Jump to content

Tautis_Brd

SA-MP.lt Elitas
 • Pranešimų skaičius

  79
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  12

Tautis_Brd paskutinį kartą laimėjo Gegužės 24 2022

Tautis_Brd turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Apie Tautis_Brd

Paskutiniai profilyje apsilankė

1.431 profilio peržiūros
 1. Kvailesnio pasiteisinimo kaip kažkodėl eina savam damage, tai nesu matęs. Nebūsi atblokuotas.
 2. Buvai atblokuotas arba atsiblokavai.
 3. Nusižengę žaidėjai buvo įkalinti, kad ir vėliau nei tu, niekas nebuvo pamirštas. Įspėjimo vice.administratorius neužsidirbo.
 4. Esi padaręs tiek daug nesąmonių, kad tu pirk už kredus, kad ir dar 10 atsiblokavimų, vėl būsi užblokuotas.
 5. Atsakymą pats turi ant savo parašo.
 6. Jei parašytum ta pačia žinutę "normaliai", be keiksmų ar agresijos, mute neturėtum gauti. Unmute negausi, tačiau vice.administratoriui duosiu baudos balą už netinkamai parašytą užtildymo priežastį.
 7. O tai į kokį tu transportą sėdai su G raide, jeigu video medžiagoje labai aiškiai matome, jog transporto nebuvo, o su kuriuo tu atvykai - buvo atstatytas.?
 8. Atsiprašau, kad teko taip ilgai palaukti, tačiau ilgiau peržvelgę informaciją nusprendėme atblokuoti.
 9. Jūsų Vardas_Pavardė (žaidime) ir kokiam darbui jūs vadovaujate?: Advokatų Vardas_Pavardė žmogaus kurį norite paskirti direktoriaus pavaduotoju: Leo_Frizenzo Kodėl būtent šį žmogų norite paskirti savo firmos pavaduotoju?: aktyviausias darbuotojas, daug iniciatyvos parodęs žaidėjas. Kiek išvis buvo kandidatų į šį postą?: 11 kandidatų.
 10. Deja, nuotraukų, kad Sergey buvo įvykio vietoje nematau, kas leidžia išvengti bausmės. Tačiau /get komandos panaudojimas per 3 sekundes nuo prisijungimo yra tikrai keistas ir galima būtų į tai reaguoti kaip į suplanuotą nelegalią pagalbą bėgant nuo teisėsaugos. Jei discord būtų validus įrodymas, neabejotinai nubaustumėm vice.administratorių. Visgi, nesiryžtu nubausti. Už panašios situacijos pasikartojimą kitą kartą (jei bus) bausme pritaikysim, todėl vice. administratoriaus prašau atidžiai žiūrėti, kam duodi galimybę atsikelti pas save. P.S. Ypač esant teisėsaugoje pasinaudokit /timestamp
 11. Kaip tau atrodo, mes galim tavo kompo folderių linkus atsidaryti?
 12. Viskas pagal taisykles, bausti vice. administratoriaus neketinu. Taip pat prašau nerakinti temų, kol jose nepaskelbtas sprendimas.
 13. Gavome modifikaciją, testavimus atliko užblokavimą padaręs administratorius, nusprendėme, kad tai neturėtų būti baustinas dalykas, tačiau iš administratoriaus perspektyvos galima suprasti, kodėl taip buvo sureaguota. Bausti administratoriaus neketinu, tave atblokuosime.
 14. Pasidalink ta modifikacija, kuri taip galėjo sukelti tokį nesusipratimą.
×
×
 • Create New...