Jump to content

Danny_Corallo

Vyr. Admin
 • Pranešimų skaičius

  277
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  28

Danny_Corallo paskutinį kartą laimėjo Sausio 26

Danny_Corallo turėjo geriausiai įvertintą turinį!

3 sekėjų

Apie Danny_Corallo

Asmeninė informacija

 • PASIEKIMAI
  2023 Metų administratorius

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Paskubejau su uzblokavimo bausme. Atidziau paziurejus nesupratau del ko ant jo parasei skunda. Rasei i /admin kad jis turi WH bet tarp video tikrai negaliu pasakyti ar jis su WH ar ne. Del saudymo pradzioje galvojau, kad del taiklumo ar dmg prikibai, bet pas ji dmg tvarkingas, o del taiklumo visiem visokiu variantu buna. Isvada: Irodymu trukumas.
 2. Kiek supratau iš administratoriaus irodymų/pasiteisinimo nebus. Pasidomėjes situaciją pastebėjau, kad skundas buvo tvarkingas ir žaidėjas buvo nubaustas neteisingai. Administratorius bus nubaustas, o Dweinas atblokuotas forume. Temą rakinu.
 3. Laukiame Admistratoriaus įrodymų arba pasiteisinimo dėl šios situacijos.
 4. Buvo pažeista taisyklė 3-02 | Šaudymas kitos gaujos bazėje ar prie jos gaujų karų metu (19:00 grobimai), bazių grobimai į tai neįeina, taip pat kitas piktybinis trukdymas sandėlių grobimų metu, kaip kad mašinų stumdymas/išmetimas iš mašinos/trukdymas išvažiuoti iš ligoninės teritorijos ar bazės | 10800 sekundžių įkalinimas. https://streamable.com/mcasjy
 5. Įrodymai pateikti. Laukiame Kyami sprendimo. Temą rakinu.
 6. Administratorius nubaudė tvarkingai. Šiame aprašyme Administratorius apibudino viską teisingai.
 7. Tarp įrodymų pilnai matosi , kad buvo naudojamas ESC arba ''lag'' failas. Administratorius darbą atliko tvarkingai ir nubaustas nebus.
 8. Naujoko sunkvežimio vairuotojo gidas Nauji veidai atėję į šį darbą paskaitykit, susipažinsite su pradmenimis. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Sunkvežimio vairuotojai serveryje atlieka pagrindines 4 funkcijas: Resursų bazės krovimas Ginklų centro resursų vežimas Verslų pildymas Tolimųjų reisų vežimas Funkcijos pagal svarbą išdėstytos šitaip: 1. Resursų bazės krovimas 2. Ginklų centro resursų vežimas. 3.Verslų pildymas. 4.Tolimi
 9. 2024-11-02 video kelia: Super_Macher Lakeriukas Lempu Master
 10. Jūsų slapyvardis žaidime:Danny_Corallo Užblokuoto žaidėjo slapyvardis žaidime: Henrikas Daktaras Už ką buvo žaidėjas užblokuotas?: Smooth aim+spread Užblokavimo priežasties nuotrauka: Įrodymai (vaizdinė medžiaga - foto/video): Šiame VIDEO daugiausiai įtarimų davė nuo 1:25min, nes kai užlindo Henrikas už dėzės nusekė Pavlo nusitaikes nuo dešinės pusės iki kairės, ką smooth AIM ir daro. Kiek pastebėjau visą dmo laiką kulkos skrido viena kriptimi tik į krutinę kas su švariu gta nėra įmanoma. Manau nereikia nei detalių, nes visas dm'as buvo vienodas.
 11. persirasyk samp ir istrink is dokumentu gta-sa.set visu pirma
 12. ikelk bent jau ss kokia 😄
×
×
 • Create New...