Jump to content

Gtadze_Arce

Vice Vyr.admin
 • Pranešimų skaičius

  219
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  27

Gtadze_Arce paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 24

Gtadze_Arce turėjo geriausiai įvertintą turinį!

2 sekėjų

Apie Gtadze_Arce

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gtadze_Arce Perkamų/Parduodamų kreditų kiekis: Apie 200krd Perkamų/Parduodamų kreditų kaina: 4k vnt.
 2. Medikai: Ataskaitos ir jos informacija. Kiekvienos savaitės gale turėsite galimybe ikelti darbo ataskaita norint gauti papildoma premija uz darba. Anketoje reikalinga informacija rašykite aiškiai, kad būtu imanoma suprasti. Nuotraukas kelti per part.lt arba imgur.com(galima ir per kitus puslapius kelti jei tokiu žinote). Neprivalote atsakyti į visus anketos klausimus tik į tuos kurių jūms reikia. Šablonas: Jūsu Vardas_Pavarde žaidime: Kiek pravažiavote darbo kilometrų?(pasidaryti savaites pradžioje SS kiek turite ir iki kiek surinkote prieš keliant ataskaitą)
 3. Busi priimta, jei turi pakankamai XP darbe ir teises. Susisiek su manimi serveryje.
 4. Medikų departamentas[INFO] Medikai - Pagrindinė darbo informacija. DARBO VALDŽIA Direktorius: Gtadze_Arce Pavaduotojas: --- REIKALAVIMAI NORINT PATEKTI Į MEDIKUS • Privaloma turėti daugiau nei 4000 serverio patirties. • Privaloma būti susipažinus su darbo taisyklėmis. • Žaidėjas neturi būti įtrauktas į juodąjį sąrašą. • Reikalinga turėti B, D vairuotojo teises. DARBO TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Bendrosios taisyklės • Gerbti bei klausyti darbo direktoriaus bei pavaduotojo nurodymų. • Laikytis serverio taisyklių bei nepiktnaudžiau
 5. Medikų departamentas. Norint patekti į šio darbo gretas jums reikes: Atsidavimo darbui Pradirbti reikiama dienų kiekį Per dieną pradirbti bent jau po pusvalandi Galiojanti sveikatos draudimą(ji galima nusipirkti iš betkurio mediko ar draudimo Imonės) Šablonas į darbą. Prieš pildant anketa galite pilnai rašyti informacija ir iš kitų serverių(Neminėti jų pavadinimų) Jūsu V_P žaidime: Jūsų XP kieki serveryje: Kaip suprantate medikų darbą? Kokia jūsų patirtis SAMP pasaulyje? Jūsų vadovavimo patirtis?
 6. vienas is grobimo video. Leo spastai pavyko. Atvyko i grobima pasislepti ir laukti kol tu atbegsi vien del to kad tave prigauti ir jam pavyko. Cia is Leo puses Video. https://streamable.com/qqsx52 https://streamable.com/0itn3g cia dar viena situocija kai lengvai randi besislepianti Leo ir galiausiai tavo aimas. pataikei net esant uz sienos. Turetum buti truputi atsargesnis naudojant cytus tuo labiau kai esi zinomas kaip ''cyteris''. Be to, jei busi neatblokuotas gausi forumo ispejima uz izeidzianti turini.
 7. Mielieji Sa-mp.lt žaidėjai. Atėjo Ruduo, todėl atėjo laikas ir serverio veikloms! Įspėjimas: Nurodyti renginiai gali neatitikti vykdomoms veikloms. Tai gali būti pakeista žaidėjams panorus ar atsižvelgus į ONLINE situaciją. Taisyklės: Renginių metu klausyti Administratoriaus nurodymų bei sekti rengėjo pranešimus. Atsiteleportavus į DM eventus draudžiama vykdyti betkokį smurtą prieš kitus žaidėjus. Nusiteleportavus po renginio į hotelį - tiek teisėsauga, tiek civilis/gaujos narys negali vienas kitam pakenkti 2 minutes. Laikytis visų serverio taisykli
 8. Dėl neaktyvumo atsisveikinus su Ginklininkų direktoriumi Marvin_Gonzalez (Ačiū jam už pastangas) atsirado galimybė pretenduoti į pareigas būtent tau. Esi patyręs Ginklininkas? Ta proga laukiu tavęs kandidatų sąraše. Atrankos formą siuskite man į forumą ar DC asmenines žinutes. Gtadze#1026 Jei jums patogiau galite susikurti savo CV. Per kur ji susikursite tai nedaro reikšmės. Prireikus per Power Point CV pavyzdžio rašykite man. Nuo paskelbimo atranka bus baigta iki kol atsiras tinkamas kandidatas. Iš kandidatų norėsiu: Detalios, bei aiškios anketos, Anketos be klai
 9. Visu pirma kaip ir parase Darius, kad jis gali savo komanda rinktis kokia tik nori. Antra su tokia anketa asmeniskai ir pats atmesciau. Trecia serveri esi tikrai ne pats pavizdingiausias zaidejas, tai ir del to direktorius turi galimybe taves i darba nepriimti. Patarciau tvarkyti savo elgesi ir reputacija serveri. Direktorius nubaustas nebus.
 10. kaip imanoma pataikyti i zmogu prabeganti duris is taip toli? yzy isnesiai 2 zaidejus Cia vps abi kulkos kiaurai siena sitam video pas marka atbegai kaip zinodamas sakyciau info per dc, bet kazkodel tik vienas tu ten nubegai kitiem video nebeaprasynesiu nes praktiskai visi del wh itarimai
 11. Gtadze_Arce

  Pasiulymas PD

  Aš būčiau už su sąlyga, jei po ginklų paėmimo turėtu tik 3 tazerio kulkas, o sistema veiktu kaip granatų. kuri neleidžia turėti daugiau nei vieną grantą, o tazerio atvėju butu ne daugiau 3 tazerio kulkos.
 12. Gtadze_Arce

  unban

  Atsakiau kaip galejau manau ir tu taip pat. lauksim vyr admin atsakymo. Tema rakinu.
×
×
 • Create New...