Jump to content

Alex_Scofield

SA-MP.lt Senbuvis
 • Pranešimų skaičius

  149
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  15

Viskas, kas parašyta nario Alex_Scofield

 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Alex_Scofield Dėl kokios priežasties buvote užblokuotas: cytas Administratoriaus kuris jus užblokavo Vardas_Pavardė: Gtadze_arce su minusiniu iq. Įrodymai kad buvote užblokuotas netinkamai: https://imgur.com/a/LHTDpvd Jūsų nuotrauka po užblokavimo::DDD aš iki šiol žvengiu :DDD TAU DAR TOLI IKI MANES ARCE ISMOK LOST SAMPA GRYBAS.
 2. kuriam judesi bahurai?

   

  1. Jamani_Dandrea

   Jamani_Dandrea

   bahurai nezaidzia sampo

  2. Alex_Scofield
 3. ar atlaikys širdis ir dar kiek reikės pajausti ar atlaikysiu aš ir kiek mane dar baus ir aš esu žmogus ir aš darau klaidas, dainuoju aš dainas

 4. naujas admin - Edvis_Dyleris, sėkmės.

 5. NESU MATĘS DAR LABIAU CRINGE ĮRODYMŲ.

  IŠMOKIT SAMPA L;OŠT JUM DAR DAUG APŠIKT ŽOLĖS KAD MANE NUŠAUT.

  1. Rodyti ankstesnius komentarus  6 more
  2. Ricardo_Guerra

   Ricardo_Guerra

   nušoviau pfff ez yr

  3. Gtadze_Arce

   Gtadze_Arce

   Jeigu ka tavo saudyma asmeniskai stebejau. Kai vel atsidare servas(pradzioje) ir dabar tai cia du skirtingi saudymo ''skillai'' ir gali nepasakoti cia man, kad esi toks jau profesionalas. Jei cia pas mus galvoji ateiti pacytinti tai ne aciu... tokiu tikrai nereikia serveri.

  4. Alex_Scofield
 6. Mano manymu, mažai įrodymų - banui. aišku yra įtartinų vietų pora, bet jūsų sprendimas. Matomai sitam adminui naujai iskeptam reiketu pravesti paskaitas kaip zaisti samp, nes matosi visiskai zalias sampe dar, naujokas kazkoks, bet man patinka naujokai, zinau kad pasieksi daug sitame serverije, sekmes todel linkiu tau didziausios, visi padarom klaidu!
 7. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Alex_Scofield Dėl kokios priežasties buvote užblokuotas: AIM Administratoriaus kuris jus užblokavo Vardas_Pavardė:Gtadze_Arce baneris. Įrodymai kad buvote užblokuotas netinkamai:https://imgur.com/a/279VIsf Jūsų nuotrauka po užblokavimo: bazaras nechytinau
 8. Alex_Scofield

  Ieškau modpack

  už milijoną įkelčiau.
 9. https://streamable.com/9ivpij https://streamable.com/qmym5n
 10. su šita paskyra esu nuo - 2015 metų, o dar su kitomis paskyromis dar anksčiau žaidžiau...
 11. 1. Tiesa, kad barake keli muilą ? 2. Trys serverio žaidėjai geriausi tavo manymu kurie tau patinka ir kurie nepatinka irgi trys ? 3. Morge girdėjau dirbi naktimis ? pjaustai lavonus >? 4. Tavo hobis ? 5. gimnazija ar profkė ? 6. ką manai apie dm legalizavimą ? 7. geriausia gauja serveryje ? argumentuokite. 8. Alex_Scofield, Mark_Wilson, Jack_Wilson trys karaliai serverio ? 9. Ar dirbant morge, buvo kokiu nors paranormalių reiškinių ar nutikimų ?
 12. Nerodo, privatus vaizdo įrašas.
 13. f) Greitas lakstymas pelės ratuko/kitais būdais (išskyrus script'ų naudojimo būdu, už tai baudžiama pagal 2-04 punktą) | Užblokavimas 24 valandoms https://streamable.com/145mt4 https://streamable.com/c9w6cg https://streamable.com/6o44xh kiek mačiau serveryje atsiblokavai... panaši situacija kur minimaliai greit prabėgo ir buvo užblokuotas.
 14. 1. Vardas_Pavarde žaidime: Alex_Scofield, bei mano kolega, Mark_Wilson. 2. Amžius:20, ir 19 metų. 3. Jūsų xp kiekis serveryje:80-90k xp. 4. Jūsų aktyvumas per dieną: 2-3 valandas. 5. Kiek norėsite kontrakto (minimalus 7d/28d): pradžiai manau 7 dienas. 6. Į kurį teisėsaugos darbą norėtumėte dirbti (Policija/S.W.A.T) ir kodėl renkatės būtent šį darbą: Abu norime būtent į S.W.A.T darbą, norime gaudyti nusikaltėlius ir guldyti ant žemės nusikaltėlius bei visa kita ką galima daryti. 7. Kiek vertinate savo šaudymą 0/10: Vertinų abiejų 10/10 +- 8. Kiek vertinate sav
 15. Anketa: Jūsų Slapyvardis serveryje: Alex_Scofield Su kuo susijęs pasiūlymas(Serveriu, Forumu ar VVP): Serveriu. Pasiūlymo aprašymas: Pasiūlymas gan paprastas irgi, tiesiog padaryti, kad turint privilegijas tokias kaip „vip“ ir aukštesnes turėtų komanda /varmour galėtų užsidėti šarvus 100hp. Tai galėtų leisti naudoti kas dvi minutes ar tris tarkim, o ar leisti per fairplay, grobimu metu nežinau jums nuspręsti jau, bet manau būtų gan įdomiau, bent man asmeniškai, padaryti panašiai ir su narkotikais, kad kai kurie pridėtų net ir šarvus, ne tik hp, ar net daugiau sukurti narkotikų serveryje.
 16. Anketa: Jūsų Slapyvardis serveryje: Alex_Scofield Su kuo susijęs pasiūlymas(Serveriu, Forumu ar VVP): Serveriu. Pasiūlymo aprašymas: Pasiūlymas gan paprastas, su kiekviena pagauta žuvimi žaidėjui duoti mažą kiekį xp, pavyzdžiui 2-3 xp už žuvį. Kadangi šiuo metu žvejojant xp nekyla(tik kai laikas eina, kaip važinėjant su mašina jei neklystu), tai daugelis žaidėjų ir nenori žvejoti, o padarius tokį pakeitimą padidėtų susidomėjimas žvejyba, galbūt net suaktyvėtų nuosavų valčių marketas.
 17. like - nuomonė krc Ilgu tikrai nemanau - kad bus. Kas nežinot manęs - nelaikinkit, neturėsiu ką raštelt 🙂 Don_Alvarez - Sveikas, draugeli turbūt kai atsidarė serveris vėl, buvai pirmas žmogus su kuriuo iškart normaliai bendravau iki šiol kol žaidėme serveryje, daug praleisdavom laiko discorde manau tikrai, daug padėjai man, užtarei, kai buvom dar kartu adminuose, patiko man su tavimi pabūti, tik kad greit iškritai 😞 smagu būtų dar pabūti su tavim, realiai net ir daugiau žaidėjų žaisdavo serveryje, kai žaisdavom mes nei dabar a
×
×
 • Create New...