiki. Dėkojame, kad esate su mumis serveryje, bei noriu pakviesti į DRAG renginį. Tikiuosi daug dalyvių, daug transporto įvairovės ir gerai praleisto laiko. Planuojamas DRAG renginys jau šį sekmadieni(2023-01-29) 21:00. Registracijos nebus. Jei planuoji dalyvauti tiesiog buk paruošęs savo SUPER mašiną parūpink jei garantiją, TUNE ir atvyk į renginį. Renginys vieta bus paruoša LV rate. Tiksliau bus pranešta renginio dieną. DRAG varžybose draudžiami šios transporto priemonės: INFERNUS, Dviratės transporto priemonės, Oro transportas, Vandens transportas,
 5. 1. Sutikčiau, jei išimtu variantą, kad skydines pačios sugenda, nes šiuo metu elektrikai darbo turi pakankamai. Ypač jei atsiranda koks on elektrikas kuris nenori dirbti, bet skydines genda vistiek, nes kažkas yra on. 2. Administratoriai gali pasirinkti bet kurią serverio teritoriją prieš darant eventą. 3. Pas mus jau yra 1x1 arena. ten žaidėjai pilnai gali mesti įšukius kitiems serverio žaidėjams. Arenos yra 2 rūšių, bei yra kitų pasirinkimų. Dėl gaisrininkų jau yra suplanuota ir bus padaryta žymiai įdomesnė sistema, nei yra šiuo metu. Dėl klaidų pritariu.
 6. Nėra taisykles rodančios, kad negalima trukdyti atlikti tam tikrą darbą. Žaidėjas taisyklėms nenusižengė ir nubaustas nebus.
 7. Dėkojame, kad esate su mumis serveryje, bei noriu pakviesti į PARKOUR renginį. Tikiuosi daug dalyvių ir gerai praleisto laiko. Planuojamas parkour renginys jau šį šeštadienį(2023-01-20) 20:10. Registracijos nebus. Jei planuoji dalyvauti tiesiog buk paruošęs šaltus nervus ir ateik į renginį. Rėmėjas mūsų VYR. ADMIN. Jim_Corres. Jei dalyvius bus 20 ir daugiau prie kiekvieno prizo pridėsime po 10 kreditu. 1vt. 15d MOD privilegijos. 2vt. 15d VIP privilegijos. 3 vt. 30 kreditų.
 8. Gtadze_Arce

  gaisrai

  Gaisrai atsiranda ten kur sprogsta žaidėjo mašina. Tai nėra bugas, bet apmastysime ar tai apsimoka tvarkyti.
 9. Visu pirma skundas parasytas netinkamoje vietoje Antra. Pareigūnas atliko viską teisingai jei pasiūlė baudą, o tu kadangi nemokėjai todėl sodinti gali nuo 18 star.
×
×
 • Create New...