Jump to content

Alex_Scofield

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  135
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  13

Alex_Scofield paskutinį kartą laimėjo Liepos 1 2022

Alex_Scofield turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Apie Alex_Scofield

Paskutiniai profilyje apsilankė

6.261 profilio peržiūros
 1. su šita paskyra esu nuo - 2015 metų, o dar su kitomis paskyromis dar anksčiau žaidžiau...
 2. Nerodo, privatus vaizdo įrašas.
 3. f) Greitas lakstymas pelės ratuko/kitais būdais (išskyrus script'ų naudojimo būdu, už tai baudžiama pagal 2-04 punktą) | Užblokavimas 24 valandoms https://streamable.com/145mt4 https://streamable.com/c9w6cg https://streamable.com/6o44xh kiek mačiau serveryje atsiblokavai... panaši situacija kur minimaliai greit prabėgo ir buvo užblokuotas.
 4. 1. Vardas_Pavarde žaidime: Alex_Scofield, bei mano kolega, Mark_Wilson. 2. Amžius:20, ir 19 metų. 3. Jūsų xp kiekis serveryje:80-90k xp. 4. Jūsų aktyvumas per dieną: 2-3 valandas. 5. Kiek norėsite kontrakto (minimalus 7d/28d): pradžiai manau 7 dienas. 6. Į kurį teisėsaugos darbą norėtumėte dirbti (Policija/S.W.A.T) ir kodėl renkatės būtent šį darbą: Abu norime būtent į S.W.A.T darbą, norime gaudyti nusikaltėlius ir guldyti ant žemės nusikaltėlius bei visa kita ką galima daryti. 7. Kiek vertinate savo šaudymą 0/10: Vertinų abiejų 10/10 +- 8. Kiek vertinate sav
 5. Anketa: Jūsų Slapyvardis serveryje: Alex_Scofield Su kuo susijęs pasiūlymas(Serveriu, Forumu ar VVP): Serveriu. Pasiūlymo aprašymas: Pasiūlymas gan paprastas irgi, tiesiog padaryti, kad turint privilegijas tokias kaip „vip“ ir aukštesnes turėtų komanda /varmour galėtų užsidėti šarvus 100hp. Tai galėtų leisti naudoti kas dvi minutes ar tris tarkim, o ar leisti per fairplay, grobimu metu nežinau jums nuspręsti jau, bet manau būtų gan įdomiau, bent man asmeniškai, padaryti panašiai ir su narkotikais, kad kai kurie pridėtų net ir šarvus, ne tik hp, ar net daugiau sukurti narkotikų serveryje.
 6. Anketa: Jūsų Slapyvardis serveryje: Alex_Scofield Su kuo susijęs pasiūlymas(Serveriu, Forumu ar VVP): Serveriu. Pasiūlymo aprašymas: Pasiūlymas gan paprastas, su kiekviena pagauta žuvimi žaidėjui duoti mažą kiekį xp, pavyzdžiui 2-3 xp už žuvį. Kadangi šiuo metu žvejojant xp nekyla(tik kai laikas eina, kaip važinėjant su mašina jei neklystu), tai daugelis žaidėjų ir nenori žvejoti, o padarius tokį pakeitimą padidėtų susidomėjimas žvejyba, galbūt net suaktyvėtų nuosavų valčių marketas.
 7. like - nuomonė krc Ilgu tikrai nemanau - kad bus. Kas nežinot manęs - nelaikinkit, neturėsiu ką raštelt 🙂 Don_Alvarez - Sveikas, draugeli turbūt kai atsidarė serveris vėl, buvai pirmas žmogus su kuriuo iškart normaliai bendravau iki šiol kol žaidėme serveryje, daug praleisdavom laiko discorde manau tikrai, daug padėjai man, užtarei, kai buvom dar kartu adminuose, patiko man su tavimi pabūti, tik kad greit iškritai 😞 smagu būtų dar pabūti su tavim, realiai net ir daugiau žaidėjų žaisdavo serveryje, kai žaisdavom mes nei dabar a
×
×
 • Create New...